>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wypłata środków z bet365- legalna?

szeras 0

szeras

Użytkownik
Witam, od jakiegoś czasu wygrywam miesięcznie po pare tys, wypłacam je na swoje konto w polskim banku. Max co wypłaciłem za jednym razem to 2tys zł, pieniądze doszły bezproblemowo. Czy mogę być spokojny o Urząd Skarbowy, albo o bank? Nie dostane żadnych kwitów o udokumentowanie przychodu? Z tego co wyczytałem, żadna instytucja nie jest w stanie udowodnić czy zakład był zawierany w Polsce czy za granicą. Bo poza terytorium Polski takie zakłady można zawierać i przelewać na konto polskie. Jak to jest z tymi przelewami. Dzięki za odpowiedź.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Mobilny podał odnośnik do odpowiedniego wątku na ten temat, choć konkretnych postów można znaleźć tam nie więcej niż śmieciowych komentarzy, ale jak masz czas warto przejrzeć.
Generalnie ostatnio popularny stał się temat nagonki rządu na grających u zagranicznych buków, zaczęło się od &quot;wycieku&quot; danych z BAHa (nie do końca dosłownie był to wyciek, jak będziesz chciał wiedzieć dokładniej to znajdziesz w necie odpowiednie info) , a teraz tworzy się cała masa różnych plotek, z których potwierdzone - i jedyne z tego co wiem - jest zamieszane dotyczące osób wypłacających pieniądze z BAHa bezpośrednio na konto bankowe.
Co do Twojej sprawy to nie wiadomo, bukmacher sam z siebie bez żadnego nakazu (którego ścigające służby tak łatwo nie dostaną) Twoich danych nie wyda, więc teoretycznie możesz być spokojny. Ale teoretycznie to tylko teoretycznie, nigdy nie wiadomo, zwłaszcza tego co będzie w przyszłości, a ukarany za obecnie granie możesz być przez kilka następnych lat (5?).
Najbezpieczniejszą formą na obecną chwilę wydaje się być Skrill.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szeras 0

szeras

Użytkownik
Dzięki Crisu, mam konto na Skrillu, nawet wyrobilem sobie karte do konta, ale nie mam możliwości zrobienia przelewu z bet365 na Skrilla bo jak się Pan wyraził na infolinii &quot;Żeby można było przelać kase, suma wszystkich wpłat z konta Skrill na 365 musi być większa niż suma wpłat z konta bankowego&quot;, a że gram już ładnych pare lat to musiałbym przelac ze Skrilla ładne pareset tysięcy zł, żeby wyrównać sumę wpłat... A bet365 dla mnie jest super bo jest dużo możliwości zakładów i zakład na żywo- w praktycznie każdym momencie moge pokusić się o wyjście z zakładu nietracąc całego wkładu. Chyba że polecicie podobne (ą) strone gdzie są takie możliwości i tam zaczne z czystym kontem przelewać ze Skrilla i vice versa.
 
crisu 53

crisu

Użytkownik
Na bwinie masz możliwość zamykania zakładów, ale Bwin to Bwin, ostatnio jego polityka bardzo się zmieniła i pomimo ponownego otwarcia rynku dla Polaków to bardzo szybko nakładają na nas limity (nas jako Polaków), dlatego ciężko porównywać go klasą do beta głównie przez te limity. Choć buk z nich ciekawy bo mają dosyć bogatą ofertę i lubią czasami popierdzielić kursy co można fajnie wykorzystać.
Co do beta jedyne co przychodzi mi w Twojej sytuacji do głowy to próba przelania pieniędzy za pomocą surebetów na buka, z którego wypłacisz za pomocą skrill, albo po prostu wypłacić to co masz, wyczyścić konto i wpłacić ponownie przez skrill, ale jak masz duży zapas środków i nagle zaczniesz im wypłacać grubymi kwotami to możesz nadziać się na limit, a bezpieczne to też nie jest bo jakby nie było wypłacisz całość na konto bankowe, a tego staramy się unikać. Więc jedyne co mi przychodzi do głowy (od tej bezpiecznej strony) to próba wypłacenia przez surebety, ale to nie zawsze wychodzi tak jak chcemy.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Jak masz stałe IP to Ci mogą udowodnić, że grałeś na terytorium RP. A poza tym jeśli idzie wypłata przez jakieś przelewy24 czy coś to raczej Ci nic nie będzie.
 
szeras 0

szeras

Użytkownik
Jak masz stałe IP to Ci mogą udowodnić, że grałeś na terytorium RP. A poza tym jeśli idzie wypłata przez jakieś przelewy24 czy coś to raczej Ci nic nie będzie.
W jakim sensie przez przelewy24? kase przelewam z banku przez przelewy24, a z powrotem ch** go wie jak to leci
 
szeras 0

szeras

Użytkownik
nie ma takiej możliwości, za każdym razem z automatu wypełnia mi dane do banku, kiedyś próbowałem wpłacić za pomocą Skrilla, w jedną stronę się udało, ale w drugą już ni uja. Tzn, niby pieniądze poszły na konto na Skrilla, ale po dniu dostałem maila że suma wpłat z tego konta jest zbyt mała i przekierowali przelew na moje konto bankowe..
 
Do góry Bottom