>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...

kondor 28

kondor

Użytkownik
Zapamiętaj jedną zasade US nie znosi jak typowy Kowalski wzbogaaca się , sam nie oddając nic US. Ale też jest zasada oni o niczym się nie dowiedzą, chyba , że ktoś to sprytnie &quot;podkabluje&quot;
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Ciekawe czy faktycznie tyle ktoś wygrał i jak to teraz wypłaci, żeby nikt się nie czepiał. :-D:-D
w dzisiejszej gazecie wyborczej w artykule HAZARD PO POLSKU jest wzmianka ze jakis polak wygrał w internetowym kasynie 1,2 mln dolców wiec moze to prawda....
 
S 0

serum

Użytkownik
Ale np grając w Anglii w kasynie... Jak mam im zapłacić podatek? Co mam im powiedzieć w US że wygrałem tyle i tyle oni mi uwierzą na słowo wypiszą kwitek i wszystko bedzie ok?
Jak to jest?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Nic masz nie mówić...masz żyć jak żyłes i stopniowo polepszać standard życia. Bo wbrew pozorom w tym kraju została sb-ecja.
 
kriminal007 0

kriminal007

Użytkownik
Moim zdaniem ciągniecie tego tematu jest bez sensu. Obecnie hazard online w Polsce jest zakazany, ale tak naprawde jest to niezgodne z prawem europejskim. Nie mozna zakazac gier wzajemnych na terenie UE, a tak w zasadzie zawierajac zaklad z wiekszoscia bukmacherow online dziala to tak jakbysmy zawarli zaklad na Malcie lub w innym &#39;raju podatkowym&#39;, a w tych krajach wygrane nie sa opodatkowane. Prawdopodobnie jedyne co musielibysmy miec przy wyplacie to zaswiadczenie o wygranej od bukmachera. Zakaz zakladow przez internet bardziej obejmuje w Polsce firmy, a nie klientow - mianowicie nie bedziemy mogli zalozyc w polsce firmy typu bwin, bah, .... bo jest to niezgodne z prawem, a to ze jako klient wnieslismy zaklad z bukmacherem zagranicznym nie moze byc regulowane przez polskie prawo (poniekad jest to tak jakbysmy zawarli zaklad w maltańskim ziemniaku).
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
panowie jest tylko jedna rada.... niech ktoś wpłaci wygraną do banku powyżej 50 ty. i niech poinformuje użytkowników jak to było i czy US się nie przyczepił... Może nawet napisać zza więziennych krat...
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
panowie jest tylko jedna rada.... niech ktoś wpłaci wygraną do banku powyżej 50 ty. i niech poinformuje użytkowników jak to było i czy US się nie przyczepił... Może nawet napisać zza więziennych krat...
naoglądałeś sie telewizji, rzadko sąd skazuje na pozbawienie wolności za przestępstwa skarbowe, szczególnie tego typu (niewpłacenie podatku), musiałbyś okraść wielu biednych ludzi żeby Cię wsadzili, za okradanie buków raczej to nie grozi...
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ostatnimi czasy to aby sądy wsadzały do więzienia to trzeba zabić, no ale niestety i to nie wystarczy bo trzeba to dodatkowo zrobić ze szczególnym okrucieństwem. Z tym, że w tym przypadku grożą(zaznaczam, że grożą, a nie są stosowane) kary grzywny, co bardzo często jest o wiele gorsze od więzienia.
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
wyczytalem tutaj ze bukmacherka w polsce jest nielegalna?
ja bym powiedzial ze jest legalna tylko trzeba podatek odprowadzic od wygranych
a jej nielegalnosc polega na tym ze nie zostaje odprowadzony podatek tak mi sie wydaje
 
E 0

erni

Użytkownik
Panowie skoro bukmacherzy internetowi którzy są niemałymi firmami obracajcymi ogromnymi kwotami biora nasza kase i daja nam grać to oni powinni sie martwic konsekwencjami a nie my tak jest własnie w USA gdzie panstwo sciga buków i blokuje przelewy. Pozatym to jest Polska i taki Expekt czy Bwin nie da sie wygrysc z rynku przez kilku idiotów z wiejskiej, to lobby jest zbyt silne jak na takie zadupie jakim jest Polska. Pokerstars, Ultimatebet i Fulltilt mimo zakazu daja grać amerykanom, nie sadze by przejmowali sie Polską. To martwe prawo, nie udupią przeciez 3 milionów ludzi bo by sie osmieszyli przed calym swiatem.
 
