>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wypłata z Moneybookers - Skrill

G 0

gracz300

Użytkownik
moneybookers to dziadostwo zlecilem wyplate na karte w czwartek do tej pory nie mam zawsze szlo gora dwa dni a ja potrzebuje kasy na gwalt i nie ma cholerne dziady
 
S 2

securebet

Użytkownik
miałem wyplacic hajs z mb w tym tygodniu i mam taki problem przy działaniach na koncie,co z tym zrobić,bo nie wiem o co im chodzi stalo sie to chyba po zmianie mejla glownego?
Na koncie zablokowane jest wykonywanie transakcji wychodzących oraz płatności kartą kredytową/debetową. W związku z tym Państwa transakcja nie może być zrealizowana. Aby rozpocząć procedurę odblokowania konta należy zmienić hasło i adres email konta Moneybookers w Profilu konta.
co może być przyczyną tej blokady? mam zweryfikowane konto bankiem,listownie,wypłaty na konto bankowe liczne,konto mam od kilku dobrych lat bardzo dlugo juz.
Wysłałem im skan paszportu i rachunku za net na adres security@xxx jak długo mam czekać do odblokowania?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
może ci się ktoś logował z podejrzanego IP na mb i czekał na okazje, tak na marginesie da się zmienić email? chyba nie ma takiej opcji
 
S 2

securebet

Użytkownik
blokada zdjeta szybko jak na MB.Ale żeby nie było powtórek,jaka była przyczyna?próba wpłaty z innego e-maila?tzn tego drugiego nie primary do buka? albo zmiana adresu głownego?jesli to moglo to wywołać to,to ja sobie zrobiłem a nie nikt z zewnątrz,Tak czy siak nie bede trzymał większej kasy na MB juz nigdy.
E-maili można mieć 5 i zmienić sie nie da tylko włączyc lub wylączyc
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Zamierzam zakolegować się z Bet365 i tam MB jest mile widziany ;)
Przeczytałem wątek, ale pogubiłem się w tym wszystkim.

Niech mi ktoś łopatologicznie wytłumaczy -

Krok 1. Wpłacam 1000zł z mBank do MB.
Krok 2. Przelewam 1000zł z MB do Bet365.
Jakaś prowizja od tego 1000zł będzie pobrana?

Sytuacja analogiczna ale odwrotna tym razem czyli wypłata -
Krok 3. Wypłata 1000zł z Bet365 do MB.
Krok 4. Przelew 1000zł z MB na konto mBank.

W którym momencie (krok 1, 2, 3 czy 4?) pobierana jest prowizja i w jakiej kwocie?
 
5567 719

5567

Użytkownik
Zamierzam zakolegować się z Bet365 i tam MB jest mile widziany ;)
Przeczytałem wątek, ale pogubiłem się w tym wszystkim.
Niech mi ktoś łopatologicznie wytłumaczy -
Krok 1. Wpłacam 1000zł z mBank do MB.
Krok 2. Przelewam 1000zł z MB do Bet365.
Jakaś prowizja od tego 1000zł będzie pobrana?
Sytuacja analogiczna ale odwrotna tym razem czyli wypłata -
Krok 3. Wypłata 1000zł z Bet365 do MB.
Krok 4. Przelew 1000zł z MB na konto mBank.
W którym momencie (krok 1, 2, 3 czy 4?) pobierana jest prowizja i w jakiej kwocie?
krok 1, prowizja 0,9% wpłaty
krok 4, opłata jest stała i wynosi 1.80 Euro czyli właśnie koło 2.6$. ;]
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Zamierzam zakolegować się z Bet365 i tam MB jest mile widziany :wink:
Przeczytałem wątek, ale pogubiłem się w tym wszystkim.
Niech mi ktoś łopatologicznie wytłumaczy -
Krok 1. Wpłacam 1000zł z mBank do MB.
Krok 2. Przelewam 1000zł z MB do Bet365.
Jakaś prowizja od tego 1000zł będzie pobrana?
Sytuacja analogiczna ale odwrotna tym razem czyli wypłata -
Krok 3. Wypłata 1000zł z Bet365 do MB.
Krok 4. Przelew 1000zł z MB na konto mBank.
W którym momencie (krok 1, 2, 3 czy 4?) pobierana jest prowizja i w jakiej kwocie?
Po pierwsze omijasz Krok 1,bo wpłacając z mbanku do MB płacisz chyba 0,9% prowizję.
Robisz Krok 1ipół i wpłacasz do bet365 przez MB.Jeżeli nie masz środków na MB,będziesz miał opcje do zasilenia konta MB(czyli tak jakbyś bawił się w przelewy 24).Po zrobieniu przelewu w mbanku,kasa automatycznie pojawi się w bet365,bez płacenia żadnej prowizji.
Co do Kroku 3 to jest Krok 3 i tyle.
A co do Kroku 4,to przy wypłacie z MB do mbanku(przelewem) pobierają opłatę w wysokości 1,8 europejskiej waluty.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
@ 5567 -

