>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wypłata dużej kwoty

D 2

darek1994

Użytkownik
witam.mam pytanie czy jeżeli wypłacę dość dużą kwotę(ok.9tys.) na konto dwa razy w niedługim czasie to mogą się czepiać?
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
A ja słyszałem, że bank ma obowiązek odnotować każdą płatność over 2k euro. Nie ręczę jednak, że to prawda...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
A ja słyszałem, że bank ma obowiązek odnotować każdą płatność over 2k euro. Nie ręczę jednak, że to prawda...
źle słyszałeś... Jeżeli nie jesteś czegoś pewien to po co straszysz innych i rozsyłasz jakieś niesprawdzone plotki?⛔
witam.mam pytanie czy jeżeli wypłacę dość dużą kwotę(ok.9tys.) na konto dwa razy w niedługim czasie to mogą się czepiać?
9 tys zł to nie są duże pieniądze dla banku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 2

darek1994

Użytkownik
chodziło mi bardziej o to czy mogę np dzisiaj wypłacić te 9tys i jutro następne 9tys?jeśli tak jest ryzykownie to ile trzeba odczekać?
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
chodziło mi bardziej o to czy mogę np dzisiaj wypłacić te 9tys i jutro następne 9tys?jeśli tak jest ryzykownie to ile trzeba odczekać?
Jak już tak mocno się boisz to proponuję wysłać drugie 9tys w następnym okresie rozliczeniowym, czyli w następnym miesiącu.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Ale macie problem wypłacić w jednym miesiącu 1k w drugim 1k, czy komuś tak bardzo są pieniądze potrzebne w danym momencie?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
chodziło mi bardziej o to czy mogę np dzisiaj wypłacić te 9tys i jutro następne 9tys?jeśli tak jest ryzykownie to ile trzeba odczekać?
Ja wypłacałem na swoje konto bankowe z MB kilka kwot powyżej 2 tys i to w ciągu miesiąca i nic się nie działo.
Pózniej jak spózniłem się z zapłatą podatku to dowiedziałem się że skarbówka miała wgląd na moje konto bankowe w sprawie moich dochodów a nie pytała się co to jest MB więc to olałem.
Reasumując można przelewać z MB na konto bankowe kwoty do 15 tys euro i spać spokojnie.
 
Do góry Bottom