>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wypłata z Moneybookers - Skrill

P 75

piter152

Użytkownik
Tez nic dzwonilem z ciekawosci czy sa jakies problemy z moim kontem czy cos to powiedzial Pan ze wszystko okej trzeba czekać na to wychodzi
 
P 0

pawelek123

Użytkownik
Witam.
Potrzebuję pomocy, a mianowicie zrobiłem depozyt z konta bankowego i udało mi się wygrać sporą sumę. Założyłem konto na skrill lecz podczas zlecenia wypłaty na skrill dostaję odpowiedź: Uprzejmie informuję, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ zgodnie z regulaminem metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta.
Ktoś pomoże?
 
M 0

mitek

Użytkownik
Witajcie! To mój pierwszy wpis na forum, ale od dawna obserwuję wiele wątków i dopiero teraz mam okazję podziękować wszystkim za wiele cennych uwag i porad z których nieraz sam korzystałem.
Jestem w podobnej sytuacji jak piter152 i lukasz44. W czwartek 2 czerwca zrobiłem 2 spore wypłaty ze Skrilla na konto bankowe i do tej pory nie mogę się doczekać ich wpłynięcia na konto. Żadna z wypłat nie została anulowana ani odrzucona, w profilu klienta też jest wszystko w porządku (są oznaczone jako przetworzone). Wypłacałem kasę w ten sposób wielokrotnie i po raz pierwszy doszło do takiej sytuacji, wcześniej przelewy dochodziły najpóźniej następnego dnia. Skontaktowałem się więc w piątek mailowo i telefonicznie z supportem VIP polskim i angielskim, by dowiedzieć się o co chodzi i z prośbą o przyspieszenie transakcji. Dowiedziałem się, że z moim kontem nie ma żadnego problemu i za wszystkim stoją tzw. problemy techniczne. Jeszcze wczoraj mówiono mi, że to chwilowe i pieniądze będą na koncie do końca dnia. Dziś jednak dostałem mail z supportu VIP, że mają duże problemy techniczne i mam dwie opcje - albo anulować wypłatę albo czekać na przelew, ale bez podania żadnych widełek czasowych, kiedy zostanie zrealizowany. Przyznam, że trochę mnie to zaniepokoiło, bo atmosfera w branży zrobiła się ostatnio dusznawa. Dajcie proszę znać, czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji i czy opłaca się anulować przelewy z nadzieją, że przy kolejnej próbie wypłaty będzie wszystko ok?
 
M 3

manfredo90

Użytkownik
Ja bym osobiście Mitek w takim wypadku wziął opcję anulowania wypłaty na konto a wszystko wypłacać w bankomacie kartą Skrill. Wiadomo, że jest pobierana prowizja od wyplat z bankomatu ale może lepiej czasem stracić pare złotych i mieć pewny pieniądz w dłoni niż się godzinami albo i dniami martwić że Przelew do banku nie dochodzi.
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
Również mam dość duża wypłatę i też dostałem tą informację telefonicznie o problemach technicznych. Niby pracują nad tym i mają dać znać na e.mail gdy problem zniknie. Ja tam chyba nie będę nic anulował o czekam
 
arturwb 94

arturwb

Użytkownik
ja tak samo czekam na wypłatę od piątku, gdyby wszystko działało tak jak powinno email o przetworzeniu powinien przyjść maksymalnie w pon. do godziny 16. Póki co cisza ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dowiedziałem się, że z moim kontem nie ma żadnego problemu i za wszystkim stoją tzw. problemy techniczne. Jeszcze wczoraj mówiono mi, że to chwilowe
Powiem tak. Skrill to jest jeden wielki szit, ale nic lepszego póki co nie ma!
Trzeba poczekać, aż jacyś Azjaci albo Rosjanie połapią się, że gracze z Polski mają przej....e i coś sensownego uruchomią.
A co do zacytowanego fragmentu. Litości! Nie dajcie się mamić cwaniakom. żadnych problemów technicznych nie ma! Oni mają problem sami z sobą i myślą, że Polacy to jelenie. Kroją nas równo na przelewach i na karcie i nawet kasy nie potrafią lub nie chcą wysłać terminowo barany!
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Jezu ile to bedzie trwalo? Musze miec pieniadze max do piatku. Cale zycie ponad 9 lat wyplacam i jest zawsze na drugi dzien. Co mozna zrobic? Interwencje telefonicznie nie pomagaja czekam od poniedzialku...
 
P 75

piter152

Użytkownik
Wątpię ze to zrobia w tym tygodniu raczej male szanse a jesli skrill robi jakis walek i chce udupic ludzi ktorzy graja i wyplacaja w Polsce??? Czy ten problem wystepuje u ludzi tylko z naszego &#39;&#39; pięknego &#39;&#39; kraju
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Nie wierze, u mnie sytuacja jest wyjątkowo poważna. Nie miałem nigdy żadnych problemów, wiec uznalem to za wiarygodny sposob przelewania pieniedzy. dostałem przelew z Islandii i muszę do piątku wplacic kaucje 3k $. Nie wierze, ze akurat teraz cos im sie dzieje....
 
W 0

waldek83_1983

Użytkownik
Witam, czy ktoś ma jeszcze oprócz mnie opóznienia z wypłatą? Zlecałem w piątek rano i jeszcze nie dotarła na konto a zazwyczaj trwało to max 1-2 dni
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Jak mogli udupic tylko polakow ze wzgledu na ustawe hazardowa? Przeciez moje pieniadze nie pochodza nawet w 1% z hazardu, nie moga jako portfel sobie przywlaszczyc. Maja jakies problemy ale trwa to juz dlugo i nie mam pojecia co mam zrobic zeby dostac pieniadze na piatek. Nie mam innego wyjscia..
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Zlecałem przelew w niedzielę wieczorem i również oczekuję. Bardziej myślałem, że to opieszałość banku, ale wychodzi po waszych postach, że problemy są od skrilla. Proponowałbym wam uzbroić się w cierpliwość i odpuścić sobie jakiekolwiek spiskowe teorie.
Czy posiada ktoś z was kartę skrillowską? Czy są jakieś problemy z płatnościami w sklepie lub z wypłatami? Ile pobierają prowizji przy wypłacie lub zapłaceniu kartą?
 
Do góry Bottom