>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

K 0

kopytko

Użytkownik
Witam
Z gory prosba za wyrozumialosc - czy moge wyplacic kase od bukan amoney a z money do innego buka, a jesli tak to ile czasu zajmuje ksiegowanie takiej operacji i czy mozna ja przeprowadzic na weekendzie?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Wpłata do buka trwa kilka sekund natomiast wypłata to już różnie:u jednych kilka godzin a u innych nawet do 48 godzin.Jedne buki wypłacają w weekend a inne nie.Reasumując;z buka do buka poprzez MB oczywiście tak;ale czy uda Ci się w weekend to zależy skąd wypłacasz.
 
M 0

magic77

Użytkownik
Witam
Mógłby ktoś od początku do konca opisać proces przelewu pieniędzy z moneybookers do banku? w tym przypadku mbanku? mam od niedawna konto i nie do konca ogarniam tego... z góry dzięki za podpowiedź.
 
lux991 3

lux991

Użytkownik
pomocne wskazówki do wypłaty środków
witam na pewno będziesz musiał dokonać pełnej weryfikacji karty mbanku na swoim koncie moneybookers czyli podać numer karty (ten numer znajduje się na odwrocie karty) i jeśli dobrze pamiętam to też będzie potrzebny kod swift mbanku to jest : BREXPLPWMUL a i podstawą jest skan dowodu osobistego dla moneybookers to zmniejszy twój problem w wypłacie środków .Opcja druga najprostsza poproś kogoś znajomego co ma założone konto na moneybookers z pełną weryfikacją i odliczy ci prowizje 1.80 € a haj prześle z zwykłego banku na twoje kont do mbanku.
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
O kurcze, więc ile może trwać pełna wypłata śwodków z MB na mbank?
I czy w sumie może mi ktoś tak w prostych słowach powiedzieć, jak wypłacić kasę z MB na mbank?
 
nate 0

nate

Użytkownik
Aby wypłacić kasę do banku, musisz najpierw zweryfikować numer konta bankowego przypisanego do moneybookers. Dane z banku i mb muszą się zgadzać. Przelew trwa zazwyczaj do tygodnia, są też sposoby wypłaty z pominięciem prowizji przez pośredników co trwa jednak około dwa tygodnie. Aby pominąć prowizję na betfair, musisz mieć konto bankowe i moneybookers również w euro.
 
M 176

michal93

Użytkownik
W czwartek pierwszy raz wpłaciłem pieniądze do moneybookers (100 zł) . Czy to normalne że pieniądze nie wpłynęły jeszcze do nich a na koncie bankowym ( mbank)) nie mam tej sumy . Dodam że przy wypełnianiu przelewu nie napisałem miasta ani adresu odbiorcy może to przez to .. ile mniej więcej czeka się za pierwszym razem aż wpłyną pieniądze?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Należało odżałować 90groszy,wpłacić poprzez Przelewy24 i miałbyś kasę na Mb w ciągu 5 minut.A czy to jest pierwszy raz czy dziesiąty to nie ma znaczenia,zależy jak Twój bank szybko to wyśle.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Jeśli mnie pamięć nie myli, to pośrednik MB nie podaje swojego adresu / miasta, także to nie powinno mieć wiekszego wpływu. Weekend też robi swoje. Podejrzewam, że kasa będzie na koncie jutro.
Warto także sprawdzić kilka chwil po północy. Wtedy lubią się pojawić pieniądze na koncie ;)
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
To na konto czy na kartę?Jeśli na konto i masz swoje konto bankowe zarejestrowane w Mb to klikasz wypłata i dalej według wskazówek.
 
Do góry Bottom