>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(wymiana)Potrzebuje kasy na MB przelewam 1 mbank

bodi 70

bodi

Użytkownik
Potrzebuje kasy na Mb przelewam pierwszy na Mbank nawet i 300 zl, ale moga byc tez mniejsze kwoty.Jak ktos ma prosze pisac na PW
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
UWAGA na oszusta dzis sie z gosciem wymieniłem i oszukał. Sprawe zgłosiłem na policje Nie martwcie się Policja juz sie sprawa zajęła i gościa namierzy szybciutko.


TYM UŻYTKOWNIKEM JEST GOSC Z TEGO FORUM &quot;WANIA&quot; PODAJE LUDZIOM ROżNE GG MA ICH KILKA ZAŁOZONYCH.SPRAWA JEST ZGŁOSZONA NA POLICJI!

to jego znane mi gg 595278 , 8116575, 724866- mozliwe ze ma inne, ale to juz zbada policja.
Osoby ktore zostaly oszukanie przez niego zgłaszajcie sie do mnie na PW czym wiecej oszukanych tym wiecej &quot;wyroczku&quot; otrzyma.
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Kiedys juz pisalem ze to oszust bo na innym forum mial ten sam nick. Mam nadzieje ze nie wyslales mu calej kasy za jednym zamachem.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Kiedys juz pisalem ze to oszust bo na innym forum mial ten sam nick. Mam nadzieje ze nie wyslales mu calej kasy za jednym zamachem.

Adres w mbanku ma ze mieszka w Redzie ale gosc jest z Olsztynka, nie podaruje mu.
 
W 0

wania

Użytkownik
Kolego pomyliles sie troche ja nie znam tych numerow gg co ty tu piszesz moj numer to 7248886 i kiedys mialem 8116575 ale zapomnialem haslo i nie jestem oszustem tak wiec wyluzuj.I nie zycze sobie zebys tu pisal takie teksty
 
W 0

wania

Użytkownik
Zgadza sie to sa moje dane a teraz Panie Marcin - Odra czekam na jakies prawdziwe dowody ze jestem oszustem a jesli nie to prosze o usuniecie tego postu i nie zycze podawania takich danych on mi pisze ze ja go oszukalem o ktorejs tam godzinie jak mnie nie bylo w domu tak wiec czekam na porzadne info pozdro
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Zgadza sie to sa moje dane a teraz Panie Marcin - Odra czekam na jakies prawdziwe dowody ze jestem oszustem a jesli nie to prosze o usuniecie tego postu i nie zycze podawania takich danych on mi pisze ze ja go oszukalem o ktorejs tam godzinie jak mnie nie bylo w domu tak wiec czekam na porzadne info pozdro
Ja mam dowody na to ze jestes oszustem mam tez drugiego swiadka , sprawa na Policje juz trafiła.Dane Twoje juz sa na KP Policji , a kasa i tak ma wrocic do mnie na konto jak nie wroci wczesniej to Policja ci ja pomoze zabrac -takich cwaniakow wsadza sie do Ciupy!
 
W 0

wania

Użytkownik
Kolego nie mozesz tak pisac bo Cie wcale nie oszukalem i nie mam pojecia skad Ci to przyszlo do glowy pozatym nie bedziemy sie klocili bo to nie ma sensu a Pana modereatora dane tez udostepnie tak jak on moje myslalem ze to zrobi chociaz na priv ale ok niech tam sobie bedzie nie martwie sie bo nic nie zrobil on mysle tez nie bedzie mial mi za zle tego.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Zgadza sie to sa moje dane a teraz Panie Marcin - Odra czekam na jakies prawdziwe dowody ze jestem oszustem a jesli nie to prosze o usuniecie tego postu i nie zycze podawania takich danych on mi pisze ze ja go oszukalem o ktorejs tam godzinie jak mnie nie bylo w domu tak wiec czekam na porzadne info pozdro
Dzieki Marcin -Odra dane zaniose te tez na policje jutro, poniewaz pieniadze wczoraj przelał mi z innego troche konta, ale nieszkodzi Gośc ma mnostwo oszustw na sumieniu_wyludzen--w koncu popadł na swojego czyli mnie i tego mu nie daruje.Po Forum skacze tylko jeden wania i obojetnie czy bedzie dane podawał Jako Dawid Iwasiuta (to pewnie wspolnik) , albo Karol Wanisiewicz- to ten sam oszust co działa widocznie na szeroką skale.

