>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

M 4

michbid

Użytkownik
Mam konto skrill w EUR i chcialem wyplacic kase na konto (w EUR), ale przy wyplacie dostaje komunikat &quot;The transaction will be carried out in PLN&quot; wiec jezeli tak zrobie to bede mial podwojne przewalutowanie prawda?
Oczywiscie docelowo bede chcial miec kase w PLN, ale wymiane zrobilbym sobie sam po jakims korzystnym kursie, a nie to co w danym momencie oferuje skrill.
Da sie to przewalutowanie jakos obejsc zeby wyplacic w EUR czy niestety jedno przewalutowanie tak czy siak mnie czeka?
Dzięki.
 
renthus 5

renthus

Użytkownik
Witam
Mam pytanie w skrillu jest opcja dodaj karty kredytowe i debetowe i mam pytanie czy jestem w stanie dodac karte prepaid? i czy wtedy ta kartami sie doladuje?
 
S 0

skrzetusky

Użytkownik
Siemka, mam nadzieję, że nie spamuję w temacie.
W poniedziałek ok. 18stej zleciłem wypłatę 500 ojro ze skrilla na kartę debetową z mbanku, martwię się, że kasy jeszcze nie ma. Napisałem do nich przedwczoraj zapytanie co i jak i odpowiedzieli następująco:
&quot;Szanowny Panie xyz,
Dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Skrill.

W odpowiedzi na zapytanie uprzejmie informujemy, że przewidywany czas realizacji wypłaty na kartę kredytową wynosi 7 dni. Ponadto informujemy, iż od polityki rachunkowej stosowanej przez wystawcę Pana karty zależy, kiedy suma wypłaty zostanie wykazana na wyciągu bankowym i stanie się dla Pana widoczna. Z uwagi na to, uprzejmie prosimy o zachowanie cierpliwości do czasu, kiedy ta kwota pojawi się w zestawieniu operacji Pana karty kredytowej.
Potwierdzamy, że płatność jest poprawnie autoryzowana. Jeśli w tym czasie nie otrzyma Pan wypłaty prosimy o ponowne skontaktowanie się z nami abyśmy mogli rozpocząć namierzanie płatności.
&quot;
I tutaj moje 2 pytania: ile zazwyczaj trwa taki przelew, czy możliwe, że potrwa dłużej niż 7 dni? I pytanie nr 2- czy możliwe, że kasa przyjdzie w weekend? W niedzielę syn ma urodziny i fajnie by było mu coś kupić :p
Pozdrawiam
 
S 0

skrzetusky

Użytkownik
żaden polski bank nie księguje wpływów w weekendy.
No tak, to to akurat wiem (sesje elixir), ale czytałem gdzieś że wypłata na kartę jest traktowana jak zwrot na kartę np. towaru w sklepie (i tak widnieje w historii w banku) a takie zwroty przychodzą też w weekend, dlatego pytam was &quot;kumatych&quot;.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
I tutaj moje 2 pytania: ile zazwyczaj trwa taki przelew, czy możliwe, że potrwa dłużej niż 7 dni? I pytanie nr 2- czy możliwe, że kasa przyjdzie w weekend? W niedzielę syn ma urodziny i fajnie by było mu coś kupić :p
Pozdrawiam
Ale panikujesz, od zlecenia do przetworzenia mija przeważnie 24h. Tak więc czekasz dokładnie 2 dni. Średni czas realizacji przelewu na kartę wynosi 3 dni. Co oznacza że dzisiaj powinieneś mieć jeżeli nie będzie żadnych przeszkód. W bankowośći nie ma czegoś takiego jak weekendy. Jezeli ktoś Ci poda w banku hasło 10 dni to zapewne będzie to 10 dni roboczych. Jak nie wiesz co to jest dzień roboczy to zapytaj wujka google. Osobiście nie zdazyło mi się zeby przelew na kartę szedł dłużej niz 7 dni roboczych. Na 90% dzisiaj bd miał.
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Chodzi oto że wpłaciłem hajs na MB z konta, przy czym były tam do wyboru 2 opcje ad1) nie na hazard ad2) na hazard, oczywiscie zaznaczyłem opcje pierwszą, a chce wpłacić hajs na Bet365, jest problem bo pojawia sie komunikat że dupa zbita, nie wiedziałem że to może mieć jakikolwiek wpływ(wczesniej wpłacałem via pokeroomy i nie robili problemu) , pytanie jest czy mogę przelać kase z MB na inne konto MB, i od razu z innego konta MB znów na swoje ? i czy będzie znów do wyboru ta opcja żeby zaznaczyć inaczej ?
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Możesz spróbować, ale po kilku dniach pewnie dostaniesz wiadomość, że próbowałeś obejść system i środkami nie przeznaczonymi na hazard płaciłeś u bukmachera. Oni mają b. rozwinięty system kontroli i może się skończyć tym, że zamkną Ci konto.
 
