>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers na konto bankowe (inne imie)

K 84

kpk25

Użytkownik
Witam! ????
Jest taka sytuacja ze mialem zalozone konto na Moneybookers na ojca dane(poniewaz nie bylem pelnoletni i nie moglem na siebie). Jakis rok temu moneybookers zablokowalo mi to konto nawet nie podajac jasnego powodu a mialem tam 55$. :? I teraz pytanie. Poniewaz jestem juz pelnoletni zalozylem sobie konto w banku BZWBK i czy istnieje taka mozliowsc aby wyplacic te 55$ co mam na koncie moneybookers na moje konto bankowe? Tzn dane takie jak adres, numer domu, miejscowosc sa takie same natomiast imie na moneybookers jest mojego ojca a na koncie bankowym jest moje.
Nie chce im darowac tej kasy skoro daja mozliwosc wyplacenia tego przed calkowitym zamknieciem konta. Ale czy nie bedzie jakichs problemow z tego tytulu, typu ze np nawet jesli przeszloby to przez moneybookers to bank odmowi przyjecia platnosci ze wzgledu na inne imie? Jak wy sadzicie? :?
Da rade cos z tym zrobic?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Bank na 100% nie odmówi. Przyjdzie przelew to zaksięgują. MB nie ma możliwości sprawdzenia kto jest właścicielem konta, bo bank nie ujawni informacji o kliencie.

Problem będzie jedynie jeśli MB poprosi o skan wyciągu z tego konta lub o wcześniejszą minimalną wpłatę z tego konta. Pierwsza opcja odpada, bo po prostu nie będziesz miał takiego wyciągu. W drugim wypadku gdy dojdzie do nich przelew, będą w szczegółach mieli podane imię i nazwisko właściciela.

Jeśli o nic nie poproszą to w przelewie można nawet wpisać, że odbiorcą ma być Miś Uszatek, ważny jest poprawny numer konta.
 
R 0

rebmar

Użytkownik
hmm ja bym zrobił tak ze kasę bym przelał do jakiego buka czyli nie potrąci mi za przelew a pożniej na konto , jeżeli oczywiście Mb ci odblokuje ???? ????
 
K 84

kpk25

Użytkownik
W tym sęk że nie da tak rady żeby wpłacić do buka bo konto jest calkowicie zablokowane i rozpoczeta procedura zamykania tego konta. Pomimo ze wysylalem im skany kilkakrotnie support nie podajac powodu powiedzial ze musza zakonczyc ze mna wspolprace i mozna im pogadac... Nawet nie wiem o co im chodzilo... Jedyne co moge zrobic to sprobowac wyplacic na konto i liczyc ze sie uda:razz: W sumie jesli sie uda to git a jesli nie to trudno to kasa przepadnie :] No coz sproboje zarzadac wyplaty i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Kurcze wlasnie probowalem zarzadac wyplaty na konto i chce dodac konto ale musze podac NRB... Sklada sie z 8 liter. Mam konto w BZWBK wiec wpisuje: WBKPPLPP ale wyskakuje ze &quot;niepoprawny kod banku&quot;. :? Kraj oczywiscie daje Polska. O co biega? Co mam tam wpisac? :-|
P.S NRB - czyli rozumiem Numer Rozliczeniowy Banku czyli 26 cyfr. Niestety mozna wpisac tylko 8... Wie ktos jak sie z tym uporac?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Kurcze wlasnie probowalem zarzadac wyplaty na konto i chce dodac konto ale musze podac NRB... Sklada sie z 8 liter. Mam konto w BZWBK wiec wpisuje: WBKPPLPP ale wyskakuje ze &quot;niepoprawny kod banku&quot;. :? Kraj oczywiscie daje Polska. O co biega? Co mam tam wpisac? :-|
P.S NRB - czyli rozumiem Numer Rozliczeniowy Banku czyli 26 cyfr. Niestety mozna wpisac tylko 8... Wie ktos jak sie z tym uporac?
WBKPPLPP to kod SWIFT banku. Natomiast NRB to cyfry od 3 do 10 włącznie na twoim rachunku bankowym i powinieneś je wpisać.
E: Właściwie tu masz wyjasnione http://pl.wikipedia.org/wiki/Numer_Rachunku_Bankowego
CC AAAA AAAA BBBB BBBB BBBB BBBB
gdzie:

  • CC to suma kontrolna (2 cyfry),
  • AAAAAAAA to numer rozliczeniowy jednostki organizacyjnej banku (8 cyfr),
  • BBBBBBBBBBBBBBBB to numer rachunku klienta w banku (16 cyfr).


