>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wypłata z Moneybookers - Skrill

M 36

mankiecik

Użytkownik
Mija kolejny rok spod znaku Skrill. Przed nami następne 12 miesięcy wypełnione wspaniałymi niespodziankami. Korzystając z okazji, życzymy Ci wszelkiej pomyślności w 2014 roku!

Pragniemy również poinformować, że w tym przedświątecznym okresie przygotowań:
Skrill nie będzie przetwarzać żadnych przelewów bankowych w dniach: 24, 25, 26, 31 grudnia br. oraz 1 stycznia 2014 roku.
To oznacza, że jakiekolwiek wpłaty i wypłaty dokonywane z Twojego portfela elektronicznego Skrill po 20 grudnia zostaną zrealizowane najpóźniej 27 grudnia br. Jakiekolwiek wpłaty i wypłaty dokonywane z Twojego portfela elektronicznego po 27 grudnia zostaną przetworzone najpóźniej 2 stycznia 2014 roku.
Skrill nie będzie realizować żadnych zamówień poprzez VIP store w dniach: 25 oraz 26 grudnia 2013 roku.
To oznacza, że każde zamówienie złożone w tych dniach zostanie przetworzone dopiero po 27 grudnia 2013 roku.

Masz pytania dotyczące statusu Skrill VIP? A może chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób możesz w pełni wykorzystać jego elitarny charakter? Sprawdź najczęściej zadawane pytania na stronie Wsparcie Skrill VIP.
Wszystkiego świątecznego!,
Skrill VIP Team
 
B 0

bartexxx20

Użytkownik
Witam was serdecznie.
Od razu mówię, że nie mam ochoty skanować kilkudziesięciu stron tego tematu oraz tematu Karty MB, a nowego tematu nie chcę zakładać.
Grałem na bet365 dla rozrywki, ale z czasem trochę się uzbierało. Załóżmy chce wypłacić teraz kilka tysięcy. Znajdują się już one na koncie Skrilla, lecz w dalszym ciągu czekam na zweryfikowanie konta bankowego oraz czekam na kartę wraz z PINem. Czy Skrill będzie robił problemy przy wypłacie na konto lub poprzez kartę z bankomatu gdy będę chciał wypłacić te kilka tysięcy, które wypłaciłem z bet365?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Ja chciałbym zapytać
1. Jak teraz wygląda wypłata ze skrill kartą, bez vip i z vip, jakie są różnice? (konto w pln)
2. Jaki jest limit dzienny wypłat z bankomatu (1000?) jak go ewentualnie zwiększyć (z tego co wiem, to vip, ale lepszy daje większe możliwości).
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Napisałem maila do suportu ale może ktoś tu będzie wiedział i odpowie szybciej, od tej wypłaty zależy czy się pobawię w sylwestra czy nie ????
Wypłata zlecona w piątek 27.12 o godzinie 13, dziś przed 13 wchodzę na konto Skrill a tam przy wypłacie jest status &quot;przetworzona&quot;. Jednak żadnego maila o przetworzeniu nie dostałem jak to zawsze się działo. Wie ktoś czy te maile rozsyłane są automatycznie? Czy może zapomnieli mi przysłać? Przede wszystkim czy ta wypłata jest faktycznie przetworzona i będę mógł dziś liczyć na pieniądze w banku?
Ostatnio wypłata przetworzona o 14:46 doszła tego samego dnia, więc jeżeli dziś faktycznie została zrealizowana także powinna się znaleźć na koncie. Z góry dzięki za jakiekolwiek info
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
U mnie jak zlecam rano to czasami jeszcze tego samego dnia jest na koncie albo następnego w południe, tylko, że zawsze dostaje maila o przetworzeniu a teraz go nie dostałem i się zastanawiam czy bardziej bliższa prawdy jest informacja o zrealizowaniu wypłaty na koncie czy w mailu
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Danny1992 teraz jest &quot;gorący okres&quot;, wypłata może nie dojść tak szybko. Ja 25 grudnia zlecałem wypłatę, tego samego dnia dostałem na e-mail informację potwierdzającą wypłatę od skrill. Na koncie skrill, wypłata była jako przetworzona. Po kontakcie z supportem dowiedziałem się jednak, że jeszcze jej od siebie nie wysłali. Dopiero dnia 27 grudnia dostałem drugi e-mail, że moja wypłata została przetworzona. I kasa pojawiła się na moim koncie bankowym dzisiaj 30-go :) Tak więc danny1992, jeśli nie dostaniesz dzisiaj e-maila że przetworzyli twoją wypłatę, to na kasę jutro bym nie liczył. W tym wypadku, karta skrill by ci się bardzo przydała. Na sylwka chyba musisz pożyczyć kasę :)
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
wielkie dzięki za odpowiedź, właśnie dostałem maila że została przetworzona, szkoda że nie 20 min wcześniej bo bym miał pewność że kasę dostanę jeszcze dziś ale będzie jutro w południe, dobre i to ????
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Ile wynosi prowizja wypłaty z karty Moneybookers - Skrill?
Prowizja wypłaty z Moneybookers - Skrill na konto bankowe wynosi 12.26zł. Kiedyś te opłaty były równe (bodajże 7.50zł) ale teraz nie wiem.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Zacznijmy od tego że banki &quot;nie przyjmują&quot; wpłat w sobotę i niedzielę. Jak Skrill dzisiaj przetworzy wypłatę to najwcześniej dostaniesz pieniądze na konto w poniedziałek i to pewnie koło popołudnia.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Zależy od banku, dostałem maila o przetworzeniu wypłaty o 15:06 i kasę miałem tego samego dnia 18:40 na koncie, mbank.
 
