>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
No to nie mieszaj do tego Bet365 bo chodzi Ci o wypłatę ze Skrilla.O ile się nie mylę to na któreś karty nie da się wypłacać i są to zdaje się Mastercard ale niech ktoś potwierdzi jak wie na pewno.
A co do wypłat ze Skrilla to możesz przelać na konto bądź &quot;wyrobić&quot; sobie kartę Skrilla i wypłacać z bankomatu.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Wie ktoś jak oni obliczają tą opłatę za wypłatę z konta skrill na konto bankowe? ryczałt, % czy jak
możecie wkleić punkt regulaminu ewentualnie bo ja w ich regulaminie się nie odnajduje :grin:

dzieki jozef
???? poszło ✅
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Mam pytanie. Wypłacałem kasę z bet365 przez Skrilla. Na skrillu jest informacja, że poszło na konto w piątek o 14:06, jest wtorek 12:37 i kasy na koncie dalej nie ma, a jest mi dość potrzebna. Kiedy się można spodziewać?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mam pytanie. Wypłacałem kasę z bet365 przez Skrilla. Na skrillu jest informacja, że poszło na konto w piątek o 14:06, jest wtorek 12:37 i kasy na koncie dalej nie ma, a jest mi dość potrzebna. Kiedy się można spodziewać?
Dostałes informacje na meila o przetworzeniu wypłaty ? Podejrzewam że dzisiaj znajdize się na twoim koncie. W pt zleciłeś przez weekend wypłaty nie są realizowane więc wypłata najprawdopodbniej poszła wczoraj i dzisiaj na 90% bd miał na koncie.
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dzięki, było właśnie tak jak napisałeś. Zapytałem ze zniecierpliwienia, bo kasa mi bardzo potrzebna była akurat ;)
 
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Przed weryfikacją można wpłacać i wypłacać kasę do wartości limitu. Czy po kilku transakcjach kwota tego limitu będzie maleć do 0 i wtedy już konieczna będzie weryfikacja? Czy małymi kwotami można będzie obracać cały czas?
 
Q 8

qwertz

Użytkownik
Hej, ja z takim pytaniem - wczoraj mi wpadła kasa na Skrilla, chciałem po raz pierwszy wypłacić na konto/kartę.
Konto Skrill mam niezweryfikowane, kartę też - więc wybrałem opcję karty, bo wydawało się, że szybciej. Przelało kasę z karty na Skrilla, podałem kwotę - i w panelu &quot;karty i konta&quot; jest jako zweryfikowana, a jak wybieram wypłatę z konta Skrill, to &quot;niezweyfikowana - zweryfikuj teraz&quot;, i znowu prosi przelew.
Muszę dłużej poczekać, czy to już coś, z czym się pisze do supportu?
Z góry dzięki, ta kasa jest mi dość mocno potrzebna aktualnie.
 
M 0

matrix24

Użytkownik
Witam, kilka postów wyżej widzę, że wypłata kartą Visa idzie około dwóch dni. W niedzielę zleciłem dość sporą wypłatę kartą Visa a do dzisiaj pieniędzy nie widać. Miał ktoś podobną sytuację ? Mam się już martwić czy coś działać (np. dzwonić) ?
 
Z 655,6K
Mam pytanie wczoraj kolega przeslal mi pieniadze z skrilla w zlotowkach.A na moim koncie jest w e uro i troche mniej .Tak jakby pobrali oplate za przewalutowanie.A ja przeciesz mam tez w zlotowkach,a teraz mam na koncie w euro.Dlaczego tak jest
 
Do góry Bottom