>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czyli krótko mówiąc polecacie mi faktycznie wypłacanie kasy przez kartę Skrill z bankomatu i trzymanie jej w domu w skarpecie? Tzn. to jest ten najbardziej bezpieczny wariant?
Teraz taki poważny jesteś ? Koledze wyżej już nie zarzucisz anonima ? Czy ja cie &quot;mózgu&quot; gdzieś straszę anonimem ? Napisałem tylko i wyłącznie, że w fiskusie działa taka instytucja jak donosy anonimowe i mało tego, ze działa to ma się bardzo dobrze i fiskus może KAŻDY anonim sprawdzić. Pozwala mu na to prawo. I z dobrych źródeł wiem, że są tacy ludzie zawistni i życiowo nie poradni jak np Tadzin, że są w stanie napisać nawet o nowym rowerze sąsiada. Nie masz pojęcia o czym piszesz kompletnie. Nie znasz w ogóle tematu, procedur, itp. Co tylko utwierdza mnie w pewnych kwestiach ????
każdy zdrowo myslący człowiek wie, że takie kwoty moga zainteresować US
I tutaj zaprezentowałeś swój ogromny poziom inteligencji.
Dziękuje za komplement. I dodam, ze skoro nie rozumiesz tego zdania to naprawdę szczerze ci współczuję ;) A to zdanie:
Teraz Ty tutaj straszysz mnie anonimami.
tylko pokazuje poziom twojego A) czytania ze zrozumieniem B) próby taniej prowokacji.
Podsumowując: troll.

PS: aaa i oszczędź sobie klawiatury i tych wypocin z uderzeniami w ścianę, bo jest to już nudne nawet jak na trolla.
 
P 3

pawlornba

Użytkownik
Teraz taki poważny jesteś ? Koledze wyżej już nie zarzucisz anonima ? Czy ja cie &quot;mózgu&quot; gdzieś straszę anonimem ? Napisałem tylko i wyłącznie, że w fiskusie działa taka instytucja jak donosy anonimowe i mało tego, ze działa to ma sie bardzo dobrze i fiskus może KAŻDY anonim sprawdzić. Pozwala mu na to prawo. I z dobrych źródeł wiem, że są tacy ludzie zawistni i życiowo nie poradni jak np Tadzin, że są w stanie napisać nawet o nowym rowerze sąsiada. Nie masz pojęcia o czym piszesz kompletnie. Skoro nie rozumiesz tego zdania to naprawdę szczerze ci współczuję ;) A to zdanie: tylko pokazuje poziom twojego A) czytania ze zrozumieniem B) próby taniej prowokacji.
Podsumowując: troll.

PS: aaa i oszczędź sobie klawiatury i tych wypocin z uderzeniami w ścianę, bo jest to już nudne nawet jak na trolla.
Odwal się dawczan. To że zmieniłem charakter pisania w stosunku do innej osoby powinno dać Ci wiele do zrozumienia. Rzucasz tym gównem tutaj non stop.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
powinno dać Ci wiele do zrozumienia
To jakie masz pojęcie (w sensie, ze kompletnie jak dziecko ? nie wiesz o czym piszesz) na temat fiskusa i procedur dało mi i pewnie innym bardzo wiele do zrozumienia ;) Więcej mi nie trzeba :] Pozdrawiam.
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
Jeśli piszesz o tym po co wpłacać pieniądze do banku to odpowiedź brzmi, że mamy XXI wiek i nie mam zamiaru za wszystko płacić gotówką. Kiedy idę do sklepu zrobić zakupy, kupić fajki, zjeść coś na mieście czy jadąc na wakacje to wiadomo, że wygodniej jest posiadać jedną plastikową kartę, niż przechowywać w kieszeni 2542 szt. kaszaków.
Powiedz mi w takim razie w czym Ty widzisz problem? Jeśli wygodniej Ci płacić kartą to od czego masz kartę Skril?, przecież nią również możesz płacić w większości punktów handlowo-usługowych.
 
P 3

pawlornba

Użytkownik
Powiedz mi w takim razie w czym Ty widzisz problem? Jeśli wygodniej Ci płacić kartą to od czego masz kartę Skril?, przecież nią również możesz płacić w większości punktów handlowo-usługowych.
Zaraz nie wytrzymam. Poczytaj sobie w necie o tej karcie, albo najlepiej zamów i sam przetestuj. Bardzo często robią ludzi w balona i odrzucają transakcje. A ja idąc do pro restauracji nie mam przyjemności świecić oczami, bo akurat będą mieli jakąś przerwę w działaniu systemu i nie będę mógł zapłacić kartą.
 
