>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygrane w ruletce.

J 0

jizzy

Użytkownik
Witam, nie jestem obeznany w tym temacie, a te informacje są mi potrzebne.
Wiem że w ruletce w obstawianiu np. Czarnych, Czerwonych, Parzystych i Nieparzystych, stawka jest 1:1. Jeśli np. Gra jeden gracz to po trafieniu np. czerwonych, gdy obstawił 10 wygrywa 10.
A co jeśli obstawia trzech graczy, np. Czerwone 20, Czarne 50 i Parzyste 75
A trafi się tylko czerwone, lub tylko czarne. Co się dzieje w tym wypadku z pieniędzmi pozostałych graczy? Idą one do tego wygranego, czy może wygrany dostaje nagrodę 1:1 a pozostałe żetony/monety idą do krupiera?


Z góry dziękuję.
Patryk.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, nie jestem obeznany w tym temacie, a te informacje są mi potrzebne.
Wiem że w ruletce w obstawianiu np. Czarnych, Czerwonych, Parzystych i Nieparzystych, stawka jest 1:1. Jeśli np. Gra jeden gracz to po trafieniu np. czerwonych, gdy obstawił 10 wygrywa 10.
A co jeśli obstawia trzech graczy, np. Czerwone 20, Czarne 50 i Parzyste 75
A trafi się tylko czerwone, lub tylko czarne. Co się dzieje w tym wypadku z pieniędzmi pozostałych graczy? Idą one do tego wygranego, czy może wygrany dostaje nagrodę 1:1 a pozostałe żetony/monety idą do krupiera?

Z góry dziękuję.
Patryk.
W kasynie grasz na własny rachunek ???? jezeli bys tak obstawił to jeżeli by padło czarne nieparzyste wygrałbys 100 czyli byłbys na - 75 jeżeli padło by czerwone nieparzyste wygrałbys 40 czyli byłbys na - 110 jedyną opcją w której byłbyś na plus jest czerwone lub czarne parzyste. No to oczywiste jak przegrasz kasa idzie do kasyna ????
Prosta matematyka
W ruletce kolory,parzyste,nieparzyste,wysokie,niskie płatne są 1:2 ( za 1j postawioną dostajesz 2)
Rzędy poziome i pionowe 1:3
Później masz jeszcze boki 1:4
połowy 1:18
liczby 1:36
 
Do góry Bottom