>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie pobrało mi nic przy wypłacie z bankomatu, oni to później jakoś skorygują i naliczą opłatę czy jak nie pobrali to już nie pobiorą?
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Witam
Jakos o 2 zlecilem wyplate 9k na swoje konto bankowe ze skrilla jednak nie dostalem zadnej wiadomosci z automatu jak to zwykle bylo czy mam sie obawiac?
Ja nigdy nie dostaje z automatu potwierdzenia,zazwyczaj na następny dzień tj. kilkanaście godzin po zleceniu wypłaty otrzymuje powiadomienie na maila od nich ,że wypłata została przetworzona..
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Nie pobrało mi nic przy wypłacie z bankomatu, oni to później jakoś skorygują i naliczą opłatę czy jak nie pobrali to już nie pobiorą?
A masz vipa ? ja mam bronze i czasami mi pobiera, a czasami nie ???? nie wiem czy to jest związane z opóźnieniem i potem to liczy ale kilka razy wybierałem równą kwotę jaką miałem na skrillu i przeszło, a innym razem pokazywało za mało środków bo chciało prowizję pobrać.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam
Jakos o 2 zlecilem wyplate 9k na swoje konto bankowe ze skrilla jednak nie dostalem zadnej wiadomosci z automatu jak to zwykle bylo czy mam sie obawiac?
Od razu powinna być, że zlecona wypłata a później wiadomo, że została przetworzona i będzie niebawem.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Pytanie od laika:

Miałem kiedyś konto MB, ale zamknąłem na własne życzenie. Teraz chce założyć nowe (nawet nie korzystam ze starego adresu, dziecinny był). Nie będzie problemu? Jaka jest najtańsza metoda wypłaty? Oplaca się tą kartę za 10 euro zamówić? Jeśli jednak nie skorzystam z niej to wypłacam z buka na MB i z MB na konto bankowe, tak? Ile wtedy koszt? Konto u buka i w MB mam w złotówkach.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pytanie od laika:
Miałem kiedyś konto MB, ale zamknąłem na własne życzenie. Teraz chce założyć nowe (nawet nie korzystam ze starego adresu, dziecinny był). Nie będzie problemu? Jaka jest najtańsza metoda wypłaty? Oplaca się tą kartę za 10 euro zamówić? Jeśli jednak nie skorzystam z niej to wypłacam z buka na MB i z MB na konto bankowe, tak? Ile wtedy koszt? Konto u buka i w MB mam w złotówkach.
Dawne Moneybookers czyli aktualne Skrill i Neteller należą do tej samej grupy Paysafe.
Opłaty Skrill:
https://www.skrill.com/pl/oplaty/
Jeżeli nie zalogujesz się, nie zrobisz transakcji raz na rok, to opłata wyniesie Cię 2 euro.
Z konta Skrill na konto Skrill pobierana jest prowizja 1,9%, maksymalnie 85,79 zł
Wypłata ze Skrill na konto to koszt około 24 zł (podrożało ostatnio).
Koszt wyrobienia karty to opłata 10 euro na rok. Za wypłacenie pieniędzy z bankomatu pobierana jest prowizja chyba 1,75%, albo 1,9%.
Skrill ma potężny monopol na tym rynku, wiedzą że szybko nie zobaczą poważnego konkurenta więc jest drogo, drożej, coraz drożej...
Przewalutowania:
W przypadku transakcji obejmujących konwersję waluty Skrill dolicza do hurtowych kursów wymiany opłatę w wysokości 3,99%. Kursy wymiany mogą się różnić i są stosowane natychmiast bez powiadamiania o tym użytkownika.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Od kilku dni wyplacam karta Skrill z bankomatu bez prowizji, wiesz jak to wytlumaczyc?
Niektóre wypłaty z bankomatów nie mają statusu ATM ( bankomat) tylko POS ( terminal) . Nie wiem od czego to zależy, sam śledziłem historie transakcji kartą i nawet jak wypłacałem gotówkę to pojawiało się jako POS czyli terminal, a te są bez prowizji. Ja mam w skrillu silvera, wiec wszystko mam free, także nie jestem pewny czy to jest przyczyną. Najlepiej sprawdz historie swoich transakcji i jak będziesz miał przy wyplacie POS to może dlatego nie liczy prowizji.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
nie jest to prawda - ja wczoraj wyplacalem z euronetu, w tym bankomacie gdzie kiedys nie pobralo mi prowizji i teraz zabralo normalnie prowizje za wyplate.
te wyplaty bez prowizji u niektorych to musi byc jakis blad, ktory koryguja po czasie lub pierwsze kilka wyplat nowa karta jest darmowe - bo nie widze tutaj innego wytlumaczenia.
 
C 0

chivas

Użytkownik
Dalej jest stała kwota za wypłatę z bankomatu czy przeszli na procent od kwoty wypłacanej? Strasznie nieczytelnie na stronce jest to napisane.
 
C 0

chivas

Użytkownik
Niektóre wypłaty z bankomatów nie mają statusu ATM ( bankomat) tylko POS ( terminal) . Nie wiem od czego to zależy, sam śledziłem historie transakcji kartą i nawet jak wypłacałem gotówkę to pojawiało się jako POS czyli terminal, a te są bez prowizji. Ja mam w skrillu silvera, wiec wszystko mam free, także nie jestem pewny czy to jest przyczyną. Najlepiej sprawdz historie swoich transakcji i jak będziesz miał przy wyplacie POS to może dlatego nie liczy prowizji.
Gdzie można zweryfikować te informacje? Nie ukrywam, że są dość istotne w trybie grania długofalowego.
 
betbangtheory 93

betbangtheory

Użytkownik
Witam,
Czy miał ktos taki problem? Chciałem wypłacić kase ze skrilla na swoją kartę w PKO - karta VISA. Pokazuję mi się komunikat ze kartę trzeba zweryfikować co robiłem wcześniej. I po próbie ponownej weryfikacji pokazuje ze nie może jej zweryfikować. Skrill odpisał mi że to nie ich winna i żebym zmienił przeglądarkę i wyczyścił ciasteczka nie pomogło. Walczyć z nimi dalej żeby jakoś to naprawili ?
 
U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
A ja mam pytanie. Nigdy nie wypacałem ze skrilla a teraz chciałbym wypłacic 50 zl i mam limit 25 zl i co mam z tym zrobic?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Witam,

Czy miał ktos taki problem? Chciałem wypłacić kase ze skrilla na swoją kartę w PKO - karta VISA. Pokazuję mi się komunikat ze kartę trzeba zweryfikować co robiłem wcześniej. I po próbie ponownej weryfikacji pokazuje ze nie może jej zweryfikować. Skrill odpisał mi że to nie ich winna i żebym zmienił przeglądarkę i wyczyścił ciasteczka nie pomogło. Walczyć z nimi dalej żeby jakoś to naprawili ?
Kiedyś już pieniądze wypłacałeś na nią?
 
C 445

cristovao

Użytkownik
Jak to jest z tymi wypłatami gdy są dwie metody wpłaty
1. poprzez kod paysafecard
2. Skrill
jeżeli wpłacę 50 zł psc i wygram 1000 zł następnie wpłacę ze Skrill 50 zł i wygram 500 zł, natomiast na konto Skrill nie wypłacę 1500 zł (całości wygranej?)
to od buka zależy?
 
Do góry Bottom