>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

R 125

roger12

Użytkownik
chyba do 25 tysiecy można wypłacać bez żadnych problemów, a jeśli chodzi o 10tysiecy to bank nawet nie zwróci uwagi na tak niski przelew.
zależy bo jeżeli ty nie pracujesz to bank cię może wezwać i zapytać skąd masz tą kasę jak nie pracujesz jakby nie zwrócił uwagi to mozna by było wypłacać brudna kasę po 10 tys co jakis czas i wybierać
 
ester 87

ester

Użytkownik
zależy bo jeżeli ty nie pracujesz to bank cię może wezwać i zapytać skąd masz tą kasę jak nie pracujesz
A co bank obchodzi czy pracujesz czy nie? I skąd niby ma cokolwiek o tym wiedzieć?
z jakby nie zwrócił uwagi to mozna by było wypłacać brudna kasę po 10 tys co jakis czas i wybierać
I dokładnie tak jest ????
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Dokładnie Ester. skąd niby bank ma wiedzieć, że pracujemy co Ty myślisz, że lata się do banku ze świadectwem pracy? Ta i jeszcze najlepiej mieć list polecający... Dla banku jesteśmy klientem, a więc i bank nas nie wyda za byle co.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Dokładnie Ester. skąd niby bank ma wiedzieć, że pracujemy co Ty myślisz, że lata się do banku ze świadectwem pracy? Ta i jeszcze najlepiej mieć list polecający... Dla banku jesteśmy klientem, a więc i bank nas nie wyda za byle co.
słuchaj bank takie coś musi sprawdzać i na pewno ma dostęp do takich informacji
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
Dokładnie Ester. skąd niby bank ma wiedzieć, że pracujemy co Ty myślisz, że lata się do banku ze świadectwem pracy? Ta i jeszcze najlepiej mieć list polecający... Dla banku jesteśmy klientem, a więc i bank nas nie wyda za byle co.
Toż to utopia!

Ogólnie rzecz biorąc, nie chodzi nawet o samą kwotę pieniędzy. Bank ma obowiązek przekazywania do GIIFu informację o każdej podejrzanej transakcji, a przede wszystkim należą do nich przelewy z takich krajów jak np. Malta, gdzie siedzibę ma dużo firm bukmacherskich. Czy robią to w rzeczywistości?. To już inna kwestia.

A tak poza tym:

&quot;Banki mają obowiązek analizy transakcji, również przy użyciu kart płatniczych, realizowanych w krótkim czasie, na jednym rachunku, na niewielkie kwoty, których okoliczności wskazują na popełnienie czynów, o których mowa w art. 107, 109 lub 110 Kodeksu karnego skarbowego, i zawiadomić o tym fakcie organ wykonujący szczególny nadzór podatkowy wraz ze wszystkimi posiadanymi danymi o posiadaczu rachunku&quot;

Dlatego myślę, że nawet mniejsze kwoty są ryzykowne.

Chyba najlepszą opcją jest założyć konto za granicą, i korzystać z kart płatniczych w Polsce.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ta dyskusja trwa już 2 miesiaące, ludzie w tym czasie wpłacali, wypłacali, czyli dzieje się ciągle
To samo. złapali kogoś z tego forum? A te przepisy fajnie, że znasz więc idź je zanieś do banku potem do us, bo póki co coś im się nie chce, ale być może po Twej interwencji to się zmieni. pozdrawiam i polecam Ci Kube albo Wenezuele.
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
Ta dyskusja trwa już 2 miesiaące, ludzie w tym czasie wpłacali, wypłacali, czyli dzieje się ciągle
To samo. złapali kogoś z tego forum? A te przepisy fajnie, że znasz więc idź je zanieś do banku potem do us, bo póki co coś im się nie chce, ale być może po Twej interwencji to się zmieni. pozdrawiam i polecam Ci Kube albo Wenezuele.
Czy złapali kogoś z tego forum, tego nie wiem. Wcześniej pisałem, że prawo te jest w rzeczywistości niewykonywalne, wystarczyło przeczytać. Rozśmieszył mnie Twój wcześniejszy post, na temat bankowości, jakoby bank nie wydawał klientów. Akurat bank ma mało do gadania, są systemy kontrolujące, jest główny instytut informacji finansowej z ramienia ministerstwa finansów. Oczywiście, może się tak zdarzyć, że dany pracownik banku nie dopełni swoich czynności, ale gwarantuje Ci, że bank tylko może stracić, a tym bardziej dany pracownik, na którym spoczywa pełna odpowiedzialność. W tym przypadku nie chodzi o klienta, a po prostu o prawo bankowe, które bank musi respektować. No ale widocznie, ty masz inne informacje na ten temat.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Widze , że te &#39;kontrole&#39;to znasz tylko z telewizji. jeśli myślisz, że to nie są tak napRawde naczynia połączone to i tu mówie szczerze, też bym tak chcial, ale nie umiem, bo znam inna strone tego co TY piszesz. wiesz co tu jest gwoździem do trumny? Odp. Wybicie się. A wybicie to nawet w Polsce nie wynosi 20 tysiecy jednorazowego przelewu uwierz mi.
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
Widze , że te &#39;kontrole&#39;to znasz tylko z telewizji. jeśli myślisz, że to nie są tak napRawde naczynia połączone to i tu mówie szczerze, też bym tak chcial, ale nie umiem, bo znam inna strone tego co TY piszesz. wiesz co tu jest gwoździem do trumny? Odp. Wybicie się. A wybicie to nawet w Polsce nie wynosi 20 tysiecy jednorazowego przelewu uwierz mi.
Hehehehe. Nie ma co, &quot;profesjonalista&quot; z Ciebie w tej dziedzinie, to widać. Naczynia, wybicia, te sprawy, no no. A tak w ogóle, jako lektura, poczytaj, prawo bankowe w całości:
http://bap-psp.lex.pl/serwis/du/2002/0665.htm
I udowodnij mi, że banki nie stosują się do tego prawa.

