>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wykres

wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Witam Was, chciałem zwrócić się do Was z zapytaniem o opcje techniczne gry na betfair.
Przykład:
Klikam na wykres obok drużyny Benfica: (zaznaczyłem czerwoną strzałką)

następnie pojawia mi się okienko:

I tu pojawia się pytanie: czy mógłby mi ktoś pomóc w rozszyfrowaniu tego wykresu?
Co oznacza tabela po prawej? Czy Price to jest wysokośc kursów? Mam rozumieć, że postawiono 4289Ł po kursie 1.27? Nie rozumiem tego, proszę kogoś o pomoc
 
K 59

kita

Użytkownik
Halo!
I tak, i nie.
Tak, price to wysokość kursów. Jednak wszystko, co jest dostępne pod: To back oraz To lay, to jest aktualnie dostępna ilość pieniędzy na stole. To jest: ty mógłbyś teraz kupić kurs (backować) 1.61 za 3,944 funtów, bo za taką ilość pieniędzy ktoś po drugiej stronie wystawił laya.
Dla innego dalszego przykładu: jeśli chciałbyś backować za 1000 funtów kurs 1.62, to wtedy by Ci tego zakładu od razu nie przyjęło, tylko byś się ustawić w tzw. &#39;kolejce&#39; i pod To lay przy kursie 1.62 widniała by kwota 4,623 funtów (3,623 + Twoje 1000 = 4,623).
Analogicznie - w tym wypadku NIE &#39;postawiono&#39; 4289 funtów po 1.27, tylko któś wystawił laya na poziomie 1.27 i czeka, aż ktoś inny kupi backa po 1.27, aczkolwiek w tym wypadku szanse są iluzoryczne, że tak się stanie. Jednak, hipotetycznie, gdyby ktoś backował po 1.27 i kupił kurs 1.27 na Benfikę za 4289 funtów, to wtedy byłyby to dopiero pieniądze &#39;postawione&#39;, czyli Matched w terminologii BF i taka kwota by widniało jeszcze bardziej na prawo w tej tabelce, czyli w kolumnie zatytułowanej Traded.
 
A 0

akropolis

Użytkownik
Witam, jako że nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na swoje pytanie w innym dziale, podepnę się i zapytam przy okazji do tematu tutaj. Mianowicie w kolumnie &#39;traded&#39; mamy łączną ilość przyjętych środków na dany kurs. Tylko teraz pytanie - w jaki sposób zobaczyć rozkład jaka część tych &#39;przyjętych środków&#39; na dany kurs została przyjęta na Back, a jaka część na Lay?
Pozdrawiam
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Nie ma możliwości tego rozbić. Ale odpowiedź jest bardzo prosta, dzielisz ilość przez 2. W końcu jest to SUMA zakładów Lay + Back.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom