>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wymiatam

G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bahrajn Premier League 2017/2018
Data: 9 marca 2018 godz 17.45
Spotkanie: East Riffa - Al Riffa
Typ: remis
Kurs: 3.23 ????????????✅
Bukmacher: Efortuna
Analiza: Dziś na tapetę biorę spotkanie w Bahrajnie. Jest to spotkanie derbowe, więc przypuszczam, że zawodnicy obu drużyn znają się jak łyse konie. Ostatnie trzy sezony to same zwycięstwa zespołu, który występował w roli gościa. Przypadek? Hmmm......pozostawiam to pod Wasz osąd. W tym sezonie jest troszkę inaczej, w pierwszym meczu padł remis. Jeśli to, co wyżej opisałem nie jest przypadkiem, to są spore szanse na remis w dzisiejszym meczu. Oba zespoły z niewielką przewagą nad strefą spadkową. Liczę, że zadowolą się remisem w tym meczu.
pozdrawiam serdecznie

Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja - 3 liga
Data: 9 marca 2018 godz 20.00
Spotkanie: Sannois - Boulogne
Typ: remis
Kurs: 2.95????????????✅
Bukmacher: Efortuna
I jak tu nie zagrać remisu? Mam wrażenie, że ani gospodarze, ani goście, nie walczą w tym sezonie o awans. W każdym razie nie sprawiają takiego wrażenia. Przeciwnie, Sannois ma tylko 2 pkt przewagi nad strefą spadkową, a Bulogne ma tyle samo punktów co Avranches, które okupuje 15 miejsce w tabeli. Na szczęście Bulogne ma dwa rozegrane spotkanie mniej. Zważywszy na powyższe wydaje mi się, że oba zespoły mogą uznać, że remi jest dla nich optymalnym rozwiązaniem.
A teraz najlepsze: Oba zespoły lubią remisować, a już Sannois to wręcz uwielbia - w tym sezonie ma na swoim koncie aż 13 remisów na 23 rozegrane spotkania. Szok.
A zgadnijcie, jaki był rezultat w pierwszym meczu? Remis... ????
Cztery ostatnie spotkania rozegrane między nimi to remisy.
Pozdrawiam serdecznie
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Słowacja 1 Liga
Data: 10 marca 2018 godz 14:00
Spotkanie:Z. Moravce - Podbrezova
Typ: remis
Kurs: 3.20???? ehhh do 81 minuty był remis
Bukmacher:
Efortuna
Analiza:
Słabo znam się na lidze Słowackiej. Ale przeglądając ofertę spotkań zauważyłem dziwną zależność.
Przypominam jednocześnie, że w ostatnich trzech sezonach oba zespoły grały ze sobą trzykrotnie.
Wziąłem pod lupę dwa ostatnie sezony, i co się okazało? Dziwna zależność.W sezonie 2015/2016 padły trzy remisy. W kolejnym oba zespoły wygrały po razie, a w trzecim meczu...remis. Kto ich tam wie, może doszli do wniosku że lepszy jest taki wariant, gdzie każdy z zespołów inkasuje 4 pkt, zamiast 3 pkt w przypadku 3 remisów? Nie wiem, może tak, może nie. W tym sezonie jak na razie mamy powtórkę z rozrywki.
Oba zespoły wygrały po jednym meczu, każdorazowo występując w roli gospodarza. Czyżby czas na remis? Myślę, że taki rezultat im jak najbardziej pasuje.Oba zespoły mają odpowiednio 11 i 6 pkt przewagi nad strefa spadkową.
pozdrawiam serdecznie
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania 3 Liga
Data: 11 marca 2018 godz 16.30
Spotkanie: Tudelano - R. Sociedad B
Typ: 1
Kurs: 2.30????
Bukmacher: Efortuna
Typ oparty wyłącznie na statystyce. Wszystkie dotychczasowe mecze między tymi zespołami wygrywał zespół występujący w roli gospodarza. Przypadek? Nie wiem. Ale zagram jedynkę.
pozdrawiam serdecznie

Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja 1 Liga
Data: 11 marca 2018 godz 16.15
Spotkanie: Lamia - Levadiakos
Typ: x
Kurs: 3.07 ????????????✅
Bukmacher: Efortuna
Myślę, że oba zespoły bardzo urządza remis. Zobaczcie na tabelę. Do tego w pierwszym meczu między nimi był remis.
pozdrawiam serdecznie

PS. Jaka szkoda, że nie zdążyłem Wam napisać o derbach Bukaresztu w piłkę ręczną oraz o meczu w Tunezji Ben Guerdane - Stade Gabesien. Zobaczcie na h2h. Szczególnie w ręcznej. W obu mam pograne jedynki oczywiście. Kto chce, może jeszcze się załapać na live.
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Trafione 3 z 5, źle nie jest, chodź bywało lepiej. Te typy, które radziłem grać na live, gładko weszły, ale nie wliczam ich do statystyk, bo podałem je po rozpoczęciu meczu.
Ktoś korzysta z moich typów? Proszę o info, bo nie chce mi się pisać samemu dla siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Egipt 1 Liga
Data: 13 marca 2018 godz 16.30
Spotkanie: El Gaish - Misr Elmaqasah
Typ: x
Kurs: 2.65 ????
Bukmacher: Efortuna
Myślę, że oba zespoły bardzo urządza remis. Zobaczcie na tabelę. Tak niski kurs na remis chyba nieprzypadkowy. Na ostanie 10 spotkań między nimi padło aż 6 remisów.
pozdrawiam serdecznie
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Jordania 1 Liga
Data: 15 marca 2018 godz 17.30
Spotkanie: Al Ahly Jordan - Shabab AL Ordun
Typ: 1
Kurs: 2.57
Bukmacher: STS
Typ oparty na h2h.
pozdrawiam serdecznie

Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia 1 Liga
Data: 16 marca 2018 godz 21.30
Spotkanie: V. Setubal - Portimonense SC
Typ: 1
Kurs: 2.54
Bukmacher: STS
Na 3 rozegrane mecze, w których jako gospodarz występowała V.Setubal były 3 jedynki. 3 ostatnie mecze ligowe na własnym boisku w wykonaniu dzisiejszych gospodarzy to 3 jedynki.
Gospodarze zagrożeni spadkiem potrzebują punktów jak ryba wody. Goście zespół środka tabeli.
Wychodzi mi jedynka.
pozdrawiam serdecznie
 
G 72

gacek_typer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia 3 Liga
Data: 30 marca 2018 godz 16.00
Spotkanie: Blackpool - Doncaster
Typ: x/powyżej 2.5 bramki
Kurs: 15
Bukmacher: Iforbet
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia 5 Liga
Data: 30 marca 2018 godz 16.00
Spotkanie: Maidstone - Hartlepool
Typ: x/powyżej 2.5 bramki
Kurs: 12.25
Bukmacher: Iforbet
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia 6 Liga
Data: 30 marca 2018 godz 16.00
Spotkanie: Alfreton Town FC - Nuneaton Town FC
Typ: x/powyżej 2.5 bramki
Kurs: 11.25
Bukmacher: Iforbet

podrawiam serdecznie
 
Do góry Bottom