>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Czy ktoś dzisiaj wypłacał może pieniądze z karty MB ? Jakąś godzinę temu chciałem wypłacić tysiaka z karty MB w bankomacie ING i podczas próby wypłaty wyskoczył błąd w bankomacie &quot;transakcja nie została zrealizowana, zapis księgowy zostanie skorygowany&quot; Kasa z konta MB znikneła,nie mam żadnego potwierdzenia bo dałem wypłatę bez potwierdzenia a pieniędzy też nie dostałem. I teraz nie wiem co robić, jestem maksymalnie wkur... Dzwonić do banku czy czekać aż kasa wróci ? Miał ktoś podobny problem ?
wrocila kasa ?
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Mam pilne pytanie - założyłem sobie konto w Alior Sync i chciałbym wypłacić na nie kase z MB, tylko nie wiem jaki jest numer rozliczeniowy tego banku. Szukałem trochę w necie i znalazłem tylko numer rozliczeniowy Alior Banku i tu moje pytanie - jeśli Alior Sync jest częścią Alior Banku to numer rozliczeniowy mają taki sam? Bo dodałem ten rachunek w Alior Sync wpisując numer rozliczeniowy Alior Banku i pokazuje się, że konto jest w Alior Banku. No ale taka sama sytuacja jest z mBankiem - jest on częścią BRE Banku. No ale wolę mieć pewność.

Sprawa jest mega pilna, byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś odpowiedział. Oczywiście kilknę &#39;dzięki&#39;.
 
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
Mam pilne pytanie - założyłem sobie konto w Alior Sync i chciałbym wypłacić na nie kase z MB, tylko nie wiem jaki jest numer rozliczeniowy tego banku. Szukałem trochę w necie i znalazłem tylko numer rozliczeniowy Alior Banku i tu moje pytanie - jeśli Alior Sync jest częścią Alior Banku to numer rozliczeniowy mają taki sam? Bo dodałem ten rachunek w Alior Sync wpisując numer rozliczeniowy Alior Banku i pokazuje się, że konto jest w Alior Banku. No ale taka sama sytuacja jest z mBankiem - jest on częścią BRE Banku. No ale wolę mieć pewność.


Sprawa jest mega pilna, byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś odpowiedział. Oczywiście kilknę &#39;dzięki&#39;.
wg mnie najprosciej bedziesz jak spytasz na live chat, tez nie wiedzialem wszystko mi powiedzial, ale nie pamietam co i jak
 
T 3

tombombadil

Użytkownik
Mam pilne pytanie - założyłem sobie konto w Alior Sync i chciałbym wypłacić na nie kase z MB, tylko nie wiem jaki jest numer rozliczeniowy tego banku. Szukałem trochę w necie i znalazłem tylko numer rozliczeniowy Alior Banku i tu moje pytanie - jeśli Alior Sync jest częścią Alior Banku to numer rozliczeniowy mają taki sam? Bo dodałem ten rachunek w Alior Sync wpisując numer rozliczeniowy Alior Banku i pokazuje się, że konto jest w Alior Banku. No ale taka sama sytuacja jest z mBankiem - jest on częścią BRE Banku. No ale wolę mieć pewność.

Sprawa jest mega pilna, byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś odpowiedział. Oczywiście kilknę &#39;dzięki&#39;.
Alior Sync SWIFT: ALBPPLPW
http://www.sync.pl/informacje/Kontakt
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Zlecenie wypłaty złożyłem wczoraj o 19:10, przed chwilą dostałem maila, że &quot;Złożone polecenie wypłaty jest przetwarzane i powinno zostać wkrótce zrealizowane&quot;
Konto mam w ipko więc zobaczymy w jakim czasie zostanie zrealizowana transakcja.
31.07, 12:00 kasa na koncie.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Zlecenie wypłaty złożyłem wczoraj o 19:10, przed chwilą dostałem maila, że &quot;Złożone polecenie wypłaty jest przetwarzane i powinno zostać wkrótce zrealizowane&quot;
Konto mam w ipko więc zobaczymy w jakim czasie zostanie zrealizowana transakcja.
31.07, 12:00 kasa na koncie.
nie rozumiem po co to piszesz? pochwalić się wypłata czy co?
Większość użytkowników wie że MB wypłaca w przeciągu dwóch dni na konto więc po co jest Twój post??
Idz ze swoim postem czy to na pudelka czy na kwejka..
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
panowie ile pieniedzy moge pszeslac jednorazowo na konto bankowe z MB zeby bylo bezpiecznie chodzi o urzad skarbowy
:grin: jednorazowo ? ciężko powiedzieć ale myśle że do 40 tyś PLN spokojnie bez żadnych obaw, możesz przesłać więcej i też nie powinno być problemu ale 10 tyś euro to jest kwota do której bank nie ma obowiązku nikogo informowania od wyższej może ale nie musi. Teoretycznie możesz nawet i milion przesłać i nikt się nie dowie głównie zalezy od tego jakie miales wcześniej obroty na koncie bo jeżeli miałeś puste konto a nagle wpłynie milion z niewiadomego źródła to wiadomo że ktoś się zainteresuje.
 
B 0

bogucha

Użytkownik
:grin: jednorazowo ? ciężko powiedzieć ale myśle że do 40 tyś PLN spokojnie bez żadnych obaw, możesz przesłać więcej i też nie powinno być problemu ale 10 tyś euro to jest kwota od której bank nie ma obowiązku nikogo informowania od wyższej może ale nie musi. Teoretycznie możesz nawet i milion przesłać i nikt się nie dowie głównie zalezy od tego jakie miales wcześniej obroty na koncie bo jeżeli miałeś puste konto a nagle wpłynie milion z niewiadomego źródła to wiadomo że ktoś się zainteresuje.
chodzi mi o kwote tak do 3 tys miesiecznie a konto jest aktywne
 
N 7

nrth

Użytkownik
Witam. Gdzie moge zweryfikować konto które dodałem? Bo nie widzę takiej opcji. Chyba, że będzie to możliwe dopiero jak będę chciał zrobić wypłatę ?
 
W 13

wsl90

Użytkownik
Hmm wypłaciłem jakiś tydzień temu pieniądze z tobetu na Skrill, ale ze skrilla na konto nie mogę gdyż przycisk &quot;wypłać środki&quot; jest zablokowany (nie mogę na niego klikać) i wyskakuje napis &quot;pieniądze można pobrać z konta, o ile jest no odpowiednio zasilone&quot;
W Ostatnich transakcjach mam status &quot;przetworzone&quot;
Jak mogę wyplacić te pieniądze na konto bankowe?
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Wyplacal ktos pod koniec tygodnia pieniadze przez skrill na konto bankowe? Otrzymal ktos juz kase na konto? Czy moze tez tak jak u mnie nadal nie zostala przetworzona?
 
N 0

narton

Użytkownik
Wyplacal ktos pod koniec tygodnia pieniadze przez skrill na konto bankowe? Otrzymal ktos juz kase na konto? Czy moze tez tak jak u mnie nadal nie zostala przetworzona?
Wypłacałem w czwartek i nadal nie jest przetworzona, wiec chyba te chwilowe opóźnienia nie są pojedynczym przypadkiem .
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
u mnie pisze na stronce że przetworzona ale maila żadnego nie dostałem, a zawsze był email że wypłata została przetworzona:p
już dostałem maila, więc jest ok.
 
Do góry Bottom