B 0

blizarian

Użytkownik
W przypadku gdy zaznaczyłes opcje że nie na hazard, to słyszałem że niektórzy mieli problemy, ale w sumie ja też to kiedyś zaznaczyłem, lecz nie było nigdy problemów z wpłatą.
 
daniel111 38

daniel111

Użytkownik
Ja mam takie pytanie. Ostatnio sporo mi sie udalo ugrac ( jak na mnie) posiadam karte skrill. jak czesto mogę z niej wyplacac i na ile to jest bezpieczne? ostatnio w styczniu wyplacilem raz i teraz niedawno w lutym. Dzieki za opdpowiedz.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
W przypadku gdy zaznaczyłes opcje że nie na hazard, to słyszałem że niektórzy mieli problemy, ale w sumie ja też to kiedyś zaznaczyłem, lecz nie było nigdy problemów z wpłatą.
Jezeli zaznaczysz tą opcję nie możesz wpłacić pieniądzy do kasyna/bukmachera do wysokości dokonanej wpłaty. Np masz na koncie 100zł wpłacisz 50zł i zaznaczysz tą opcję to możesz maksymalnie 100 wpłacic do kasyna/bukmachera. Wyjsciem z tej systuacji jest dokonanie kolejnej wpłaty z odpowiednim zaznaczeniem na cele hazardowe.

Ja mam takie pytanie. Ostatnio sporo mi sie udalo ugrac ( jak na mnie) posiadam karte skrill. jak czesto mogę z niej wyplacac i na ile to jest bezpieczne? ostatnio w styczniu wyplacilem raz i teraz niedawno w lutym. Dzieki za opdpowiedz.
maksymalnie 250 euro na 24h czyli około 1000zł w ciągu 24h. Co masz na myśli pytając czy to bezpieczne ? Rozboje zdarzają się zawsze, osobiśćie radził bym unikać bankomatów umieszczonych w zaciemnionych miejscach, zwłaszcza po zmroku. ;)
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Zleciłem wypłatę z skrilla na swoje konto bankowe i zazwyczaj wypłata na drugi dzień zawsze została przetworzona w systemie i do tego dostawałem maila na poczcie z tą informacją, chwilę później wypłata była księgowana w banku. Dzisiaj po prostu wyplata jest na koncie SKRILL przetworzona ale nie dostałem maila informującego, no i troszkę czasu mineło już od przetworzenia, zaczynać się martwić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Zleciłem wypłatę z skrilla na swoje konto bankowe i zazwyczaj wypłata na drugi dzień zawsze została przetworzona w systemie i do tego dostawałem maila na poczcie z tą informacją, chwilę później wypłata była księgowana w banku. Dzisiaj po prostu wyplata jest na koncie SKRILL przetworzona ale nie dostałem maila informującego, no i troszkę czasu mineło już od przetworzenia, zaczynać się martwić?
Na forum od 2009 roku tyle postów i nie wiesz takich rzeczy ?:;/:
Wypłata trwa średnio 1-3 dni ROBOCZE. Przeważnie jest tak że następnego dnia zostaje przetworzona i zazwyczaj dociera na konto następnego dnia. Czasami jest tak że tego samego dnia po przetworzeniu dochodzi na konto. Jak długo czekasz ? Zakładam że czekasz już dłużej niż te 3 dni robocze. Nie masz się co martwić czasami są opóźnienia i wszystko może potrwać dłużej maksymalnie czekałem chyba 5 dni ale to było w okresie świątecznym.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Słuchajcie podłączyłem sobie swoje drugie konto bankowe. Jest ono cały czas &quot;niezweryfikowane&quot;. Chociaż dzisiaj przyszedł z tego konta standardowy przelew na skrill (mała kwota, tylko myślałem że od razu po dojściu przelewu będzie zweryfikowane konto). Ale cały czas mam &quot;niezweryfikowane&quot;. Czy w takim razie mogę zlecić na to konto wypłatę trochę ponad 200zł? Bo słyszałem, że może będą chcięli najpierw przelew mniejszy niż 50zł. A nie pasuje mi płacić 2x prowizję ~12.50zł A już nie pamiętam, jak to było z moim głównym kontem bankowym.
 
C 2

chestter88

Użytkownik
Witam serdecznie, mam problem ze skrillem, dostalem wypłate od b365 na ponad 1000 zł na skrilla, mam zweryfikowane konto bankowe i chce zelcić wypłate ale za kazdym razem wyskakuje blad Wypłata z konta nie powiodła się. Ten sam komunikat pojawia sie gdy chce zweryfikowac karte vise, nie da sie. Pisalem e-maila do nich w tej sprawie od 5 dni nikt mi nie odpisuje a pieniądze leża na koncie. Prosze o pomoc co zrobić z tym fantem.
 
Do góry Bottom