Czyli jak zrobię takie transakcje:
MB -&gt; Bet365 -&gt; MB -&gt; Expekt -&gt; MB -&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; to nie zapłacę prowizji?
Czyli jak będę obracał pieniądze miedzy bukami i MB to 0zł prowizji.

Tak?




EDIT:
Po pierwsze omijasz Krok 1,bo wpłacając z mbanku do MB płacisz chyba 3% prowizję.
A skąd to 3%? I dlaczego omijam krok 1?


EDIT 2:
@ 5567 -
doczytałem Twój edit 0,9%, choć wciąż nie wiem skąd ta prowizja się bierze. MB ją narzuca, czy to wynika z przelewu międzynarodowego (lub/i etc.)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
A skąd to 3%? I dlaczego omijam krok 1?
No ja zrozumiałem,że najpierw chcesz wpłacić kasę do MB.A skoro tak,to wpłacając z banku(np.mbanku) pobierają 0,9% prowizji.
RZECZYWIŚCIE JEST 0,9% PROWIZJI,NIE WIEM SKĄD TE 3 % SIĘ WZIĘŁY????
 
5567 719

5567

Użytkownik
@ 5567 -
Czyli jak zrobię takie transakcje:
MB -&gt; Bet365 -&gt; MB -&gt; Expekt -&gt; MB -&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; to nie zapłacę prowizji?
Czyli jak będę obracał pieniądze miedzy bukami i MB to 0zł prowizji.
Tak?



EDIT:

A skąd to 3%? I dlaczego omijam krok 1?
Obrót miedzy bukami i MB darmowy.
/ Nie 3% tylko 0,90% wpłaty.
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Krok 1,2 bez prowizji.

Krok 4 z prowizją tylko nie wiem czy jest uzależniona od kwoty [ mnie to kosztowało dziś 7,16 zł z MB na ING ].

JS ja dziś tak samo się głowiłem nad tym problemem bo nie kumam na razie tych wypłat z MB ;).

Qozi - pozwoliłem sobie Twoją wypowiedź z HP tu wkleić. W HP szybko zginie.
A powiedz mi, jak długo oczekiwałeś na zaksięgowanie pieniędzy na koncie bankowym - od chwili zlecenia wypłaty z MB?
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Marcin-Odra napisał:
http://forum.bukmacherskie.com/f197/moneybookers-informacje-4132.html
&quot;Ile to kosztuje?
Rejestracja: DARMOWA
Przelanie pieniędzy z banku: DARMOWE
Przelanie pieniędzy z karty kredytowej: 2.5%
Wysłanie pieniędzy: 1% (do € 0,50)
Otrzymywanie pieniędzy: DARMOWE
Polecenie żądania pieniędzy: DARMOWE
Pobieranie pieniędzy do banku: € 1,80 stawka ryczałtowa
Pobieranie pieniędzy za pomocą czeku: € 3,50 stawka ryczałtowa&quot;

A na swojej stronie napisali, że pobierają 0,9% prowizji za wpłatę poprzez Przelewy24.
A dokonując depozytu zwykłym przelewem bankowym nie jest pobierana prowizja.
https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees
 
Do góry Bottom