>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

R 924

radziooh

Użytkownik
właśnie po wygraniu 2.5tys dostałem e-mail z prośbą o zdjęcie twarzy z trzymającymi w ręku dokumentami dowód osobisty i nr konta u bukmachera. Bo żmudnej weryfikacji wypłacili kase i nie mogę więcej grać tam. miesiecznie 3000zł zysków u bukmachera??? Hahahaha
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
właśnie po wygraniu 2.5tys dostałem e-mail z prośbą o zdjęcie twarzy z trzymającymi w ręku dokumentami dowód osobisty i nr konta u bukmachera. Bo żmudnej weryfikacji wypłacili kase i nie mogę więcej grać tam. miesiecznie 3000zł zysków u bukmachera??? Hahahaha
w jakims sezonowym buku ala betsafe czy inne kupsko ?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
właśnie po wygraniu 2.5tys dostałem e-mail z prośbą o zdjęcie twarzy z trzymającymi w ręku dokumentami dowód osobisty i nr konta u bukmachera. Bo żmudnej weryfikacji wypłacili kase i nie mogę więcej grać tam. miesiecznie 3000zł zysków u bukmachera??? Hahahaha
Graj w takim razie u azjatów lub spróbuj na Betfair.
Tam możesz mieć miesięcznie choćby i 100k...
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
W wielkiej renomowanej firmie expekt
w czym ??
????
przeciez ten buk to smiech na sali, ja u nich nic nie bylem do przodu i po zagraniu ze 30 zakaldow przez rok zostalem zlimitowany. a ty u nich nawet 3k wygrales hehe
to tak jakbys chcial wygrywac miliony na betcity i liczyc ze nie zostaneisz zlimitowany ????
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
nie rozumiem, co z tego że w betfair mozna wygrac ile sie chce skoro tam sie nie da wygrac, Nikt mi nie wmówi że ograł betfair czy pinnacle. Tam są kursy korygowane tak by nikt nie wygrał
Śmieszy Cię 3000zł miesięcznie u bukmachera, to Ci mówię u jakiego na dłuższą metę się da. To, czy Twoje typy Ci na to pozwolą to już inna kwestia. Możesz tam jednak grać za tysiące złotych więc nawet przy marnym yieldzie zysk te 3k by wtedy przekroczył. Jeśli jednak dla Ciebie Expekt jest &quot;renomowanym&quot; bukiem to chyba nie mamy o czym dyskutować.
To, że jakaś firma się mocniej reklamuje (na danym rynku) nie znaczy, że jest lepsza. Dla porównania - ile widzisz reklam Sbobeta a ile Expekta? I która firma jest lepsza?
Kolejna kwestia - czemu niby nie można ograć Pinnacle? Jak jedna osoba ogra to i tak większość kasę zostawi, mówienie jednak &quot;nie da się bo się nie da&quot; to bzdura. A na giełdzie de facto zakładasz się z innymi graczami, tam też się nie da?
 
R 924

radziooh

Użytkownik
O czym Ty w ogóle mówisz? Ty w ogóle kiedyś używałeś jednego albo drugiego serwisu?
używałem i jednego i drugiego serwisu i jestem do tyłu u obydwóch. Napisałem że expekt jest renomowany bo bardzo popularny i ciągle w Polsce reklamowany, Zbigniew Boniek go reklamuje.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zbigniew Boniek go reklamuje
a Natalia Siwiec Betsson... jakie to ma znaczenie kto jak się reklamuje ? To że kursy są korygowane, to nie oznacza, że grając 3.20 zamiast 3.25 nie można wygrać/wygrywać, a że azjaci/pinnacle są mądrzejsi od innych, to korygują sobie nieco...
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Po prawie roku odkopuje temat, ale zastanawia mnie kwestia czy w przypadku potencjalnego wezwania odnośnego dochodu nieujawnionego można się tłumaczyć, że ta kasa jest wygrana w legalnym bukmacherze typu STS (mimo że jak wiadomo pochodzi z netowych)? Dowodów nie ma, bo dowodem jest kupon, który oddaje się w przypadku wygranej, ale wydaje mi się że to jest za proste i łatwe żeby było prawdziwe, szczególnie że to ja im muszę udowodnić że mam te dochody legalnie, bo innych sposobów nie znalazłem. Darowizna wydaje się ok do pewnej kwoty, ale mogą zapytac skąd darczyńca miał tą kasę itd. ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Oczywiście że nie przejdzie tłumaczenie że wygrałeś w STS, bo oni wtedy poproszą Cię o odpowiednie wyciągi, które STS Ci musi udostępnić, jeśli o takie wystąpisz.
A co do darowizny, to jest po prostu zgonienie odpowiedzialności na inną osobę i nie mogą, a możesz być pewny że będą drążyć, skąd darczyńca miał taką kwotę.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Kazda darowizne trzeba zglosic, nawet ta od mamy i taty do 6 miesiecy po tym terminie musimy zaplacic podatek o ile.sami sie zglosimy ze przeoczylismy termin a jesli oni nas wylapia to dochodza odsetki i kara nawet 20%. Wiem bo wlasnie mam sytuacje ze przegapilem taki termin 6 miesiecy ale sam sie zglosilem.

