>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyniki wyborów-co sadzicie?

komarr 4

komarr

Forum VIP
Koalicja bedzie PO - PSL ;) Tusk kiedys gadal ze nie ma zamiaru ukladac koalicji z LiD&#39;em, ale generalnie dla wiekszosci bylo jasne ze PO wygra tylko jaka przewaga, i stalo sie naprawde dobrze ????
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
Teoretycznie do większości PO brakuje około 4-6 głosów a pamiętajmy że te wyniki są tylko z Polski a ludzie zagranicą głównie głosują na PO i wg mnie zabraknie im 2-3 głosów i zrobią kilka transferów i żadna koalicja nie będzie im potrzebna.Jednak koalicja z PSL też może wyjść nam na dobre wg mnie :spokodfhgfh:
Byle nie z czerwonymi
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W kwestii hymnu to można się czepić tylko jednego...

Donald Tusk zaśpiewał: &quot; jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy...&quot;
a w oficjalnej wersji jest &quot;kiedy my żyjemy&quot;
może to mało istotne, ale często się rzucają za ten mały błąd.. ;P
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Wszystko moze się jeszcze zmienić i PO może mieć większość i nie będzie żadnej koalicji :p ???? Poczekajmy na ostateczne wyniki
 
midel 189

midel

Użytkownik
W kwestii hymnu to można się czepić tylko jednego...

Donald Tusk zaśpiewał: &quot; jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy...&quot;
a w oficjalnej wersji jest &quot;kiedy my żyjemy&quot;
może to mało istotne, ale często się rzucają za ten mały błąd.. ;P
To jest czepianie się szczegółów, w szkołach (przynajmniej mojej) uczyli póki (chyba) Ale to nie jest aż taka różnica jak &quot; Z ziemi polskiej do wolski&quot; ????
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
I dobrze mniej Kaczych pysków w tv. Głosowałem na PO by odsunąć kaczych od władzy. Nie jestem wielkim zwolenikiem ich ideii politycznych, moje typy polityczne niestety są jeszcze mniej popularne niż wyborczy wynik Samoobrony... :p
 
E 0

estebian

Użytkownik
Jak PiS miało wygrać wybory jak wszystkie UB-eckie media były przeciw PiS na czele z GW, RMF, R. Zet i TVN-em. Zle dla Polski stało się że upadła idea IV-RP, teraz zobaczycie powrócą układy, zostanie wprowadzony podatek liniowy który zrobi biednych jeszcze biedniejszym a bogatych bogatszymi.
A co do Tuska, niech idzie do logopedy bo nie mogę go słuchać.
 
bdjoe 0

bdjoe

Użytkownik
Jak PiS miało wygrać wybory jak wszystkie UB-eckie media były przeciw PiS na czele z GW, RMF, R. Zet i TVN-em. Zle dla Polski stało się że upadła idea IV-RP, teraz zobaczycie powrócą układy, zostanie wprowadzony podatek liniowy który zrobi biednych jeszcze biedniejszym a bogatych bogatszymi.

A co do Tuska, niech idzie do logopedy bo nie mogę go słuchać.
na jakiej podstawie stwierdzasz ze rmf, radio i tvn sa ubeckimi mediami knypku :?:
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Jak PiS miało wygrać wybory jak wszystkie UB-eckie media były przeciw PiS na czele z GW, RMF, R. Zet i TVN-em. Zle dla Polski stało się że upadła idea IV-RP, teraz zobaczycie powrócą układy, zostanie wprowadzony podatek liniowy który zrobi biednych jeszcze biedniejszym a bogatych bogatszymi.
A co do Tuska, niech idzie do logopedy bo nie mogę go słuchać.
za to pis mial za soba tvp
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Jak PiS miało wygrać wybory jak wszystkie UB-eckie media były przeciw PiS na czele z GW, RMF, R. Zet i TVN-em. Zle dla Polski stało się że upadła idea IV-RP, teraz zobaczycie powrócą układy, zostanie wprowadzony podatek liniowy który zrobi biednych jeszcze biedniejszym a bogatych bogatszymi.
A co do Tuska, niech idzie do logopedy bo nie mogę go słuchać.
hehe ale za to pis miało TV Trwam i Radio Maryja a to czasami znaczy więcej niż tamte media :p
 
Do góry Bottom