>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygrane na koszykówce po kursach 1.01

culepl 39

culepl

Użytkownik
Witam
Otóz miałem zacząc grę progresją na remisy ale zająłem sie innymi zakładami - kuponami. Początkowo miałem na koncie kilka tyś, dziś ta kwota zmalała do 1 tyś. Straciłem i teraz chce to jakoś odzyskać.
Wpadłem na taki pomysł aby tworzyć kupon z dwunastoma zdarzeniami po kursie 1,01. Te zdarzenia to podwójna szansa na mecze w koszykówce na typ 12 (w ciągu 40min) czyli że nie bedzie remisu w regulaminowym czasie gry. Analizowałem wiele meczy i zauważyłem że taka sytuacja, że jest remis (a poźniej dogrywka) trafia się raz na 25-30 meczy. Postanowiłem spróbować. Jak na razie wygrałem dwa kupony o łącznym kursie 1,13 i zyskałem ponad 250zł.
I teraz pytanie do zaawansowanych graczy - Czy takim sposobem mogę odrobić straty ? Czy mogę stawiać 1000zł i mieć zysk w przypadku wygranego kuponu 130zł czy lepiej stawiać całą dostępną sumę czyli jak np. miałem 1000zł i teraz mam 250zł zysku (razem 1250zł) i mieć zysk 150-200zł i tak dalej ? Czy to nie jest zbyt ryzykowne ?
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Jaki system (taki na pewniaki z małymi kursami) byś mi mógł polecic abym mogl powoli, powoli odrobić straty ? ????
Jak czytam takie wpisy to aż mi się krew w mózgu gotuje. Czego Ty w ogóle od tego forum oczekujesz? Przewaliłeś kilka tysięcy złotych na swoje urojone typy i teraz chcesz powrócić chociażby w okolice kreski. Niestety mam dla Ciebie bardzo smutną wiadomość: przegrywa się zdecydowanie szybciej niż wygrywa, w myśl przysłowia Bez pracy nie ma kołaczy.

Nikt nie jest w stanie zaproponować Ci systemu, który może Ci pomóc, a jeżeli ktoś taki się do Ciebie odezwie to kłamie, bądź jest takim samym ekspertem jak Ty. Skoro twierdzisz, że Twój system przynosi Ci zyski, a szansa na przegraną jest jak 1:30 ( i uważasz, że to bardzo mało) to śmiało. Nie wracaj tu jednak z płaczem i prośbą o pomoc.

I proszę Cię. Zrozum. Nie istnieje coś takiego jak pewniak. Period.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Nie chce spamować &quot;spamowanego&quot; tematu ale w ramach ciekawostek....
Kiedyś, raz jedyny w życiu, dla podwyższenia ako (tak to sie chyba gra na początku ?!;p) postawiłem typ z takim kursem jak 1,01. I wiem że to jest niewiarygodne, sam w to do tej pory nie wieże ale.... wtopiłem ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Kiedyś był taki demotywator, z 8 zdarzeń z kursami w granicach 1,05 i nic nie weszło. Fajnie by było jakby ktoś tu to wkleił.
A co do kursów 1,01 to w tenisie jest takich mnóstwo, szczególnie na live. Przykładowo jakaś Li wygrywa już drugiego seta w tie breaku jest już dla niej 6:2 i potrafi przegrać mecz. Ile było takich meczy.
Albo rok temu Arsenal wygrywa 4:0 i remisuje 4:4.
W siatkówce przecież też bywało, że już jest 2:0 w setach, leci trzeci set, przewaga jest 5 punktowa i drużyna prowadząca potrafi przegrać mecz.
W koszu na pewno jest podobnie z tymi kursami 1,01.
A teraz trochę matematyki:
Skoro trafia się raz na 25-30 meczy to.
Stawiasz kupon z 12 zdarzeniami.
Zadajesz pytanie czy odrobisz straty stawiając 1000 zł przy kursie 1,13. Czyli 130 zł.
LOGICZNIE:
1000 zł - 13 zdarzeń wygrywasz/odrobiłeś 130 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 13 zdarzeń (razem już nam idzie 26 zdarzeń bez remisu) - A napisałeś, że na 25-30 trafia się remis. Dopiero odrabiasz kolejne 130 zł czyli razem 260 zł, a już masz ryzyko że trafisz na remis.
Stawiasz znowu 1000 zł - 36 zdarzeń - 390 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 49 zdarzeń - 520 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 62 zdarzeń - 650 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 75 zdarzeń - 780 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 87 zdarzeń - 910 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 100 zdarzeń - 1040 zł
Musisz postawić około 100 zdarzeń by odrobić 1000 zł, zakładając, że co 25-30 mecz jest remis.
RYZYKOWNE W ***J
 
