>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wypłata z Moneybookers - Skrill

w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
August w takim razie jutro dostaniemy kase. Jak dla mnie to nie powinno trwać tak długo. Normalnie dzisiaj już powinniśmy otrzymać wypłatę. :zoltakartka:
 
L 147

luminat

Użytkownik
Eh, a ja wczoraj zleciłem wypłatę w południe i dzisiaj przed 19:00 przyszedł email że wypłata została przetworzona :razz:. Ja nigdy nie wypłacam w czwartki i piątki na konto bankowe, ale jak się w te dni wypłaci pieniądze na kartę to mogą przyjść w sobotę lub w niedzielę ;)
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
skoro wczoraj około 19:00 dostałem maila o przetwarzaniu wypłaty - processed, to mam rozumieć, że wczoraj wieczorem ta wypłata od nich wyszła i dzisiaj ja dostanę?
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
mialem Panowie podobna sytuacje jak Wy. Zlecilem wyplate przed weekendem, mail ze przetworzona przyszedl wczoraj wieczorem a kasa wlasnie wplynela na moje konto. Mam w Pko BP
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy na MB można anulować przelew do osoby, jeżeli zły adres się wpisało. Prosze o odpowiedź, może napisać do Biura Obsługi?
 
R 0

radek1r31

Użytkownik
POMOCYYYYY
Po zmianie tego systemu płatności trudno mi dojść do czegokolwiek logicznym tokiem rozumowania..wypłąciłem kasę z Bet365 na Moneybookers.. teraz chcę tą samą kwotę przesłać na Betfair.. po wypełnieniu &quot;dokumentu&quot; w Betfair. otwier mi się okno w Moneybookers ale tylko w kwestii wpłąty!!!! co to jest nie mogę wypłącić kasy na Betfair? masakra jakaś... dodam że przeglądałem wszystkie pozostałe zkaładki... wygląda na to że po tych zmianach muszę przesłać kasę na konto w banku i dopiero za pośrednictwem Moneybookers przesłać ją na konto Betfair !!! masakra.. kiedyś wpłacałem bez probelmu z depozytu na Moneybookers.. teraz co się stało? są tylko pośrednikiem ? proszę o pomoc
 
K 0

kendzior

Użytkownik
Panowie mam pytanko: kolega wygrał 5000 zł na maszynie w jednym z kasyn, nie miał konta na mb wiec kazał zlecic wyplate na moje konto w mb - teraz kwestia po ziwekszeniu limitu ( juz sie do nich zwrocilem o to) moge mu przelac pieniadze na jego konto w banku czy np musi sobie załozyc konto na mb i wtedy te srodki moge przelac mu na mb a nastepnie on sobie je przeleje na konto bankowego swoje. Czy moze bedzie prosciej jak na wypalce te pieniadze do swojego mbanku i wyplace kase z bankomatu i mu je da po prostu - chcoiaz nie ukrwyam iz wolalbym uniknac takiego zdarzenia.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Panowie mam pytanko: kolega wygrał 5000 zł na maszynie w jednym z kasyn, nie miał konta na mb wiec kazał zlecic wyplate na moje konto w mb - teraz kwestia po ziwekszeniu limitu ( juz sie do nich zwrocilem o to) moge mu przelac pieniadze na jego konto w banku czy np musi sobie załozyc konto na mb i wtedy te srodki moge przelac mu na mb a nastepnie on sobie je przeleje na konto bankowego swoje. Czy moze bedzie prosciej jak na wypalce te pieniadze do swojego mbanku i wyplace kase z bankomatu i mu je da po prostu - chcoiaz nie ukrwyam iz wolalbym uniknac takiego zdarzenia.
przelej tą kasę na moje konto w MB , potem ja pomyślę jak ją wypłacić i Tobie dostarczyć...;)
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Panowie, takie pytanie - jeśli wypłacę od buka jakieś 4-5 tys. na MB to nie będą mi robić żadnych problemów w związku z tą pseudo-ustwą hazardową? Przy kilku stówkach nie było żadnych problemów, ale nie chcę stracić większej kasy..
pozdro
 
D 7

dreamtox

Użytkownik
Wypłaciłem od buka 25k w ciągu tygodnia w ratach po 10k, 10k, 5k, potem 15k na konto bankowe i na razie jest ok ???? Czekam na karte MB i reszte będę wypłacal po 1k z bankomatu.
Przy wpłacie powyżej 1k na MB zostaniesz poproszony o zgodę na coś tam w przypadku niewypłacalności. Musisz to potwierdzić bo w innym wypadku nie bedziesz mogl miec salda wyzszego niz 1k.
 
T 4

tomasz-76754

Użytkownik
A ja mam takie pytanie bo na razie dopiero przeszedłem proces weryfikacji konta na moneybookers i teraz złożyłem wniosek o wydanie karty i czekam, właśnie jak to jest z tymi wypłatami z buka na moneybookers.
Bo np. mam konto na bwin i chce wypłacić pieniążki na moneybookers, i wypłacam jakąś tam sumę na mb i teraz jeśli mam kartę moneybookers to czy mogę bezpośrednio z bankomatu wybrać tą kasę z tego konta?? Czy muszę dopiero z mb przelać kasę na swoje konto bankowe i dopiero wtedy wybrać te pieniążki z bankomatu za pomocą karty mb?? Jak to jest właściwie, bo też chciałbym wybrać tą kasę bez jakiś problemów z bankiem i urzędem skarbowym ????
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Nic nie musisz przelewac karta MB nie ma nic do konta bankowego od tego masz karte ktorą wydal ci bank,wyplacasz sobie z buka na moneybookers i lecisz do bankomatu z kartą MB i wybierasz
 
T 4

tomasz-76754

Użytkownik
No ok, to teraz tylko pozostaje mi czekać na tą kartę i wybierać kasę ???? a czy to jest na tyle bezpieczny sposób że żadna instytucja typu US nie będzie się interesować tymi przelewami??
 
K 5

ksa

Użytkownik
Kolego to nie jest polski bank , a po drugie wszystko robisz przez internet , a wyplacasz przez bankomat , albo placisz karta w sklepie ????
 
T 4

tomasz-76754

Użytkownik
Ok, a teraz mam jeszcze jedno pytanko bo chciałem wyplacić kase z bwin na MB i wyskoczył mi taki komunikat
&#39;&#39;Obecnie nie możesz wnieść o wypłatę przez Money Bookers, ponieważ jeszcze nigdy nie korzystałeś z tego serwisu, aby dokonać wpłatę&#39;&#39;

jak mam dokonać tej wpłaty z MB czy to na stronie bwin mam zrobić??
 
Do góry Bottom