>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata - skrill

S 0

silentgringo

Użytkownik
Witam serdecznie, mam trochę kasy na koncie w bet365, poniżej 200 zł. Nie dobiję do minimalnej kwoty żeby wypłacić na konto bankowe. Dlatego mam pytanie, czy jak teraz założę konto w skrill i przeleję z niego parę zł na konto w bet365, to będę mógł wypłacić normalnie do portfela skrill bez minimalnej kwoty?
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Minimalny depozyt ze skrill na bet365 to 25zł ;) Minimalna wyplata na skrill to tez 25zl ;) dobrze by bylo jakbys po wplacie ze skrill troche pogral ta kase zeby sie nie czepiali :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Żeby wypłacić kasę na Skrilla po wpłacie najpierw z konta bankowego, a potem Skrilla, musisz spełnić 2 warunki:
1. Kwota depozytu ze Skrilla musi być większa niż Twój depozyt z konta bankowego, wtedy automatycznie ta druga wpłata zalicza się jako ta &quot;główna&quot; i na nią pójdzie wypłata. W ten sposób bet365 zapobiega praniu brudnej kasy ;)
2. Musisz przynajmniej jednokrotnie obrócić tę wpłaconą przez skrilla kasę - nie ma tak,że wpłacasz i od razu wypłacasz, tylko musisz przynajmniej jednokrotnie za nią zagrać, po dowolnym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 0

silentgringo

Użytkownik
Dziękuję za odpowiedzi ;)
Jeszcze tylko parafraza by dobrze się zrozumieć.
Na konto bet365 wpłaciłem 25 zł przez przelewy24. Dostałem bonus, którym obróciłem. Mam obecnie 150 zł. Wypłata minimalna na konto bankowe to 200 zł.
Jeśli teraz założę konto Skrill i z niego zrobię depozyt np. 30 zł (więcej niż pierwszy depozyt), wtedy i tak będę musiał nim obrócić, tak? Ale te 150 zł będę mógł już wypłacić?
 
S 0

scouser

Użytkownik
Napiszcie mi czy jak chcę wypłacić z tego buka bet365 kasę na konto w banku PKO to musze mieć tego Skrilla ? czy normalny przelew na konto bankowe bez tego Skrilla przejdzie tak jak to na innych bukach?
 
Do góry Bottom