culepl 39

culepl

Użytkownik
Kiedyś był taki demotywator, z 8 zdarzeń z kursami w granicach 1,05 i nic nie weszło. Fajnie by było jakby ktoś tu to wkleił.
A co do kursów 1,01 to w tenisie jest takich mnóstwo, szczególnie na live. Przykładowo jakaś Li wygrywa już drugiego seta w tie breaku jest już dla niej 6:2 i potrafi przegrać mecz. Ile było takich meczy.
Albo rok temu Arsenal wygrywa 4:0 i remisuje 4:4.
W siatkówce przecież też bywało, że już jest 2:0 w setach, leci trzeci set, przewaga jest 5 punktowa i drużyna prowadząca potrafi przegrać mecz.
W koszu na pewno jest podobnie z tymi kursami 1,01.
A teraz trochę matematyki:
Skoro trafia się raz na 25-30 meczy to.
Stawiasz kupon z 12 zdarzeniami.
Zadajesz pytanie czy odrobisz straty stawiając 1000 zł przy kursie 1,13. Czyli 130 zł.
LOGICZNIE:
1000 zł - 13 zdarzeń wygrywasz/odrobiłeś 130 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 13 zdarzeń (razem już nam idzie 26 zdarzeń bez remisu) - A napisałeś, że na 25-30 trafia się remis. Dopiero odrabiasz kolejne 130 zł czyli razem 260 zł, a już masz ryzyko że trafisz na remis.
Stawiasz znowu 1000 zł - 36 zdarzeń - 390 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 49 zdarzeń - 520 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 62 zdarzeń - 650 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 75 zdarzeń - 780 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 87 zdarzeń - 910 zł
Stawiasz znowu 1000 zł - 100 zdarzeń - 1040 zł
Musisz postawić około 100 zdarzeń by odrobić 1000 zł, zakładając, że co 25-30 mecz jest remis.
RYZYKOWNE W ***J
Nie zrozumiałeś mnie kolego.
Mi chodzi o to,że taki remis w 40min reg. czasu gry w koszykówce trafia się dwa, trzy razy na 100 meczy. Więc szanse że na remis trafimy są prawie znikome.
To jest mecz koszykówki, tutaj zwykle nie trafia sie taka sama liczba pkt po 4 kwartach.
Zobaczcie wyniki meczów przykładowo z 5 listopada:
http://basket3.7m.cn/default_en.aspx?ord=&amp;date=20111105&amp;pk=
A jeżeli stawiałbym cały kapitał (+wygrane) to zysk byłby jeszcze większy i szybciej mogłbym odrobić straty. Przykładowo już wygrałem 3 kupony z 12-stoma zdarzeniami (12 meczami bez remisu) z zyskiem ponad 400zł czyli odrobiłem już 5% moich strat. Oby tak dalej.... :razz:
I myślę,że nawet jakbym wtopił te 1200zł to mógłbym zacząć od nowa z większym kapitałem(np.4000zł) i jeszcze raz spróbować odrobić. Zauważyłem też, że większy zakład na np. 8000zł wystarczył by abym odrobił 1000zł więc do odrobienia wszystkich depozytów potrzebowałbym kilka wygranych kuponów (każdy 12 zdarzeń po kursie 1,01)
Czekam na wasze opinie.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
O matko, poczytaj sobie, i zobaczysz, że nie tak trudno wtopić na kursie &lt;1.05 http://forum.bukmacherskie.com/f18/z-50-zl-do-100-000-zl-co-o-tym-sadzicie-50125.html . Już nie raz pisałem, że granie all in to jest samobójstwo, 12 spotkań x 1.01 i to wszystko basket 12. Nie widzę tego. Piszesz, że to jest koszykówka, i tutaj zwykle nie trafia się remis po 4 kwartach... Jeszcze się o tym przekonasz, i zdziwisz się, jak jednak często te remisy padają. Pech będzie taki, że będziesz te zdarzenia miał akurat na kuponie. Jak pisałem, to jest wbrew pozorom mega ryzykowne, ale chyba sam się musisz o tym przekonać.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Remis remisem, bo u większości buków ta dyscyplina traktowana jest dwudrogowo...
Pinnacle nie wystawia moneyline dla kursów niższych niż 1,15...
Ale taka gra jest niewdzięczna... Odradzam.
Widziałeś co dzieje się czasami na Ukrainie? W Rosji? Nawet w Czechach CEZ dostaje raz do roku... Kosz już nie jest tym koszem, co kilka lat temu, kiedy jeden czarnoskóry robił wyniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Hazard to nie jest sposób na odrobienie pieniędzy. Odrobić je możesz jedynie ciężko pracując cały miesiąc w pracy ???? . Nie ma i nigdy nie będzie systemu który pozwoli na 100% pewny zysk. Każde zdarzenie nawet te najbardziej realistyczne może okazać się wtopą i prędzej czy później cię dopadnie, jedyna możliwość to inwestycja części kapitału, po osiągnięciu z niego pewnego plusu, wycofanie zysku i zaczęcie od początku na spokojnie, wtedy małymi kroczkami może coś odbębnisz z tego co przegrałeś, ale napalanie się i granie całym kapitałem to samobójstwo. ;)
A najgorzej jeszcze jak uda się tobie ta seria o której piszesz przez dłuższy czas, podniecisz się, wpłacisz dodatkowy fundusz(wszystkie oszczędności, kredyt itp.) i w najmniej oczekiwanym momencie nadejdzie ten remis i bumm wtedy co zrobisz? uznasz że wystarczy że teraz weźmiesz kredyt na 20tyś złotych trafisz 5 serii i jesteś odrobiony, zaczniesz a tu przy ostatniej kolejna niespodzianka i jesteś bankrutem z 2 kredytami w banku :grin:
Nie kombinuj tylko baw się tym, bo to jest zabawa i niekiedy tylko uda się coś z niej wyciągnąć ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
culepl 39

