>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wynajem Laptopów. notebooków

B 63

bodzio57

Użytkownik
Panowie mam taki pomysł aby w swojej miejscowości oraz okolicy wypożyczać laptopy oraz notebooki. Chciałbym się was zapytać co sądzicie o takiej firmie, czy ma szanse na przetrwanie oraz czy skorzystali byście z czegoś takiego ?
Wynajęcie laptopu bądź też notebooka było by możliwe na dzień, kilka dni, miesiąc, rok. Chce się dowiedzieć jaką kwotę byście mogli zapłacić za wynajem ???? Mam nadzieje że ktoś się wypowie w temacie (nie wiem czy w dobrym dziale napisałem, jeżeli nie to proszę o przeniesienie do właściwego )
 
B 63

bodzio57

Użytkownik
No ty chyba oszalałeś... Jak sobie to niby wyobrażasz? Każdy przeciętny polak ma kompa w domu a Ci co mają wyjazdy i potrzebują mieć takie coś pod ręką to albo pójdą do sklepu i sobie kupią na stałe albo w fona będą korzystać. Chyba że chcesz stworzyć okazję dla złodziei to wtedy rozumiem taki pomysł ale chyba nie oto ci chodziło.
za wynajem spisujesz dane z dowodu itp za zniszczenie laptopa jest kara np 1500 zł, no tak ale wiesz koszt wynajęcia lapka np na miesiac to koszt 70 zł, wypozyczasz na pół roku koszt 420 zł, kupujać nowego to musisz albo wydac 1500 zł od razu albo na raty minimum 100 zł miesiecznie,
 
madox2010 57,8K

madox2010

Użytkownik
za wynajem spisujesz dane z dowodu itp za zniszczenie laptopa jest kara np 1500 zł, no tak ale wiesz koszt wynajęcia lapka np na miesiac to koszt 70 zł, wypozyczasz na pół roku koszt 420 zł, kupujać nowego to musisz albo wydac 1500 zł od razu albo na raty minimum 100 zł miesiecznie,
A jak zamierzasz sciagnąć te 1500zl to ze spiszesz dane z dowodu nie wystarczy, zalozenie sprawy kosztuje. Potem kilk lat zanim sprawa sie roztrzygnie, gosc bedzie przeciagal sorry ale slabo to widze
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Panowie mam taki pomysł aby w swojej miejscowości oraz okolicy wypożyczać laptopy oraz notebooki. Chciałbym się was zapytać co sądzicie o takiej firmie, czy ma szanse na przetrwanie oraz czy skorzystali byście z czegoś takiego ?
Wynajęcie laptopu bądź też notebooka było by możliwe na dzień, kilka dni, miesiąc, rok. Chce się dowiedzieć jaką kwotę byście mogli zapłacić za wynajem ???? Mam nadzieje że ktoś się wypowie w temacie (nie wiem czy w dobrym dziale napisałem, jeżeli nie to proszę o przeniesienie do właściwego )
A wiesz że musisz mieć wszystko orginalne, oprogramowanie, programiki sriki itp. Głupiego, podstawowego offica musisz mieć orginała. A to niestety kosztuje!!! Jak ktoś Cię sprawdzi że nie masz, to masz przej*bane, co prawda rzadko są kontrole ale zawsze ktoś może wlecieć. Pozdro
P.S
Głupi pomysł, nieopłacalny... Prawie każdy ma kompa teraz.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A tak z ciekawości skąd wziąłeś ten &quot;oryginalny&quot; pomysł?Gdzieś to już zdało egzamin czy po prostu przy piwku z kumplami wymyśliłeś?
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Słaby pomysł. Komputer praktycznie każdy ma. Już lepiej wypożyczać jakieś rzutniki, czy coś w tym stylu.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Pomysł nie jest zły, o ile nie masz konkurencji w swoim mieście, a miasto musi być naprawdę spore. Jesteś z wielkopolski więc Poznań, Kalisz, Konin ew. Piła. Inne wg mnie odpadają. Więc najpierw zrób małe badanie rynku. Wypożyczanie tylko dla osób z działalnością (i to przez Ciebie sprawdzoną w KRD), firm, korporacji. Musisz mieć spore zaplecze finansowe, bo nie ma mowy o wypożyczaniu dla pojedynczych osób fizycznych. Zapotrzebowanie jakieś tam jest. Ludzie organizują szkolenia grupowe - dla firm, dla młodzieży, często dla niepełnosprawnych dzieci. Raczej mało będzie zgłoszeń o jednego, dwa laptopy, tylko o 20-30 sztuk. I przede wszystkim cennik. Nie masz konkurencji w mieście - bądź drogi, ale nie na tyle, żeby komuś się bardziej opłacało jechać po kilka lapków do Rzeszowa. To tak na sucho ode mnie, powodzenia
 
Do góry Bottom