Marcin moze do was sie zwracac policja o ujawnienie jego IP czyli zebyscie wiedzieli o co chodzi. pozdro dzieki
 
T 0

tlen

Użytkownik
Teraz to sądy 24 godzinne... ???? więc chłopaczka można załatwić szybciutko :p:
Miałem podobną sytuacje, ale nie wysłałem gangsterowi ???? pieniędzy. Dzięki dostępu do banku, szybciutko dowiedziałem się gdzie ten przestępca mieszka. Trochę go postraszyłem i powiedział, że więcej takiego czegoś nie zrobi ????
Mam nadzieję, że chłopak się zmienił i zbiera same piątki w szkole, żeby w przyszłości na siebie zarobić, a nie kraść w tak bezczelny sposób. :jezora:

Zeby uniknąć oszustwa, należy nie wysyłać pieniędzy osobom nieznanym, ewentualnie można dokonać takiej transakcji, kiedy &#39;pożyczkobiorca&#39; wyśle takie pieniądze pierwszy, tak jak w przypadku wymiany mbank/moneybookers. Kto nalega, aby pieniądze najpierw zostały wysłane przez &#39;dobroczyńce&#39; :jezora: można już się domyslać , że szykuje się oszustwo, a zresztą w kogo jest to interesie, chyba sami wiemy, więc nie dajcie się oszukać, bo było już kilka takich wałków.
Najlepiej takie transakcje robić z administracją forum.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Przyznaje ci racje, ale wczoraj gosc do mnie zaklikał na gg ten ktorego wczesniej oszukał Wania i wiesz co się stało...? wczoraj kolejny facet na innym forum oszukał go na 73 zł , a innego na pond 100 zl, a miał ponad 500 postów.zgłosił sie do mnie żebym mu powiedział co i jak ma na Policji mowic zeby sprawę przyjeli itp..Coraz wiecej tych oszustow intenetowych , ale trzeba to likwidowac :zy3ou:
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Cóż można rzec, takich gości to tylko głowa pod walec i rozmiażdżyć głupi łeb.
(no sorry za sporą przesadę, ale to jest naprawdę okropne świństwo)
Co do kolesia to bardzo bardzo dobrze że Marcin Odra zgodził się na publikację danych na forum :jupi: Mnie wnerwiały osoby które wcześniej wysyłały mi na PW pełno ogłoszeń ze pożycz 20zł oddam wkrótce poświadczy o mnie ten i ten.
Jak nie umiesz grać i nie dajesz rady to nie graj :!: A takich oszustów dać do najcięższych robót w kamieniołomach tak jak w USA a nie cieplutka cela więzienna, jeszcze pokój intymny co sobotę. Lać po czym się da takich naciągaczy i do kamieniołomów pół litra wody dziennie i kromkę chleba i jazda cfaniaczku :twisted: :twisted:

Jak czytałem ten temat w administracji to mi żal było tych osób które oszukał oraz dziwiłem się łatwowiernością tych osób. Ale dość gadania

bravo Bodi , oraz oklaski dla administracji a publikację danych :jupi: [/b]
 
K 18

klakson

Użytkownik
ho ho ho co ja widze to naprawde ten koles na samym dole po prawej stronie ten Karol Wanisiewicz.No to ładnie , koles wyglada na typa ktory nie moze nikomu zrobic krzywdy ???? Ba pozory myla.Widac w internecie ma inny image :p ???? Chłopak ma ciepło ;)
 
Do góry Bottom