Z 2

zaqtab

Użytkownik
Mam pytanko ile można wypłacić bez weryfikacji? W skrillu pisze mi coś koło 4k a tutaj czytałem o 40zł. Więc nie wiem, które prawdziwe.

Edit. Czy jeśli u bukmachera i w skrillu mam konto na siebie, a w banku na syna to mogą być jakieś problemy z weryfikacją? Jeśli tak to jakie i jak to załatwić?
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Mam pytanko ile można wypłacić bez weryfikacji? W skrillu pisze mi coś koło 4k a tutaj czytałem o 40zł. Więc nie wiem, które prawdziwe.
Edit. Czy jeśli u bukmachera i w skrillu mam konto na siebie, a w banku na syna to mogą być jakieś problemy z weryfikacją? Jeśli tak to jakie i jak to załatwić?
Bez zweryfikowanego konta nie wypłacisz kasy.
wypłata na konto syna nie będzie możliwa ponieważ weryfikacja musi nastąpić z Twojego konta bankowego na te same dane zarejestrowane w MB
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Bez zweryfikowanego konta nie wypłacisz kasy.
wypłata na konto syna nie będzie możliwa ponieważ weryfikacja musi nastąpić z Twojego konta bankowego na te same dane zarejestrowane w MB
Z tego co pamiętam jeden ze sposobów weryfikacji to wyplata kwoty mniejszej niż 50 zł na konto bankowe, w tytule przelewu przesyłają kod który wpisujesz na stronie skrilla żeby zweryfikować twoje konto. Tak naprawdę to nie jest żadna weryfikacja bo nie ma szans żeby nadawca przelewu poznał dane odbirocy, jedynie odbiorca moze poznać dane nadawcy. Nie ma innej możliwości a wiec to nie jest żadna weryfikacja a konto teoretycznie mozesz podac byle kogo 95% przelewów dochodzi, wystarczy numer konta. Ten sposób weryfikacji to jakieś jaja ze strony skrill
Bez zweryfikowanego konta nie wypłacisz kasy.
wypłata na konto syna nie będzie możliwa ponieważ weryfikacja musi nastąpić z Twojego konta bankowego na te same dane zarejestrowane w MB
Myśle że skrill nie jest wrzechwiedzący i jak podasz mu jakieś cyferki i powiesz że to twoje konto to jeżeli proces weryfikacji nie polega na tym żebyś bezpośrednio wpłacił ze swojego konta jakiejś kwoty ( bez pośredników typu p24) lub wysłał wyciąg bankowy to tak naprawdę kazda inna weryfikacja to zwykła bujda bo inaczej niż te dwa sposoby nie da się zweryfikować rachunku.
 
J 5

jawa123

Użytkownik
kurde chce wejsc w konto a tam Sorry... We are experiencing an internal issue. We are currently fixing this, so please try again later.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
kurde chce wejsc w konto a tam Sorry... We are experiencing an internal issue. We are currently fixing this, so please try again later.
ten temat to nie jest czat. Masz napisane przyczynę dla której nie mogłeś zalogować się na konto więc o co chodzi ? Jak Ci wyskoczy jakiś błąd w komputerze to zamiast zrestartować go ponownie odrazu lecisz do serwisu ? ????
 
Do góry Bottom