>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wypłata środków

pankoperek 158

pankoperek

Użytkownik
Witam , mam zamiar po raz pierwszy wypłacić pieniądze z konta bukmachera. Na razie nie wymagają ode mnie weryfikacji konta, ale jeśli tego zażądają to czy moje dane osobowe ( skan dowodu ) są bezpieczne? Jakie macie doświadczenia związane z wypłatami ? jakieś niedogodności?
Czy ewentualnie można zamaskować jakieś dane na dowodzie osobistym?
Czy taka weryfikacja jest losowa czy uzależniona od wysokości środków na koncie?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Wszystkie dokumenty które przesyłasz są bezpieczne.
Zazwyczaj bukmacherzy żądają weryfikacji dwoma dokumentami tożsamości tj. dowód osobisty + prawo jazdy/paszport oraz rachunkiem za media (może być faktura z pierwszej lepszej stacji benzynowej na Twoje dane - pełne dane czyli imię, nazwisko, adres). Żadnych danych na owych dokumentach nie zasłaniamy. Weryfikacja dotyczy każdego klienta. podyktowana jest kwestiami bezpieczeństwa i nie jest zazwyczaj zależna od posiadanych środków na koncie gracza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jaki buk? W większości chcą skan dowodu tylko :]
Chyba tylko polskie ziemniaki. Większosc bukmacherów działa w oparciu o przepisy brytyjskie a w Angli w dowodzie nie ma wpisanego adresu, u nas zresztą też nie musi być, do potwierdzenia tożsamosci używa się zazwyczaj prawa jazdy lub paszportu + rachunek za media lub wyciąg bankowy ( u nas to jest zwykła faktura vat ). Na podstawie samego dowodu żaden bukmacher nie zweryfikuje twoich danych bo przepisy brytyjskie na to nie pozwalają ????
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
samego dowodu żaden bukmacher nie zweryfikuje twoich danych
no i tu bym się sprzeczał bo w Bet365 przechodziłem dwie weryfikacje(jedną na początku i tę drugą teraz niedawno) i w obu przypadkach wystarczył sam skan DO.
Z konta też nie wpłacałem bo używam tylko Skrilla.
 
peanut_whu 4

peanut_whu

Użytkownik
Przypomina mi się sytuacja, kiedy dopiero zaczynałem grać u internetowych buków i bet365 poprosili mnie o skand dowodu. Moja mama przez tydzień suszyła mi głowę, że &#39;kredytów Ci nabiorą i potem będziesz chodził po sądach, kto to widział, żeby zdjęcia dowodu wysyłać&#39; :mrgreen:
Oczywiście nie szło jej wytłumaczyć, że dla kilku tysięcy chwilówki, którą ktoś może zabrać na mój dowód, poważna firma, obracająca milionami nie będzie ryzykować ????
 
Do góry Bottom