>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z Moneybookers - Skrill

B 0

bombuszek

Użytkownik
Z jakiego maila dostaliście potwierdzenie wypłaty ? Bo ja boję się, że ten z którego ja dostałem jest fejkowy i mi ukradną hajs. Sami zobaczcie:
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie jak wygladaja u was wyplaty z beta na skrill aktualnie? ja zlecilem wczoraj o 23 jest 11 i nadal kasy nie ma gdzie zawsze trwalo to max 8 godzin. druga sprawa zawsze wyplacalem do max 2tys teraz bede mial ponad 5tys i nie posiadam karty skrill tylko na konto bankowe, nie powinno byc problemu? Pozdrawiam
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Panowie co zrobić jeśli przy włożeniu karty do bankomatu wyskakuje komunikat &quot; przekroczono ilość niepoprawnego kodu pin&quot; Nie moge wybrac gotówki
 
H 0

hans244

Użytkownik
Mi jedna doszła (Unibet) i czeka jeszcze z Betsson . zlecenie poszło kolo 16, cierpliwości jak wyplacałesz z jakiegoś porządnego buka na pewno dojdzie
 
B 0

b3sure

Użytkownik
nie napisalem o jakiego buka chodzi, oczywiscie b365, ale kontaktowalem sie tel. i babka powiedziala ze przy duzych wyplatach maja inne procedury i ze troche dluzej moze to trwac, ale kasa ma byc niedlugo na koncie
 
mnyszu 95

mnyszu

Użytkownik
nie napisalem o jakiego buka chodzi, oczywiscie b365, ale kontaktowalem sie tel. i babka powiedziala ze przy duzych wyplatach maja inne procedury i ze troche dluzej moze to trwac, ale kasa ma byc niedlugo na koncie
U mnie też szło dłużej i doszło, Całoroczny to solidna firma, zawsze zachowuje sie jak trzeba.
Edit: Nie widziałem że masz już kaske.
 
Do góry Bottom