>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata pieniędzy z bukmachera internetowego

L 2

legion18

Użytkownik
Witam, i z góry przepraszam jeśli piszę w złym temacie. Otóż wczoraj w końcu udało mi się wygrać większą kwotę i chcę ją przelać na konto. Chodzi o ok. 2800 zł. Moje pytanie brzmi, czy mogę bez obaw o zainteresowanie jakichś &quot;tuskowych służb specjalnych od gnębienia obywateli&quot; przelać tą kwotę bezpośrednio na moje konto? Do tej pory nic nie przelewałem od buka, grać jakoś bardzo także nie zamierzam, więc ewentualnych kolejnych przelewów zbyt wielu nie planuję, także myślę, że nie opłaca mi się bawić w MB. Ewentualnie czy przelewać tą kwotę w powiedzmy 3 ratach?

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Nie umniejszając w niczym Twojej wygranej ale to nie jest kwota którą mógłby się ktokolwiek zainteresować,także przelewaj śmiało.
 
L 2

legion18

Użytkownik
Nie umniejszając w niczym Twojej wygranej ale to nie jest kwota którą mógłby się ktokolwiek zainteresować,także przelewaj śmiało.
Dzięki ???? Wolałem się upewnić bo nigdy nic nie wiadomo, a ktoś te premie dla rządzących jednak musi opłacić.
 
B 3

bukmacher_88

Użytkownik
Nie umniejszając w niczym Twojej wygranej ale to nie jest kwota którą mógłby się ktokolwiek zainteresować,także przelewaj śmiało.

A od jakiej kwoty &#39;trzeba&#39; się bać? Pytam, bo ja też chcę wypłacić na konto, ale sporo większą sumkę...
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
A od jakiej kwoty &#39;trzeba&#39; się bać? Pytam, bo ja też chcę wypłacić na konto, ale sporo większą sumkę...
Według mnie nie ma jakiejś określonej kwoty,zdaje się że banki mają obowiązek zgłaszania do US kwot od 15 000 ojro ale to też wyczytałem gdzieś tutaj na forum.Jak suma większa to podziel na dwie lub trzy raty i już.Ja korzystam z MB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 3

bukmacher_88

Użytkownik
Według mnie nie ma jakiejś określonej kwoty,zdaje się że banki mają obowiązek zgłaszania do US kwot od 15 000 ojro ale to też wyczytałem gdzieś tutaj na forum.Jak suma większa to podziel na dwie lub trzy raty i już.Ja korzystam z MB.

Też bym chętnie na MB przelał, ale niestety depozyt zrobiłem przez kartę debetową, więc wyślą mi przelewem...
 
Do góry Bottom