>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata betclic

O 0

onlyy

Użytkownik
Witam, przejdę od razu do rzeczy - mam odłożone na betclicu około 20k. Mam skrilla, lecz poinformowano mnie, że muszę tą kwotę przelać na konto bankowe, ponieważ za rzadko korzystam z portfela internetowego (w sensie przelewy wychodzące do nich) i już. Nic nie dały prośby i próby wyjaśnienia, trudno. Zawsze dbałem o bezpieczeństwo w tych kwestiach no a teraz mam pewien problem. Myślałem, żeby założyć sobie konta jeszcze w 2-3 bankach i przelać tam po kilka tyś. Myślicie, że to lepsze rozwiązanie niż jeden przelew do aktualnego banku? Kwestią jest to, że kase chciałbym wypłacić jak najszybciej. Pozdrawiam i licze na odpowiedź.
 
O 0

onlyy

Użytkownik
No właśnie chciałbym jak najszybciej to wypłacić, najlepiej w następnym tygodniu. Banki zwykle sprawdzają tylko grubsze przelewy, więc chyba rozsądnie będzie rozdzielenie tego na 3-4 banki. Chociaż pierwsza wpłata i od razu powiedzmy 7k to trochę podejrzane. Może za bardzo histeryzuje, ale chciałbym uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji :?
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Bank ma obowiązek zgłaszania przelewów na kwotę powyżej 15 tys. euro. Po drugie, to jeśli wpłacałeś do buka tylko z jednego konta bankowego, a chcesz wypłacić kasę na jakieś inne konta to szanse ze Ci się uda szacuję na jakieś 0,0001%. Z resztą już teraz widać że robią problemy, co w sumie do betlic niepodobne, bo kolega większość kasy wpłacał przelewem bankowym, wypłacał wszystko na skrilla i nie było problemów (choć oczywiście kwoty były o wiele niższe).

Pytanie kluczowe: czy kiedykolwiek wpłacałeś coś skrilem i ile? Jeśli wpłacałeś to chociaż cześć kasy powinna pójść na skrila. Więc puść wypłatę na skrilla nie całości ale części kasy i zobacz czy przejdzie czy nie. Jeśli przejdzie to za dzień dwa puść kolejną na podobną sumę. I wypłać maksymalnie tyle ile możesz na skrilla. Z resztą w zasadzie za wiele nie można zrobić, bo nie widzę innej opcji niż konto bankowe. Pozostaje to podzielić na transze i tak wypłacić. Ewentualnie możnaby próbować na surebetach &quot;przetransferować&quot; tą kasę do innego buka, tyle tylko że przy takiej kasie to można się w to bawić do usranej śmierci a i tak nie ma pewności że będziesz przegrywał w betclicku a wygrywał w tym drugim buku.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ratalnie sobie wypłacaj, nigdy nie przelewaj całe sumy bo od razu będziesz miał nieprzyjemności. Podziel 20k na kilka części i ratami sobie wypłacaj, nawet jak to wymaga troche czasu, ale oszczędzisz sobie celników ;)
 
O 0

onlyy

Użytkownik
Szkoda mi słów na tego betclica, ich argumentem na brak możliwości wypłaty na skrill jest to, że ostatni raz wpłacałem tak pieniądze w kwietniu. Kłóciłem się z nimi przez 2 dni, ale oni mają to w dupie, trudno. Założyłem konto w drugim banku i będę sobie przelewał po 3k co jakiś czas na jedno i drugie konto. Dzięki chłopaki za pomoc
 
Do góry Bottom