>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata. Problem

S 2

skibixd

Użytkownik
Witam,
wypłacał już może ktoś pieniążki z Milenium? Ja dziś zrobiłem to pierwszy raz, wypłaciłem 250 zł, niby miałem dostać e-mail z potwierdzeniem złożenia wypłaty a tu na razie cicho... Przyjdzie to kiedyś?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A kiedy zleciłeś tę wypłatę? Może przyjdzie potwierdzenie, jak wyślą przelew, a nie od razu po zleceniu wypłaty, bo to w sumie by się też trochę mijało z celem ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dziś zleciłem. Dlaczego miałoby się mijać? Powinno przyjść potwierdzenie na e-mail, że potwierdzam zlecenie.
No tak, wiem, że dziś zleciłeś, bo to napisałeś w pierwszym poście, bardziej chodziło mi o godzinę ;) A mija się z celem, bo chyba bardziej przydatne jest, jeśli przyjdzie Ci mail wtedy, kiedy oni Ci wyślą kasę przelewem, a nie, żeby potwierdzić Twoje zlecenie :p
 
S 2

skibixd

Użytkownik

Aby dokonać wypłaty wpisz kwotę którą chcesz otrzymać, następnie na adres email otrzymasz potwierdzenie złożenia wypłaty.Czyli dostane email jak oni mi już przeleją...?
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
wtedy jak zlecisz wypłatę to najwcześniej dostaniesz w poniedziałek lub po świętach, wypłaty są realizowane tylko w dni robocze, chyba ????
 
Do góry Bottom