>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Przeleciałem parę stron, ale nie widziałem żeby padło to pytanie. Jak wygląda sytuacja z płaceniem kartą w sklepach? Czy jest jakaś różnica jeśli mam konto w EUR (gdzie podobno to najlepsza opcja), a płacę w PLN czy nie. I czy są też od tego jakieś prowizje?
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Jest różnica ponieważ ponosisz dodatkowy koszt za przewalutowanie. Jeżeli mieszkasz w Polsce, robisz tu zakupy i wypłacasz pieniądze z bankomatów to PLN jest zdecydowanie lepszą opcją dla Ciebie.
Co do prowizji: &#39;W przypadku transakcji obejmujących konwersję waluty Skrill dolicza do hurtowych kursów wymiany opłatę w wysokości 3,99%. Kursy wymiany mogą się różnić i są stosowane natychmiast bez powiadamiania o tym użytkownika.&#39;
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Czyli jeśli zamierzam korzystać z karty częściej i więcej niż tylko wypłaty w bankomacie to lepiej mieć w PLN, bo nie będę ponosił dodatkowych kosztów podczas zakupów, natomiast będę ponosił koszty podczas wypłacania z bankomatów (chyba że trafi mi się jakiś tam bankomat, albo wypłacę w EUR)? ????
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Jak masz kartę Skrill w PLN to tak jak napisałeś, robiąc zakupy w naszych sklepach nie ponosisz dodatkowych kosztów. Za wypłaty z bankomatów zapłacisz 1,75% prowizji od wypłaconej kwoty. Jak masz kartę w euro to do każdej transakcji wliczane jest dodatkowo przewalutowanie. Poza tym kartą Skrill nie da się wypłacić euro z polskich bankomatów(podobno).
 
A 205

amindada

Użytkownik
Na kartę nie wiem, nigdy nie korzystałem. Jak masz konto to jak zrobisz wypłąć środki to pojawiają się kwoty prowizji. Za kartę jest jakiś procent, nie powiem Ci jaki bo ja mam bezpłatnie, a jak wypłacałem kiedyś to było 1,8 euro opłata stała, teraz jest jakiś procent
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
H 32

hortex

Użytkownik
A czemuż to mając konto w EUR w skrillu nie jest tak dobrze jak w PL? Kurs na chwilę obecną ok. 4,2 PLN jeśli robicie zakupy mając skrilla w euro i kartę w euro w Polsce. Jeśli wyplacicie EUR na konto czy kartę to macie kurs nawet wyższy od bankowego o ok. 5-10 groszy...
Nie ma możliwości wypłaty bankotów euro mając konto skrill w euro. Euro można wyplacic tylko w Euronecie gdy Twoja waluta rozliczeniowa jest PLN.
Jak wyplacasz majac konto eur i karte w eur w bankomacie, to kurs waluty tez wynosi podobnie do tego, jaki zje Ci terminal w sklepie, takze nie jest zle. Warto pamietac, aby nie wybrac opcji wyplaty po gwarantowanym kursie EUR (bo jest zenujaco niski) tylko wcisnac rozliczenie w PLN. Oczywiscie dochodzi prowizja wtedy, ale i z nia nie jest najgorzej. Trzeba po prostu wieksze sumy wyplacac.
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Przy wypłacie na kartę debetową/kredytową też jest taka prowizja? Rozumiem, że mając kartę Skrilla żadnych opłat się nie ponosi?
Wypłata na kartę debetową/kredytową - 7,5% prowizji.
Wypłata kartą Skrill z bankomatów - 1,75% prowizji. Zakupy przy użyciu karty Skrill bez prowizji.
 
M 0

michal333

Użytkownik
Ostatnio skrill nontoper się zawiesza. Na moje nieszczęście, wyciągałem wtedy gotówkę. Niestety gotówki nie otrzymałem a saldo zostało obciążone. Od 3 dni autoryzacja jest w toku. Nawet nie będę komentował tego jaka była odpowiedz supportu. Zostawię to na deser, jeżeli sprawa nie zostanie rozwiązana. Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

Zwrócili Ci juz kase?
ja mialem w srode 15.02 taka sama sytuacje w bankomacie PKO, wyplacalem 1000zl, kasa nie wyszla &quot;PRZEPRASZAMY, BLAD TECHNICZNY&quot; a zniknela ze skrilla. Caly czas czekam, maile na nic, kaza czekac do 15 dni.

We wtorek 14.02 wyplacalem z tego samego bankomatu i rozliczyli to z piatku na sobote w nocy a tu caly czas czekam..... masakra.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Zwrócili Ci juz kase?
ja mialem w srode 15.02 taka sama sytuacje w bankomacie PKO, wyplacalem 1000zl, kasa nie wyszla &quot;PRZEPRASZAMY, BLAD TECHNICZNY&quot; a zniknela ze Skrilla. Caly czas czekam, maile na nic, kaza czekac do 15 dni.
We wtorek 14.02 wyplacalem z tego samego bankomatu i rozliczyli to z piatku na sobote w nocy a tu caly czas czekam..... masakra.
Na pewno zwrócą Ci kasę. Ewentualnie może zadzwonić do nich co powinno przyśpieszyć procedurę.
 
M 0

michal333

Użytkownik
Na pewno zwrócą Ci kasę. Ewentualnie może zadzwonić do nich co powinno przyśpieszyć procedurę.

Dzwoniłem, mowia, ze jedyne co by moglo przyspieszyc to potwierdzenie z banku(wlasciciela bankomatu), ze kasa nie wyszla, ale dzwonilem do PKO i nie da rady.

Skrill czeka na potwierdzenie od PKO, ze do wyplaty nie doszlo.

Troche lipa czekac 15dni na 1000zł
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Witam, może ktoś nakreślić mniej więcej jak to może wyglądać po wejściu nowej ustawy z wpłatami/wypłatami na skrill? czy skrill akceptuje vpn ? czy banują od razu ? bo można wyczytać w necie o takich przypadkach . I czy może byc tak ze skrill zablokuje mozliwosc wplat do buków bez licencji w PL ?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Witam, może ktoś nakreślić mniej więcej jak to może wyglądać po wejściu nowej ustawy z wpłatami/wypłatami na skrill? czy skrill akceptuje vpn ? czy banują od razu ? bo można wyczytać w necie o takich przypadkach . I czy może byc tak ze skrill zablokuje mozliwosc wplat do buków bez licencji w PL ?
A co skrill ma do ustawy? To nie jest bukmacher, to portfel internetowy, nie będzie banował polskich kont, bo nie jest pod naszą jurysdykcją i nie będzie blokował wpłat. A poza tym jak napisałem skrill nie jest bukmacherem i Polacy będą normalnie mogli mieć konta.
 
Do góry Bottom