culepl

Użytkownik
Wiadomo przecież, że na 100% nie moge być pewny ale ten remis nie moze się trafiać co drugi czy trzeci kupon tylko np. co piętnasty więc założmy, że bedę miał szczeście i uda mi się po 10 wygranych trochę odrobić...
Tak ogólnie chciałem się zabrać za progresję na remisy w piłce noznej, ale teraz sam niewiem co robić, czy próbować odrobic na najniższych kursach czy wpłacic te kilka tyś i grać progresją na remisy
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
Wiadomo przecież, że na 100% nie moge być pewny ale ten remis nie moze się trafiać co drugi czy trzeci kupon tylko np. co piętnasty więc założmy, że bedę miał szczeście i uda mi się po 10 wygranych trochę odrobić...

Tak ogólnie chciałem się zabrać za progresję na remisy w piłce noznej, ale teraz sam niewiem co robić, czy próbować odrobic na najniższych kursach czy wpłacic te kilka tyś i grać progresją na remisy
z toba jest widze gorzej niż myślałem
teraz jeszcze progresji na remisy ci się zachciało ????

proponuje wypłacic reszte kasy i poszukać specjalisty od leczenia uzależnień
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
culepl 39

culepl

Użytkownik
z toba jest widze gorzej niż myślałem
teraz jeszcze progresji na remisy ci się zachciało ????
proponuje wypłacic reszte kasy i poszukać specjalisty od leczenia uzależnień
Twój post nic nie wnosi do tematu.....
A tak na spokojnie to nie po to tworzyłem konto w bukach żeby po stracie częsci pieniedzy wychodzic z tego. Dopóki jest buk, jest możliwość zarabiania jak i w drugą strone.
 