 
K 84

kpk25

Użytkownik
WBKPPLPP to kod SWIFT banku. Natomiast NRB to cyfry od 3 do 10 włącznie na twoim rachunku bankowym i powinieneś je wpisać.
E: Właściwie tu masz wyjasnione http://pl.wikipedia.org/wiki/Numer_Rachunku_Bankowego
CC AAAA AAAA BBBB BBBB BBBB BBBB
gdzie:

  • CC to suma kontrolna (2 cyfry),
  • AAAAAAAA to numer rozliczeniowy jednostki organizacyjnej banku (8 cyfr),
  • BBBBBBBBBBBBBBBB to numer rachunku klienta w banku (16 cyfr).


Aha ???? Dzieki ci wielkie za wyjasnienie ???? Teraz juz dziala :grin:✅
P.S Kasa zlecona. Pisze ze do 5 dni powinna dojsc na konto. No zobaczymy co z tego wyniknie ????
 
B 0

blader92

Użytkownik
Witam mam podobny problem jestem pełnoletni mam konto w Moneybookers i chce wypłacić 200 zł na konto ojca w iPKO BP, da radę ? Mogę na lajcie zlecić wypłatę?

A i jeszcze jak mam PKOBP Oddział 1 w Brzesku

to Co wybrać z tych 2 opcji:

a.)POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BANK POLSKI SA SZCZECIN
b.)Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA

??

Proszę o pomoc z góry dziękuje !!

Pozdrawiam
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Witam mam podobny problem jestem pełnoletni mam konto w Moneybookers i chce wypłacić 200 zł na konto ojca w iPKO BP, da radę ? Mogę na lajcie zlecić wypłatę?
A i jeszcze jak mam PKOBP Oddział 1 w Brzesku
to Co wybrać z tych 2 opcji:
a.)POWSZECHNA KASA OSZCZEDNOSCI BANK POLSKI SA SZCZECIN
b.)Powszechna Kasa Oszczednosci Bank Polski SA
??
Proszę o pomoc z góry dziękuje !!
Pozdrawiam
Pieniądze możesz wypłacić tylko na swoje konto bankowe.
12.6. Zabrania się dokonywania wypłat na konto bankowe lub inny instrument płatniczy, którego nie są Państwo właścicielem. Jakiekolwiek naruszenie tego wymagania traktowane będzie bardzo poważnie, a jakakolwiek próba użycia instrumentu płatniczego, którego nie są Państwo właścicielem traktowane będzie jako oszustwo. Bez uszczerbku dla prawa do roszczenia odszkodowania w przyszłości, jeżeli konieczne jest sprawdzenie płatności dokonanej z instrumentu płatniczego, którego właścicielem jest inna osoba niż Państwo, mamy prawo do naliczenia opłaty administracyjnej w wysokości 10 EUR.
 
A 0

arderus

Użytkownik
Ja mam pytanie mianowicie obczaiłem jaki jest numer rachunku bankowego w mbanku,aczkolwiek następnie jest numer rachunku i tu już zwykły numer rachunku bankowego ktorym na codzien sie posluguje nie wchodzi
A wiec pytanie czy chodzi o numer rachunku IBAN?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
http://pl.wikipedia.org/wiki/Numer_Rachunku_Bankowego

1 i 2 - numer kontrolny
Od 3 do 8 - numer Twojego banku (konta w tym banku zaczynają się tak samo),
Od 9 do 26 - Twój numer konta (indywidualny).

Dodając konto w MB w pierwsze pole wpisujesz cyfry od 3 do 9. Później ewentualnie wybierasz bank z listy (oddział, jeśli bank ma kilka tych oddziałów) i w drugie pole wpisujesz pełny numer (26 cyfr BEZ PL).
 
Do góry Bottom