>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata pieniędzy na konto bankowe ?

H 0

hybrid88

Użytkownik
Witam,

Mam pytanie do osób które wypłacały pieniądze z BAW bezpośrednio na swoje konto bankowe.

1 Czy wpisując w rubryce IBAN numer mojego konta powinienem numer konta poprzedzić cyframi &quot;PL&quot; i czy powinienem uwzględnić również myśliniki w numerze mojego konta ?
2 Wpisując w rubryce adres swój adres powinienem trzymać się jakiegoś schematu (np pierwsza ulica, potem numer, potem kod, potem miasto) ?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No jednak BAW nie ma szybkich wypłat . W zeszłą środę zleciłem wypłatę i do dziś jeszcze nie mam kasy na koncie . Napisałem do supportu a oni powiedzieli że kasa już poszła i powinna być w banku :/ I co teraz ? Wy**** mnie czy teraz mój bank zamula ?

EDIT

Wypłata trwała 9 dni czyli o 1 dzień za długo :)
 
C 94

crock

Użytkownik
Witam mam problmem.

Ugrałem w BAW sporą sumkę, był to mój pierwszy kontakt z BAW. Jako, że była to pierwsza wypłata musiałem wysłać dowód, wszystko zostało sprawdzone i otrzymałem odpowiedź, że w ciągu najbliższych dni pieniądze pojawią się na moim koncie. Mijał tydzień pieniędzy dalej nie było. Pisałem do supportu, oni odpisywali mi, że pieniądze wysłali i żebym skontaktował się ze swoim bankiem. Tak też uczyniłem, okazało się, że tutaj jest wszystko wporządku. Nastąpił znów kontat z BAW, poprosiłem by podali mi dane konta bankowego, które podałem przy wypłacie, myślałem, że może tam zrobiłem błąd. Danych nie otrzymałem, w zamian zaproponowano mi abym podał dane drugiego konta. Nie przystałem na to, gdyż wcześniej słyszałem, iż ktoś miał z tym kłopoty. Napisałem jeszcze raz i po kilku dniach pieniądze wrociły na moje konto w BAW, z otrzymanej odpowiedz wywnioskowałem, że coś kręcą bo wcześniej pisali, że wysłali pieniądze, teraz że nie wysyłali. Po konsultacji na forum postanowiłem wypłacić na próbę minimalna kwotę. Po 2-3 dniach ku mojemu zdziwieniu zablokowali mi konto ???? było 0 odpowiedzi na maile, o dziwo po nastepnych dniach przyszły dane bankowe, które podawałem przy wypłacie i wszystko się zgadzało było to 1 sierpnia. 2 sierpnia dostałem potwierdzenie, że przyjęli wypłatę 120 PLN ???? Oto treść maila :
Szanowny Panie *******

Prosba o wyplate zostala sprawdzona. Nasz bank dokona przelewu kwoty w wysokosci PLN 120 na nastepujace konto:

Imie i nazwisko wlasciciela konta: ********
Numer konta:
Nazwa banku odbiorcy: mBank
Nr banku:
Kod oddzialu banku:
Check digit:

W przeciagu kilku dni kwota zostanie zaksiegowana na Twoje konto bankowe.
Wchodzę se wtedy na konto w BAW, a tam mam konto odblokowane ???? ale suma na koncie wynosi 0 PLN ???? ???? ???? Oczywiście na pytania dotyczące tego support nie odpowiadał.
Jako, że 5 sierpnia dalej nie było pieniędzy na koncie napisałem znów do supportu, oto jaki email otrzymałem
Szanowny Graczu.


Uprzejmie informujemy, że Pana wypłata dziś zralizowana 04.08.2006.Prosimy o kontakt z Pana bankiem.
Dziś mamy 8 sierpnia i dalej nie ma pieniędzy, więc napisałem jeszcze raz, zaznaczyłem że niemożliwe, że to wina mojego banku, bo wczoraj dostałem pieniądze z z innego buka(Betsona) i że chcem jakieś potwierdzenie wypłaty, bo chcem odzyskać choć pieniądze które wpłaciłem do bukmachera. i znów dostałem mail dziś takiej samej treści jak 4 sierpnia :
&quot;Data: 8 sierpnia 2006 21:24

Szanowny Graczu.


