>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wypłata wygranej na karte kredytowa(proszę o pomoc)

T 0

tomek790118

Użytkownik
Witam mam pewnien problem

Chodzi mi o wypłatę wygranej na kartę kredytową z której dokonywałem depozytu.
Chodzi o to że wypłata ma być duzo większa niż kwota depozytu który złożyłem
poczatkowo na koncie gracza.
I ta kwota jest duzo wieksza niż całkowite obciązenie mojej karty kredytowej
Dla przykładu

podaje przykladową sytuacje
Całkowite obciązenie mojej karty kredytowej wynosi 400zł natomiast wygrana która zleciłem do wypłaty na karte kredytowa to 1000zł
A wieć te 400zł z kwoty wygranej pokryje automatycznie moje całkowite obciązenie karty kredytowej jak dobrze rozumiem. Natomiast co z pozostałymi 600zł ?? z wygranej czy one wpłyną na rachunek powiazany z kartą kredytowa czy też cofną mi te wypłate lub są inne mozliwości?

Prosze o odpowiedz chodzi mi głownie o te kwote 600zł

Pozdrawiam z i góry dziekuje za pomoc
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie wpłacałem nigdy ani nie wypłacałem kartą kredytową, jedynie płatniczą która jest do konta inteligo.
Dokonywane operacja była na koncie Betfair, gdzie jest podobny zapis w regulaminie wypłat. Wszystko przebiegło bez problemu, kasę wypłaconą otrzymałem na konto bankowe (powiązane z kartą płatniczą).
Wydaje mi się, że w twoim przypadku będzie podobnie i nie masz się o co martwić.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam mam pewnien problem

Chodzi mi o wypłatę wygranej na kartę kredytową z której dokonywałem depozytu.
Chodzi o to że wypłata ma być duzo większa niż kwota depozytu który złożyłem
poczatkowo na koncie gracza.
I ta kwota jest duzo wieksza niż całkowite obciązenie mojej karty kredytowej
Dla przykładu

podaje przykladową sytuacje
Całkowite obciązenie mojej karty kredytowej wynosi 400zł natomiast wygrana która zleciłem do wypłaty na karte kredytowa to 1000zł
A wieć te 400zł z kwoty wygranej pokryje automatycznie moje całkowite obciązenie karty kredytowej jak dobrze rozumiem. Natomiast co z pozostałymi 600zł ?? z wygranej czy one wpłyną na rachunek powiazany z kartą kredytowa czy też cofną mi te wypłate lub są inne mozliwości?

Prosze o odpowiedz chodzi mi głownie o te kwote 600zł

Pozdrawiam z i góry dziekuje za pomoc
to będziesz miał nadłpłatę na karcie i to są normalne środki które wykorzystasz.
 
Do góry Bottom