>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata pieniędzy

J 0

jackblack

Użytkownik
Hello! A ja mam problem juz z glowy anulowalem wyplate pojawila sie na bwin zagralem dwa zaklady i w plecy,ale jestem ciekaw jak to dalej sie potoczy.Do zaczynajacych grac w sieci proponuje zobaczyc stronke bet365,albo pinnacle.Ja na bwin gram tylko handicap setowy( zaklad rozliczany po jednym pkt)Pozdro i powodzenia w odzyskaniu wyplat!
 
S 12

sick

Użytkownik
na pokerstrategy i w konkurencyjnym serwisie ludzie dali info że wypłaty zlecone tydzień temu otrzymali dziś na skrilla
pozdrowienia dla &quot;bankrutującego&quot; bwin
 
J 8

jerzyk63

Użytkownik
na pokerstrategy i w konkurencyjnym serwisie ludzie dali info że wypłaty zlecone tydzień temu otrzymali dziś na skrilla
pozdrowienia dla &quot;bankrutującego&quot; bwin
Powinieneś zmienić swój nick na &quot;obrońca niepokalanego:grin: autorytetu Bwin&quot;
 
S 12

sick

Użytkownik
Powinieneś zmienić swój nick na &quot;obrońca niepokalanego:grin: autorytetu Bwin&quot;
lol
sam czekam na wypłatę
po prostu staram się z boku oceniać fakty bez nerwów
bwin ma swoje minusy które już wymieniałem (słaby i wolny support, czasami bezpodstawne podejrzenia klientów o cholera wie co) ale nie można rzucać sobie luźno textem że bukmacherski gigant bankrutuje nie mając na ten temat żadnych dowodów.. (zapytaj człowieka nie mającego pojęcia o graniu u buka żeby jakiegoś wymienił - który to będzie)
 
C 0

cadele

Użytkownik
Ja też czekam na wypłatę ok3000 na MB od 15 17 2012
Piszą ,że jest awaria techniczna , ale kiedy ją usuną nie wiadomo.
Zastanawiam się jak odzyskać swoje pieniądze.
Może inną metodą np. na neteller może ktoś już tak próbował?
 
stig 5

stig

Użytkownik
Zrobiłem depozyt, ale pieniędzy od 2 tygodni na koncie nie ma. Maile nie pomagają. Ostatni raz do nich wpłaciłem cokolwiek. Kiedyś dobry buk teraz nie polecam.
 
B 0

barti

Użytkownik
Czy komuś co wyżej narzekali może coś już wypłacili? Ja wczoraj zleciłem wypłatę 1200 zł. i czekam. Generalnie jestem u nich w plecy więc może szybko wypłacą....
 
L 0

lewki

Użytkownik
Lipa , tydzień czasu czekam i coś czuje że to grubszy problem...
Jesteśmy przekonani, iż wkrótce problem zostanie rozwiązany, a wypłacone środki zostaną zaksięgowane na Pana koncie Skrill(MoneyBookers).
Niestety, ale nie znamy konkretnego terminu rozwiązania problemu.
Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość.
 
B 0

barti

Użytkownik
W FAQ mozemy przeczytac:
  • Zleciłem wypłatę, jednak kwota nie została jeszcze przelana na moje konto.
    Z doświadczenia możemy powiedzieć, że kwotę wypłaty powinien Pan otrzymać w przeciągu 2-5 dni roboczych. Jeśli po upływie tego czasu nie otrzyma Pan wypłaty, a przesłał nam już kopię dowodu osobistego ze zdjęciem, prosimy o kontakt z Działem obsługi klienta, podając swoją nazwę użytkownika, imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia oraz adres e-mail podany w koncie &lt;var&gt;LabelNameFormatted&lt;/var&gt;. Czas realizacji przelewu zależy od wybranej formy płatności i bwin nie ma na niego wpływu. Z reguły w dni robocze bwin przekazuje wszystkie polecenia wypłaty usługodawcom finansowym w przeciągu 24 godzin.
 
michu00 86

michu00

Użytkownik
Dziwna sprawa, wpłacać przez MB można, księgują natychmiast, ale z wypłątami już gorzej. Ja czekam od 18.07, czyli już tydzień.
 
L 0

lewki

Użytkownik
Jeśli przyjmują wpłaty z MB to niewesoło, bo by znaczyło że to nie problem na linii Bwin-MB, a jeśli do tego zablokowali wypłaty na inne sposoby, to chyba trzeba się oswajać z myślą niewypłacalności :-]
 
puk 5

puk

Użytkownik
Chyba ma się ku lepszemu jeśli chodzi o wypłaty z Bwin. Na wypłatę z 16.07 czekałem do 24.07, ale wypłata z 24.07 dotarła 27.07 ????
 
B 0

barti

Użytkownik
He i ja dzisiaj dostałem.... na wypłatę czekałem od 23.07 czyli 4 dni. Generalnie są wypłacalni, skoro Christiano i spółka dalej mają koszulki z ich napisem.
 
firer 886

firer

Użytkownik
W sobotę w nocy zleciłem wyplate , w poniedzialek nad ranem kasa byla na moneybookers, także wszystko wraca do normy
 
Do góry Bottom