Uprzejmie informujemy, że Pana wypłata dziś zralizowana 04.08.2006.
W tej kwestii prosimy o kontakt z Pana bankiem.

Ludzie, pomóżcie po nie wiem co robić :!:
Już nie chodzi o wygraną ale chcem choć odzyskać pieniądze które zainwestowałem.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
oni mają punkt w regulaminie, że bez podania przyczyny mogą ci zamknać konto. Chociaz z tego co czytalem, to w takich przypadkach BAW zwracal jednak depozyt. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem będzie napisanie maila do angielskiego supportu BAW, z opisaniem całej sytuacji. Bo polski support to dno totalne.
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
tez wyplacilem spora sumke z baw i tez mialem z tym problem. moj problem byl spowodowany jednak przez mojego banku. ze str baw bylo wszystko ok. na poczatku wyplacilem &quot;mala&quot; sumke zeby nie robili problemow. za drugim razem cala reszte. jezeli bym wyplacil cala sumke od razu to nie wiem czy mialbym taki sam problem jak ty. &quot;spora sumka&quot; to pojecie wzglede. powiedz ile wyplaciles to ci powiem czy faktycznie z tego powodu masz problemy.
 
C 94

crock

Użytkownik
Wypłacałem 900 PLN. Mogłbyś powiedzieć jaki to był problem i jak go rozwiązałeś. Bo ja mam konto w mBanku i gdy dzwoniłem wtedy do banku zapewniali mnie, że wszystko jest wporządku.
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Ja tez jakis czas temu jak wyplacalem to nie mialem problemu.
Zrobilem tak, by na koncie zostawic 50zl, aby go nie wyzerowac.
A kontaktotwalem sie z angielskim supportem, a nie polskim, bo ten nie raczyl mi odpisywac ????
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
Wypłacałem 900 PLN. Mogłbyś powiedzieć jaki to był problem i jak go rozwiązałeś. Bo ja mam konto w mBanku i gdy dzwoniłem wtedy do banku zapewniali mnie, że wszystko jest wporządku.
jak mowilem,&quot; spora sumka&quot; to pojecie wzgledne. za pierwszym razem wyplacilem o wiele wiecej niz ty i nie mialem zadnych problemow. kasa doszla po ok 10 dni. problem z bankiem mialem taki ze gdy zakladalem konto bankowe pracownik banku zrobil blad w moim nr rach. wiec kasa zostala przelana na inne konto. z nimi powinienes rozmiawiac spokojnie, bez oznak nerwowosci. po wyplacie przeczekaj ok 2 tyg i upewnij sie ze wszystko dobrze zrobiles. jezeli kasy nadal nie ma to wyslij im info ze nie otrzymales kasy. jak to nie pomoze to napisz so sup angielskiego. ja mialem taka akcje ze druga wyplate otrzymalem dopiero po 3 tyg. po pierwszym prelewie bank poinformowal mnie ze wszystko juz zalatwil. okazalo sie jednak ze kasa nie zostala automatycznie przelana z blednego konta na poprawne. wyslalem maila do baw to powiedzieli ze kase juz wyslali ,a w banku ze nie otrzymali. myslalem ze baw zrobil prekret wiec chcialem wykorzystac bank zeby odzyskac kase. mialem im powiedziec zeby z baw skontaktowali i uzgodnili gdzie obecnie ta kasa sie znajduje. cale szczescie sprawa sie wyjasnila wiec nie musialem zastosowac ten chwyt. jezeli kontakty z baw nie pomoga to raze poprosic bank o pomoc. chociaz z mbankiem to moze byc problem bo nie wszedzie maja swoja siedzibe, a takich rzeczy lepiej zalatwiac osobiscie.
 
Do góry Bottom