777 28

777

Użytkownik
Po prostu kolega dopiero zaczyna i wpadł na wielkie pomysły jak sie dorobić, które praktycznie każdy kto dłuzej gra juz przerabiał - tu nie da sie wytlumaczyć że te sposoby są debilne, po prostu każdy delikwent musi UTOPIĆ SWOJE. Jak w koncu solidnie wtopi tak że odbije się to na jego normalnym codziennym zyciu to w końcu zrozumie o co tu wielu osobom chodzi z tymi radami aby dał sobie spokój... a teraz to mozna sobie gadać ale on i tak jest madrzejszy ????
Powodzenia
P.S. Odwiedzę Twoj temat za ok 3-4 miesiace tak jak odwiedzam temat każdego w tym dziale i zobaczysz że ten temat wymrze... kwestia czasu... zresztą w histori tego działu masz podobne tematy, cofnij sie tak ok 1 roku wstecz i poczytaj ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Człowieku zrozum, że nie ma reguły. I nikt nie pisze że kursy 1,01 są debilne. Jak chcesz to tak graj. Jeśli jesteś na tyle odważny, że możesz sobie pozwolić na ewentualną stratę całego kapitału to próbuj. Może być tak, że odrobisz to co straciłeś wcześniej i nawet zarobisz dodatkowo. Ba jak będziesz mieć farta, to może nawet trafisz te 100 spotkań bez remisu. Tylko musisz mieć świadomość, że równie dobrze pech może cię spotkać przy pierwszym spotkaniu. W bukmacherce nie ma i nie będzie prostego sposobu na wygrywanie. Gdyby taki był to buki już dawno poszły by z torbami. Jeśli masz świadomość ryzyka, to szybszego sposobu na odrobienie strat raczej nie ma. Te &quot;bezpieczniejsze&quot; sposoby z reguły wymagają o wiele dłuższej gry.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Twój post nic nie wnosi do tematu.....

A tak na spokojnie to nie po to tworzyłem konto w bukach żeby po stracie częsci pieniedzy wychodzic z tego. Dopóki jest buk, jest możliwość zarabiania jak i w drugą strone.
...i dziwić się że bukmacherzy to milionerzy ;p
Tak, wnosi. Największa prawda jaką można stwierdzić.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Dobra, skoro kursy 1,01 z prawdopodobieńswem praktycznie 99% są debilne to jaki system gry polecasz? Jakie kursy wchodzą najczęściej?
Jak możesz zaczynać grę jak nawet nie umiesz obliczyć zupełnie podstawowych rzeczy. Chcesz grać 12 z kursem 1.01 a jak sam napisałeś , remis wchodzi raz na 25-30 meczy , to teraz pomyśl i policz na spokojnie ile będziesz miał w plecy grając np: 120 pojedyńczych zakładów.
I zobaczysz ile stracisz średnio grając 10 razy po 12 meczy w kuponie.

Pytasz jakie kursy wchodzą najczęściej , źle sformułowane pytanie , ale odpowiem: kursy value czyli bardziej prawidłowo Valuebety.
I to jest jeden jedyny sposób grania który może przynosić zyski w długiej perspektywie. Ale żeby prawidłowo wybrać valuebety to trzeba dysponować odpowiednią wiedzą na temat lig, drużyn, zawodników danej dyscyplinie, i umieć zbierać i analizować zebrane dane.
Poczytaj sobie o tym i o zarządzaniu kapitałem, poćwicz na sucho i dopiero wtedy weź się za grę na pieniądze.
A o szybkim odrobieniu strat zapomnij.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Powodzenia w dalszej grze, prędzej czy później i tak wyjdzie na nasze, ale chyba musisz się sam przekonać. Pozdro.
 
Do góry Bottom