>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata na konto INTELIGO

peja 1

peja

Użytkownik
Więc tak pierwszy raz będe wypłacał $$$ z expekta i niechcąc żeby one się gdzieś zagubiły... prosze kogoś o sprawdzenie czy dobrze wypełniony jest mój formularz... a napewno nie tylko mi się ten topic przyda :p

Nazwa banku : PKO Bank Polski

Adres : Inteligo
ul. Wspólna 47/49
00-684 Warszawa

Kraj : POLSKA

Numer konta : XXXXXXXXXXXXXXXXXXXx

Kod SWIFT : BEBEPLPW

Suma : XXX

Zakładając że dobrze wpisze swój numer konta ???? to chyba pieniądze dojdą ?? co nie ??

pozdro ????
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam.

Nazwa banku: PKO BP, ale może być również PKO Bank Polski

Adres: adres osoby, na którą jest konto w banku, czyli pana adres

Kraj: Polska

Kod SWIFT: BPKOPLPW

numer konta i suma to wiadomo
 
peja 1

peja

Użytkownik
aha czyli adres to nie adres banku tylko mój... ale beka :p a co do SWIFT to po co INTELIGO ma swój jak i tak trza wpisać SWIFT do PKO BP ?? :jezora: a może support się pomylił... hehe
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Kod SWIFT, który podałem jest na 100% sprawdzony. Więc jak taki wpisałeś to możesz spać spokojnie, że nie będzie żadnych komplikacji

Pozdrawiam
 
K 0

kamil_rks

Użytkownik
Expekt_Expert aby wypłacić za pomaca przelewu bankowego trzeba podać adres banku a nie swoje dane jak to pisałes powyżej.

Oto skopiowana instrukcja ze strony expekt.com:

Jak wypłacić środki z mojego konta?
Zaloguj się i kliknij “Wypłata” w górnym lewym rogu obok swojej nazwy użytkownika. Na kolejnej stronie wybierz metodę wypłaty, którą chcesz zastosować.
Metody wypłaty:
Przelew bankowy

* Wprowadź nazwę i adres banku, IBAN (International Bank Account Number), i SWIFT/Sort code.
Pozdrawiam.
* Kiedy dane do przelewu zostały poprawnie wprowadzone, rozpoczyna się transakcja. Zanim przelewana kwota dojdzie na Twoje konto może upłynąć 2-5 dni roboczych.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Również mogę potwierdzić, że wypłata na konto inteligo odbywa się bardzo szybko, w większości przypadku trwa 2 dni
 
peja 1

peja

Użytkownik
No pieniążki o ok. 14 dotarły na moje konto ????

w końcu moge sobie cosik kupić :jupi:
 
wooof 0

wooof

Użytkownik
czy takie podawanie numeru konta bankowego jest w 100% pewne? nie moze ono zostac wykorzystane przez ludzi niezbyt uczciwych np. do pobierania sobie pieniedze z mojego konta?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Firma Expekt dba o bezpieczeństwo swoich klientów i nie udostępnia osobą trzecich numerów kont, czy innych informacji, które narażają klientów na straty materialne.
 
K 0

kdian

Użytkownik
Realizuje wypłate do Inteligo:

Wpisałem tak jak na stronie:

PKO BP
Adres(w instrukcji expekta jest napisane, ze adres banku, pisze na gorze po zalogowaniu do inteligo)
Kraj: Polska
KOD SWIFT: BPKOPLPW (dla PKO a nie Inteligo)
Numer konta: PLxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (jak jest bez PL to pisze ze prowizja 60PLN)
Suma: 15zl (musze sprawidzic czy to dziala dlatego taka ????
Zobaczymy czy beda pieniadze
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Nie ma różnicy, czy wpiszecie adres banku czy zamieszkania. Powinno się pisać adres osoby, do której są pieniążki wypłacane. Ale nie macie się czego bać. Najważniejszy jest numer konta .

Pozdrawiam
 
K 0

kdian

Użytkownik
PO 2 DNIACH KASA W WYSOKOSCI CAŁYCH 15 ZŁOTYCH ???? JEST NA MOIM KONCIE TAKZE PODANE DWA POSTY WYŻEJ DANE SA JAK NAJBARZIEJ PRAWIDŁOWE.

Nie musiałem przesyłac skanu dowodu ani nic takiego. Mozna smialo wyplacac. A radze sprawdzic 10 razy numer konta przed wyplata zeby kasa nie poszła w sina dal ;) Pozdrawiam wszystkich
 
Do góry Bottom