Tylko proszę o jakieś konkretne źródła, bo te bazujące na Twojej &quot;fachowości&quot; jakoś mnie nie przekonują.
See ya!
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Widzisz bo my się nie musimy tutaj przekonać, bo Ty w teori masz nawet 101% racji, a tutaj chyba o praktyke chodzi co? Bo ja osobiście to wirtualnie mogę iść do więzienia i wirtualnie oddawac kase us, bo praktycznie to już raczej nie, ale tego to chyba nikt nie oddał. &#39;profesjonalisto&#39;.
 
laferdydurke 0

laferdydurke

Użytkownik
Widzisz bo my się nie musimy tutaj przekonać, bo Ty w teori masz nawet 101% racji, a tutaj chyba o praktyke chodzi co? Bo ja osobiście to wirtualnie mogę iść do więzienia i wirtualnie oddawac kase us, bo praktycznie to już raczej nie, ale tego to chyba nikt nie oddał. &#39;profesjonalisto&#39;.
Tylko widzisz, udowadniasz, że nie czytasz ze zrozumieniem. Ani razu nie napisałem o wykonywalności tego prawa w praktyce, bo uważam podobnie jak ty, że prawo jest po prostu niewykonywalne, łatwo je obejść... O czym pisałem już wcześniej. :jezora:
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ale pisałeś, abym Ci udowodnił, że banki nie stosują się do przepisów prawa. Widzisz no tu jest problem bo nie mam 20tys, aby wykonać taki przelew. A ta &#39;kłótnia&#39; to jest chyba dla zasady.
 
S 0

serum

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie tej dyskusji. Gdzie można sprawdzić w jakich krajach hazard przez internet jest możliwy.
A teraz pytanie kolejne. Jeżeli np w angli taki właśnie internetowy hazard byłby możliwy to co jeśli wyjechałbym tam na rok dorobił się miliona zł i wrócił do polski?
Musiałbym poprostu zapłacić od tego podatek i wszystko było by ok ?
 
S 0

serum

Użytkownik
Napisałem maila do obsługi kasyna następującą wiadomość:
Witam mam pytanie odnośnie legalności zarabiania na tej stronie.
Czy jeżeli wygram np 20.000zł w kasynie na państwa stronie lub jakiej kolwiek będę mógł je
przelać na konto bankowe bez obaw że urząd skarbowy &quot;przyczepi&quot; się skąd
mam te pieniądze. Słyszałem że polskie prawo jest na tyle dziwne że
można grać ale pieniedzy już wypłacić nie można bo w polsce hazard przez
internet jest zabroniony.
Jak to się ma do rzeczywistości. Czy jeżeli wygram na w kasynie na
państwa stronie większą kwote pieniędzy i kupię za nią auto czy wszystko
będzie w zgodzie z prawem?
Czy będąc np bezrobotnym moge utrzymywać się jedynie z wygranych w
kasynie?
Bardzo zależy mi na odpowiedzi na powyższe pytanie będę wdzięczny za
odpowiedź.
Pozdrawiam!

Po kilku godzinach dostałem odpowiedź :
Witaj,
Dziękujemy za email.
Informujemy, iż nie ma konieczności odprowadzania podatku z ewentualnych wygranych z uwagi na to, iż zawiera Pan zakłady z firmą, która ma swoją siedzibę w Anglii, gdzie działalność ta jest nieopodatkowana i w pełni uregulowana prawnie.
Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Wielkiej Brytanii, a serwery umieszczone na terytorium Malty i z uwagi na to podlegamy jurysdykcji tych krajów. Nasza działalność jest zgodna z obowiązującym prawem Unii Europejskiej oraz jest monitorowana przez niezależne firmy, np: IBAS.
Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
Tomasz,
Dział Obsługi Klienta.
Zważając na to co opisali wydaje mi się że gdyby jednak sprawa trafiła do sądu wygrał by ją gracz ponieważ jak sami napisali cytuje &quot; Nasza działalność jest zgodna z obowiązującym prawem Unii Europejskiej &quot;
Sam już nie wiem co o tym myśleć.... Czekam na sugestie ????
 
S 0

serum

Użytkownik
no ale to chwila chwila....Podatek od wzbogacenia? Jeżeli Unia Europejska zezwala na taki hazard a w polsce jest zabroniony to kto ma racje...
Trzeba będzie pogadać z jakimś prawnikiem;] A jeżeli wyjadę do Anglii i tam zarobie w kasynie internetowym ( bo tam hazard online jest legalny) i wróce z tym hajsem do polski to co wtedy? płace podatek i tyle? moge pieniądze zatrzymać dla siebie?
Czy ktoś wie jak to się przekłada na rzeczywistość?
 
Do góry Bottom