>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata gotówki bez obrotu

D 0

dawid2431

Użytkownik
Witam! Założyłem konto na bet365, ale wstrzymałem się z wpłatą gotówki, chociaż paysafecard już zakupiłem. Który bukmacher internetowy pozwoli mi wypłacić bezpośrednio gotówkę z konta? Tzn. wpłacam teraz x zł paysafecard&#39;em i stwierdzę, że jednak nie zagram nic i chce je z powrotem wypłacić.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na Betssonie mi nie chcieli wypłacić bez obrotu. Wypłacili po rozmowie ze wzgledu na szczegolne okolicznosci
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie na konto też mniejsze kwoty są błyskawicznie realizowane (tzn. nie można ich już anulować, w sekcji wpłata). Przy większej kwocie myślę, że na skrill także sprawdzają wypłaty.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Pewnie tak, ale tutaj akurat mowa o wpłacie Paysafecardem, gdzie maksymalny nominał to 300 PLN, więc taka wypłata poszłaby z automatu ???? No chyba, że byłoby to nowe konto, ale jak już tam coś grał to bez problemu powinno na skrilla pójść z automatu.
 
D 0

dawid2431

Użytkownik
Dzięki za pomocy. Założyłem jednak zniecierpliwiony już konto na bah-u i obróciłem 80 zł live(grająć live, że do 15 minuty nie padnie bramka-była ówcześnie już 14 minuta). Teraz mam jakieś 84 zł i jeszcze trochę pogram ???? .
Założyłem konto na skrillu i powiązałem je ze swoim kontem wbk. Jak wyglądają wypłaty gotówki w ten sposób? Mam nadzieje, że nie tyle co allegro&amp;payu, bo za tym nie przepadam :grin:
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
1-2 dni robocze zazwyczaj. Normalnie zlecasz wypłatę ze skrilla i pieniądze dochodzą przelewem na konto w banku w ciągu 1-2 dni. Najlepiej jednak założyć sobie kartę do Skrilla. Zwykła debetowa, opłata 10e za kartę na rok, prowizje od wypłat, brak prowizji od płatności kartą, wypłaty w bankomacie maksymalnie 250e na dzień, płatność kartą 1000e na dzień, przy wypłacie bezpośrednio ze skrill na konto brak limitów ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kolego najlepiej wypłać tą kwotę bezpośrednio na konto bankowe. Przy niewielkich kwotach nie ma sensu korzystać ze skrill. Koszt wypłaty ze skrill na konto bankowe, to koło 14zł. Lepiej te 84zł wypłacić normalnie na swoje konto w banku.
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Ónibet nie robi problemów z wypłatą bez obrotu. Przynajmniej ja tak nie raz robię. W sensie jak mam zamiar coś wypłacić ze skrilla i jest to kwota do 300 zł, wpłacam na Uni i wypłacam na konto bankowe. Wypłata darmowa, a po ok 24 godzinach pieniądze na koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 9

theart

Użytkownik
O co chodzi z tym forum, czemu w każdym wątku zamiast nazwy buka są puste miejsca i nic nie wiadomo o czym sie rozmawia.
 
dawidgry 112

dawidgry

Użytkownik
Czy ktoś może potwierdzić czy nadal tak funkcjonuje unibet ? Wpłata skrillem-&gt; wypłata na konto bankowe ?

Wpłacałem tam również przez konto bankowe, weryfikacja równiez już od dawna
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Powiem Ci tak supportu nawet nie pytaj, bo odpowiedzą standardowo że wypłata tylko tą samą metodą płatności. Kiedyś tak robiłem, że wpłaciłem skrill. A wpłaciłem na konto. Ale było to dość dawno. Za to całkiem niedawno, ten sam sposób (zawsze bez problemu). Czyli wpłata skrill i wypłata na konto bankowe, odrzucił mi betsson. Chociaż wcześniej zawsze bez problemu, i musiałem wypłacić na skrill. I opłacić standardową wypłatę. Nie wiadomo czy w Unibet też się nie pozmieniało. Wiem ocb. opłaty w skrill powoli robią się chore. Ale z tymi różnymi kanałami wypłat u buków to trochę loteria. Zważając że depozyt trzeba obrócić, to trzeba się zastanowić. Czy już nie zapłacić w skrill. Najlepiej chyba wyrobić sobie kartę skrill.
 
Do góry Bottom