>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

al_capone 29K

al_capone

Gangster
hm. zazwyczaj podpisuje się umowe kupna-sprzedaży, także to raczej nie przejdzie.
Umowę przy takich rzeczach? Pierwszy raz słyszę
Umowę mogę przecież spisać z fikcyjną osobą, która &quot;mieszka&quot; w Austrii...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Czyli jeśli wypłaca się mniej niż 2,500 euro na jeden przelew, to bank może się do nas przyczepić, czy nie?? Ostatnio dość regularnie wygrywam, ale wszystkie wygrane wypłacam na MB. Teraz zamierzam przelać pieniądze w MB na konto bankowe. Czy jeśli będę robił przelewy mniejsze niż 2,500 euro to bank może się do mnie przyczepić??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wiedziałem, że w pewnym sensie wybuchnie panika z tego powodu...
Ludzie, przy kwotach rzędu 5-10 a nawet 20 tys. zł nikt Was nie będzie wzywał, dam sobie rękę uciąć ;) Przecież takich przelewów jest dziennie tysiące, jak nie miliony. Ludziom w bankach się nudzi i każdy przelew sprawdzają? ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Bez przesady. Paniką to ja bym tego nie nazwał. Słyszałem kiedyś, że do 2,500 zł bank nie ma prawa się przyczepić. Ale ten temat zbił mnie trochę z tropu więc wolałem się upewnić. Swoją drogą nigdy nie wypłacałbym tak dużej kwoty jednym przelewem. A nawet zastanowiłbym się czy nie przelać takiej kwoty do kilku banków.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Umowę przy takich rzeczach? Pierwszy raz słyszę
Umowę mogę przecież spisać z fikcyjną osobą, która &quot;mieszka&quot; w Austrii...
hm, mówimy o antykach za 65 000zł, a nie parze starych adidasków.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Umowę przy takich rzeczach? Pierwszy raz słyszę
Umowę mogę przecież spisać z fikcyjną osobą, która &quot;mieszka&quot; w Austrii...
Jako osoba fizyczna przy sprzedaży rzeczy o wartości powyżej tysiąca złotych jesteś zobowiązany sporządzić umowę kupna-sprzedaży. Dodatkowo kupujący musi odprowadzić podatek w wysokości 2%.
 
papa-pio 2

papa-pio

Użytkownik
Ludzie, przy kwotach rzędu 5-10 a nawet 20 tys. zł nikt Was nie będzie wzywał, dam sobie rękę uciąć ;) Przecież takich przelewów jest dziennie tysiące, jak nie miliony. Ludziom w bankach się nudzi i każdy przelew sprawdzają? ????
heh... mylisz sie. kazdy bank ma opracowany pewien system, przykladowo maja filitry odbiorcze, tzn jesli przyjdzie jakikolwiek przelew z konta xyz123 to zapisuje sie w systemie iz dany odbiorca otrzymal z tego konta kase. w czym problem by dodac do filtru ogolnodostepne numery kont z ktorych robia wyplaty nawieksze buki? ponadto, otrzymujac po kilka przelewow na kwote o ktorej wspomniales wyzej, rowniez system to wychwyci. przelewow jest sporo, ale bank ma rowniez sporo kasy i nie maly personel.
Ktos dobrze wyzej wspomnial, tyle ze fiskus i banki to jedna mafia. chyba nie zapomna wspomniec kolega z fachu (owszem) ze jest taki i taki delikwent...
przypuszczam ze wasze wypowiedzi nie sa poparte autopsja. ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Moneybookers czy Neteller to też swojego rodzaju banki. One też mają obowiązek informowania US o przepływie dużych kwot gotówki? Jeśli nie czy nie można po prostu przelewać pieniędzy do nich, a stamtąd np. do Allegro. Nawet przelew do banku nie będzie wtedy wyglądał jak przelew od buka.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Ani Moneybookers ani Neteller nie podlegają polskiemu prawu. Poza tym to nie są banki (i nie ma czegoś takiego w prawie, jak &quot;swojego rodzaju bank&quot;).
 
szary 0

szary

Użytkownik
Chodziło mi o to że tak jak w banku dokonuje się tam dużej liczby transakcji finansowych. Czy fiskus może je sprawdzać? Jak to się ma do kwestii wypłacania z nich na konta w polskich bankach czy bezpośrednio np. do Allegro?
 
G 46

ghs

Użytkownik
Tak, korzystam.
Chodziło mi o to że tak jak w banku dokonuje się tam dużej liczby transakcji finansowych. Czy fiskus może je sprawdzać?
Pomyśl trochę - jak polski fiskus może sprawdzać transakcje instytucji mieszczących się poza granicami kraju i niepodlegających polskiemu prawu?
 
G 0

gargamel999

Użytkownik
Dlaczego nikt nie pomyślał o założeniu konta w zagranicznym banku, najlepiej w kraju w którym hazard jest legalny. Po zebraniu odpowiedniej kwoty można zawsze osobiście pojechać na wakacje po odbiór wygranej w gotówce.
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Tak, korzystam. Pomyśl trochę - jak polski fiskus może sprawdzać transakcje instytucji mieszczących się poza granicami kraju i niepodlegających polskiemu prawu?
ghs; zastanawiam się czy założyc sobie karte netteler; korzystasz z niej? czy lepiej przelewac na moneybrooker i dopiero na własne konto? próbowałam napisac PW, ale chyba skrzynke masz zapchaną;)
 
G 46

ghs

Użytkownik
Sylaaa, to jest forum. Forum to takie miejsce, gdzie ludzie wymieniają opinie na różne tematy. Żeby się te opinie nie mieszały, to wymyślono wątki.
Wątek to takie miejsce, gdzie dyskutuje się na określony na początku temat. Ludzie, którzy piszą w takim wątku rzeczy niezwiązane z tematem zachowują się niegrzecznie. Istnieją też inne wątki, z których można wybierać ten właściwy, a w razie konieczności można nawet utworzyć nowy.
Żeby zaś wątki się nie mieszały, utworzono działy. Działy są tematyczne i zawierają wątki podpadające pod odpowiednią kategorię.
A teraz idź tam: http://forum.bukmacherskie.com/forumdisplay.php?f=42 i nie grzesz więcej.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Dlaczego nikt nie pomyślał o założeniu konta w zagranicznym banku, najlepiej w kraju w którym hazard jest legalny. Po zebraniu odpowiedniej kwoty można zawsze osobiście pojechać na wakacje po odbiór wygranej w gotówce.
Dlatego, że to nic nie daje. Za tę gotówkę i tak nic większego bez pytań nie kupisz, a do tego przewóz większej kasy przez granicę wymaga deklaracji.
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Kolega tom31 cos sie nie odzywa :/ oby sie to dobrze skonczylo dla niego jestem ciekaw jak potoczy sie ta sprawa...
 
T 2

teresa1978

Użytkownik
wszystko w porzadku jak sie robi przelew od buka prosto na konto bankowe, wydaje mi sie ze najlepiej poprzez moneybookersa lub netellera , zawsze wtedy mozna sciemnic ze pracowalem za granica wplacilem sobie kaske na moneybookersa i po sprawie. co o tym myslicie?
 
Do góry Bottom