P 3

pawlornba

Użytkownik
To jakie masz pojęcie (w sensie, ze kompletnie jak dziecko ? nie wiesz o czym piszesz) na temat fiskusa i procedur dało mi i pewnie innym bardzo wiele do zrozumienia ;) Więcej mi nie trzeba :] Pozdrawiam.
Czyli w swoim życiu weryfikujesz ludzi po ich znajomości procedur podatkowych i US? Ciekawe podejście. :grin: Poza tym to chyba logiczne, że skoro zadałem pytanie w tym temacie to się na tym nie znam. Nie widzę w tym żadnego powodu do wstydu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czyli w swoim życiu weryfikujesz ludzi po ich znajomości procedur podatkowych i US?
Nie. Chociaż piszę się tu o takich PODSTAWACH, że może to dać do myślenia. Natomiast weryfikuje ich po sposobie pisania. Pisanie z tobą wygląda mniej więcej tak:
Pisanie z tobą wygląda mniej więcej tak:
- dawczan: Istnieje forma &quot;donosu&quot; w US i często jest wykorzystywana.
- pawlor: Nie strasz mnie.

Myślę, że komentarze zbędne ????
 
P 3

pawlornba

Użytkownik
i to powinieneś zrobić Ty bo ja przez cztery lata używania miałem raz problem jak padł system Master.
To jesteś wyjątkiem, bo ja i wielu moich znajomych mamy ten problem znacznie częściej. Poza tym wystarczy tylko odwiedzić temat na forum związany z kartą Skrill.
Nie. Chociaż piszę się tu o takich PODSTAWACH, że może to dać do myślenia. Natomiast weryfikuje ich po sposobie pisania. Pisanie z tobą wygląda mniej więcej tak:
- Istnieje forma &quot;donosu&quot; w US i często jest wykorzystywana.
- Nie strasz mnie.
Myślę, że komentarze zbędne.
Pewnie że zbędne bo wygrałeś dawczan. Nigdy nie myślałem że w US istnieje coś takiego jak donosy. Jesteś zadowolony? Od ciebie aż kipi wiedzą.
Jestem kompletnym idiotą, bo cały dzień brałem udział w tak żenującej dyskusji. Nigdy więcej.
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
Zaraz nie wytrzymam. Poczytaj sobie w necie o tej karcie, albo najlepiej zamów i sam przetestuj. Bardzo często robią ludzi w balona i odrzucają transakcje. A ja idąc do pro restauracji nie mam przyjemności świecić oczami, bo akurat będą mieli jakąś przerwę w działaniu systemu i nie będę mógł zapłacić kartą. pawlorNBA jest online Raportuj zły post
Nic nie muszę czytać ponieważ posiadam od dłuższego czasu tą kartę i również tak jak Josef39 nie miałem nigdy żadnych problemów z płatnościami. Chyba że Ty sobie tą kartę Skrila z drewna wystrugałeś to się nie dziwie że nie akceptują. Ogólnie reasumując to odnoszę wrażenie, a właściwie to utwierdzam się w przekonaniu, że opowiadasz jakieś historyjki które się &quot;kupy&quot; nie trzymają i z każdą wypowiedzią pogrążasz się coraz bardziej. Ale oczywiście my użytkownicy forum nie mamy racji tylko najmądrzejszy jest Pan &quot;pawlorNBA&quot;. Tyle w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 3

pawlornba

Użytkownik
Należycie podsumowałeś całość. Lepiej się nie dało.
Ty z całą pewnością wymyśliłbyś jakieś ciekawsze podsumowanie, no nie? ????
Nic nie muszę czytać ponieważ posiadam od dłuższego czasu tą kartę i również tak jak Josef39 nie miałem nigdy żadnych problemów z płatnościami. Chyba że Ty sobie tą kartę Skrila z drewna wystrugałeś to się nie dziwie że nie akceptują. Ogólnie reasumując to odnoszę wrażenie, a właściwie to utwierdzam się w przekonaniu, że opowiadasz jakieś historyjki które się &quot;kupy&quot; nie trzymają i z każdą wypowiedzią pogrążasz się coraz bardziej. Ale oczywiście my użytkownicy forum nie mamy racji tylko najmądrzejszy jest Pan &quot;pawlorNBA&quot;. Tyle w temacie.
Pewnie, że mam kartę wystruganą z drewna. A co? Nie można?
Żartuję przecież :grin: Ja mam kartę ze Skrill, a nie wiem co to jest Skril hitman_4_7 więc możliwe, że w tej firmie nie masz z nią problemów. Ja w mojej niestety mam.

edit: ooooo ???? ))) a koleżance dawczan spodobało się chyba zmienianie kolorów i wytłuszczanie czcionki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Pewnie, że mam kartę wystruganą z drewna. A co? Nie można?