Wiec jesli masz kupe siana z buka i Cie dojada to darowizna sie nie obronisz bo dowala.Ci porzadna kare a moga jeszcze pociagnac darczynce
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Po prawie roku odkopuje temat, ale zastanawia mnie kwestia czy w przypadku potencjalnego wezwania odnośnego dochodu nieujawnionego można się tłumaczyć, że ta kasa jest wygrana w legalnym bukmacherze typu STS (mimo że jak wiadomo pochodzi z netowych)? Dowodów nie ma, bo dowodem jest kupon, który oddaje się w przypadku wygranej, ale wydaje mi się że to jest za proste i łatwe żeby było prawdziwe, szczególnie że to ja im muszę udowodnić że mam te dochody legalnie, bo innych sposobów nie znalazłem. Darowizna wydaje się ok do pewnej kwoty, ale mogą zapytac skąd darczyńca miał tą kasę itd. ????
delete
 
D 0

dawidxi

Użytkownik
Nie rozumiem, z Waszych postów wynika że granie online u polskich buków nie jest w pełni legalne i państwo polskie może się do Ciebie dopieprzyć w przypadku dużych wygranych?
 
L 516

lipny

Użytkownik
Nielegalne mocne słowo, Dyskusyjne jest granie na terytorium RP u bukmacherów nieposiadających polskiej licencji ;) Polskie taka maja graj spokojnie. Tylko tam są nienajwyższe kursy, 12% podatek + podatek po przekroczeniu 2280,- wygranej chyba, edi8 poprawi;) Życzę wysokich wygranych;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie rozumiem, z Waszych postów wynika że granie online u polskich buków nie jest w pełni legalne i państwo polskie może się do Ciebie dopieprzyć w przypadku dużych wygranych?
Nie wiem gdzie przeczytałeś w/w pogląd - a kwestie podatków: 12% obrotowego oraz 10% od wygranych ponad 2280zł już przedstawił @Lipny
Podmioty, które uzyskały zezwolenie Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie
działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet.
1/ FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Cieszynie
– zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565

2/ Wzajemne Zakłady Bukmacherskie Milenium Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
- zezwolenie z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599

3/ Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. z siedzibą w Katowi cach
- zezwolenie z dnia 21 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

4 / Totolotek S.A. z siedzibą w Warszawie
- zezwolenie z dnia 20 czerwca 2013 r. nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
z Waszych postów wynika że granie online u polskich buków nie jest w pełni legalne i państwo polskie może się do Ciebie dopieprzyć w przypadku dużych wygranych?
Granie u polskich buków, które posiadają zezwolenie Ministra Finansów jest w pełni legalne. Jeśli wygrasz duże pieniądze możesz się zwrócić do danego bukmachera z prośbą o poświadczenie danej wygranej i już masz to udokumentowane w formie oficjalnego zaświadczenia od legalnie działającego bukmachera (informacje na ten temat znajdziesz na stronach www). Więc nie bardzo rozumiem o co chodzi.
 
Do góry Bottom