R 0

rzeznikkkkk

Użytkownik
A macie morze jakis pomysł zeby &quot;wyprać&quot; pieniadze z bukmacherki ?
najlepiej oczywiscie przez internet.. czyli wygrane wplacamy nie od razu na nasze konto tylko gdzies a z tego gdzies na konto nasze juz &quot;czyste&quot; pieniadze... nawet moze to przynosci minimalna strate np 1 czy tam nawet 5 % ale przy 60 tys to i tak nie byla by duza cena za to ze mozna by spac spokojnie :p
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Widze Ty tez z koszalina wiec no &quot;morze&quot; mamy blisko i moze sie jakos da, ale gdzie Ty chcesz przelac? I co to zmienia? Bo zrozum, ze to nie chodzi o przelew od bukmachera, tylko konkretnie o przelew sam w sobie.
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Czemu zadajesz to samo pytanie.... Zrozum, że to nie chodzi o to czy bukmacherka jest legalna czy nie!! tu chodzi o przelew możesz se zalozyc konto w Nowej Zelandi i robic tam przelewy co Ci to da ? Bank i tak sie przyczepi do wysokosci przelewu............. do wysokosci a nie do tego czy było to od bukmachera czy wujka zenka....
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
No wtedy musialbym udowodnic, ze zaklady zawieralem bedac w Czechach, badz tez naprawde je tam zawierac, grajac o duza kase i mieszkajac np. niedaleko granicy. Wtedy chyba nie mogliby sie przyczepic.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
moneybookers oferuje czeki w euro, nie wiem na jakiej zasadzie to dziala i w jakim banku w polsce (i czy w ogole) da sie je realizowac, ale mam zamiar to sprawdzic w najblizszej przyszlosci ;] koszt takiego czeku to niecale 15złotych, więc niedużo, jeśli ktoś wypłaca dużą kasę.

&quot;Proszę pamiętać, ze realizacja czeku jest z reguły możliwa jedynie w banku, w którym posiadają Państwo konto rachunkowe. Spieniężenie czeku zajmuje zazwyczaj kilka dni. Pobieranie środków z konta Monebookers przy pomocy przelewu bankowego jest dużo prostsze, tańsze i szybsze, dlatego też ta metoda jest zalecana przy korzystaniu z naszych usług (chyba, że mieszkają Państwo w kraju, gdzie czek można zrealizować przy pomocy lokalnych metod płatności).&quot;


jezeli ktos sie w to bawil, niech sie wypowie czy ma to sens?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
moneybookers oferuje czeki w euro, nie wiem na jakiej zasadzie to dziala i w jakim banku w polsce (i czy w ogole) da sie je realizowac, ale mam zamiar to sprawdzic w najblizszej przyszlosci ;] koszt takiego czeku to niecale 15złotych, więc niedużo, jeśli ktoś wypłaca dużą kasę.
&quot;Proszę pamiętać, ze realizacja czeku jest z reguły możliwa jedynie w banku, w którym posiadają Państwo konto rachunkowe. Spieniężenie czeku zajmuje zazwyczaj kilka dni. Pobieranie środków z konta Monebookers przy pomocy przelewu bankowego jest dużo prostsze, tańsze i szybsze, dlatego też ta metoda jest zalecana przy korzystaniu z naszych usług (chyba, że mieszkają Państwo w kraju, gdzie czek można zrealizować przy pomocy lokalnych metod płatności).&quot;

jezeli ktos sie w to bawil, niech sie wypowie czy ma to sens?
I Ty myślisz, że MB da Ci czek gotówkowy ?????
NIE! Dostaniesz rozrachunkowy bo &quot;realizacja czeku jest z reguły możliwa jedynie w banku, w którym posiadają Państwo konto rachunkowe&quot;.
Jak działa US czy też banki dokładnie nie wiem... ale tak czy siak pieniądze pojawią się na Twoim koncie w taki sam sposób co po wysłaniu zwykłym przelewem.
Kolejny beznadziejny pomysł...
 
D 0

dazzz

Użytkownik
Wpłaty, przelewy na konto powyżej 15 tys. euro podlegają w Polsce ustawie o praniu pieniędzy, dlatego rada jest taka ażeby od razu nie przelewać wygranej powyżej tej kwoty, Banki mają obowiązek rejestrować transakcje powyżej 15 tys. euro zarówno po stronie Wn jak i Ma, więc takie wpłaty bądź wypłaty podlegają rejestrowaniu przez banki, ale jest to tylko standardowy formularz wysyłany do GINB-u, najlepiej jest przelewać mniejsze sumy, wtedy bank nawet tego nie zauważy, Urząd Skarbowy też się nie przyczepi jak od razu wypłacimy z konta tą kwotę, oni nie widzą rachunków bankowych, Banki jedynie na koniec każdego miesiąca wysyłają informację do Urzędu Skarbowego o rachunkach zamkniętych i otwartych, nikt natomiast nie wysyła sald kont klientów
 
Do góry Bottom