Żartuję przecież :grin: Ja mam kartę ze Skrill, a nie wiem co to jest Skril hitman_4_7 więc możliwe, że w tej firmie nie masz z nią problemów. Ja w mojej niestety mam.

Jeżeli masz jakieś problemy z kartą Skrill&#39;a to po prostu napisz do pomocy na ich stronie i już.

A jak Ci nie podoba ten Skrill to po prostu zrezygnuj z niego weż sobie Netellera albo po prostu wypłacaj konto bankowe kasę i przestań marudzić tym US.
 
P 3

pawlornba

Użytkownik
1. Po co napisałeś to samo co ja?
2. Pisałem i dzwoniłem do nich wielokrotnie i są odpowiedzi w stylu, że jest to niezależne od nich. Więc z kim mam na ten temat dyskutować?
3. Miałem Netellera. Problem w tym, że oni mają karty wyłącznie w obcych walutach więc dodatkowo musiałem bulić grube pieniądze za przewalutowania. To już kompletnie odpada.
4. Na konto nie będę wypłacał ze względów bezpieczeństwa.
5. Żyjemy w wolnym kraju i mam prawo marudzić.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
moje przychody miesięczne z tytułu bukmacherki to jakieś 3000- do max 10000-12000zł miesięcznie.


Jak masz takie dochody to przewalutowania są dla Ciebie aż takie bolesne??
bez jaj..
 
P 3

pawlornba

Użytkownik
moje przychody miesięczne z tytułu bukmacherki to jakieś 3000- do max 10000-12000zł miesięcznie.


Jak masz takie dochody to przewalutowania są dla Ciebie aż takie bolesne??
bez jaj..
Następny :grin:

Trochę bolesne są, bo latałem po bankomatach w całym mieście i znalazłem tylko jeden co mi wypłacił kasę. Wypłaciłem 2x po 1000zł. W jednym przypadku potrącili mi 154,89zł, a w drugim 73,22zł. Próbowałem to robić na jakieś dwa możliwe sposoby. Trochę kiepsko kiedy w sumie zabrali mi &gt;10% kwoty którą chciałem wypłacić, nie uważasz?
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
Są bolesne. Ludzie, którzy mają dużo często zawdzięczają to swojej oszczędności ????
Ja się czuje źle, tracac każdą złotówkę na przelewach pomiędzy kontami skrill, czy jak wypłacam 4000 z Bwin a oni mi zabierają 3% od tej kwoty.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nadal boli mnie serce jak czytam... ????
Jak ktoś ma z 50 tysięcy, albo więcej tak jak pisze niech idzie do radcy prawnego, niech wejdzie na forum prawne, ale niech nie pyta gimbusów co ma zrobić ze swoimi pieniędzmi. Litości ludzie, ręce opadają.
Temat z cyklu:
- Kupiłem papier toaletowy marki REGINA, czy mam się nim podcierać, skoro w Japonii mają bidety? Proszę o pomoc! [PILNE]
- Ciocia przesłała mi 5 tysięcy złotych, czy pójdę do więzienia?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Myślałem, że może jakiś ciekawy przypadek a la kolegi od problemów porządnych (gsm?) a tu jakieś za przeproszeniem sranie w banie...
Nie lepiej było założyć oddzielny temat ? Wpadłby dawid lub vader wyje..li temat do kosza i spokój.
karty skrill, konta moneybookers...
ja wiem, ze sa osoby grajace grubo i potrafiace wygrac, ale skoro ktos uwarza, ze miesiecznie wygrywa 5-10 tys, to czemu nie podniesie stawki x10 (przeciez kase ma ze wczesniejszych wygraych) i wtedy bedzie wygrywal 50-100 tys...
bo nie każdy gra piłkę, nba itd... czasem ciężko ulokować w żużel czy siatkę kilka stów nie mówiąc o tysiącach, ale to temat na dłuższą dyskusję i nie w tym temacie ;)
Jak masz takie dochody to przewalutowania są dla Ciebie aż takie bolesne?? bez jaj..
Takie dochody = jeszcze większe obroty = vip skrill...
 
Do góry Bottom