>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
zawsze trafi się jakiś maruda
Nie wiem, czy to było do mnie, ale i tak nie ma to znaczenia.
Fakty są takie, że Skrill strasznie wykorzystuje pozycje monopolisty na rynku bukmacherskim i Forex po połączeniu z Netellerem.
Polityka podnoszenia opłat nie opłaci się, gdy pojawi się konkurencja lub nastąpią zmiany w ustawie hazardowej. Wtedy każdy rozsądny ich oleje, bo opłaty są żydowskie
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
Sprawa jest taka:
Zleciłem parę wypłat:
Wypłaty z skrila z 23.03 doszyły na konto bankowe w dniu 24.03. czyli na drugi dzien - standardowo, a wypłaty z 20 i 21.03 jeszcze nie doszły ! Miał ktoś podobny problem?
mija już 5 dni i dalej nic... na maila nie odpowiadają, dodzwonić się jest ciężko. Chodzi o 7 tys.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sprawa jest taka:
Zleciłem parę wypłat:
Wypłaty z Skrila z 23.03 doszyły na konto bankowe w dniu 24.03. czyli na drugi dzien - standardowo, a wypłaty z 20 i 21.03 jeszcze nie doszły ! Miał ktoś podobny problem?
mija już 5 dni i dalej nic... na maila nie odpowiadają, dodzwonić się jest ciężko. Chodzi o 7 tys.
Spokojnie, nie ma co panikować. Napisz do nich przez formularz i postaraj się dodzwonić. Mi ostatnio potrili wypłatę - wypłacałem z banomatu 1k, wycięli mi 3k. Ja zostawiłem wiadomość przez formularz i dobijałem się na polski support. Ciągle ktoś oczekiwał w kolejce i gość odebrał czy mam dalej czekać czy może być po angielsku. Zgodziłem się, chociaż irytuje mnie to, że sam ten support po angielsku mówi... słabo. Zależy na kogo się trafi. Mimo wszystko nie ma co panikować. Jeśli po 5 dniach wypłata nie dochodzi to trzeba do nich napisać.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nie chcę mi się wertowac tematu więc spytam tutaj, dajmy na to, że nie chcę karty skrilla, tylko mam np z WBK i dodaję ją i mogę normalnie ze skrilla wypłacać za te 3 euro?
Jeżeli chodziło mu o to czy jego karta będzie bezpośrednio powiązana z jego kontem skrill to oczywiście że nie to chyba logiczne ale jeżeli chodziło mu o to czy może ze skrilla bezpośrednio na swoją kartę to TAK ze skrilla na kartę i z karty z bankomatu.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Jeżeli chodziło mu o to czy jego karta będzie bezpośrednio powiązana z jego kontem skrill to oczywiście że nie to chyba logiczne ale jeżeli chodziło mu o to czy może ze skrilla bezpośrednio na swoją kartę to TAK ze skrilla na kartę i z karty z bankomatu.
Owszem,pod warunkiem ,że ma kartę VISA bo w sytuacji gdy ma MASTERCARD to się nie da,przynajmniej u mnie ;)
 
S 0

seber365

Użytkownik
Sprawa jest taka:
Zleciłem parę wypłat:
Wypłaty z skrila z 23.03 doszyły na konto bankowe w dniu 24.03. czyli na drugi dzien - standardowo, a wypłaty z 20 i 21.03 jeszcze nie doszły ! Miał ktoś podobny problem?
mija już 5 dni i dalej nic... na maila nie odpowiadają, dodzwonić się jest ciężko. Chodzi o 7 tys.
Mi kolego jeszcze nie wypłacili z dnia 16.03, dodzwonić się nie idzie a zgłoszenie przez &quot;moje zgłoszenia&quot; jeszcze nawet nie zostało przeczytane od 3 dni.. Również 7k
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Pytanko mam na szybkiego. Czy przelewy (wypłaty) ze skrilla są realizowane w weekendy? Pytam bo zawsze to robiłem jakoś w środku tygodnia,a teraz w piątek 22.04 o godzinie 12:40 wykonałem realizację (3000 PLNÓW) i przelew nie dotarł ;&gt;
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Przelewu dalej nie ma. Nie panikuje, ale zawsze zastanawia mnie fakt, że wiele ludzi pisze o tym,że realizację wykonali rano,a po kilku godzinach tego samego dnia mieli już na koncie. Ja tak nigdy nie miałem, od czegoś to zależy?
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wiem,że każdy bank ma swoje sesje rozliczeniowe i one są różne. Skrill mówi, że przelewy robi do 3 dni roboczych. Nigdy nie miałem kasy na koncie tego samego dnia mimo,że realizowalem je rano,a pełno użytkowników twierdzi, że mają już tego samego dnia. To mnie zastanawia ;)
 
keenan 49

keenan

Użytkownik
Wypłata z konta skrill na konto bankowe jest porównywalnie bezpieczna do wypłatą karty skrill? Można wypłacać kwoty rzędu 500-1000 zł i się nie obawiać?
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
panowie mam na skrillu kase w euro i zastanawiam sie jak bedzie taniej, uzyc karty i wyplacic w bankomacie, czy przewalutowac na zlotowki i dopiero wyplacac?
 
M 0

miloszowen

Użytkownik
Uzbierała mi się pewna sumka na bwin, chce ją wypłacić jednak mam pewien problem. Otóż konto skrill jest na mnie a konto w bwin jest na mojego brata. Mogę wypłacić kasę? Czy trzeba założyć osobne konto skrill na niego ?
 
Do góry Bottom