>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z podatkiem

A 0

acarter

Użytkownik
Witam
Chciałem wypłacić pieniądze. Mowa tu o nie znacznej sumie - nie przekraczająca 300zł. Mam w planie przenieść się na inną stronę, z podatkiem od wygranej. Moje pytanie to czy da się z bet at home wypłacić pieniądze na konto z potrąconym podatkiem lub co należy zrobić by mieć uregulowane sprawy z fiskusem po wypłacie? Zależy mi na tym, gdyż zakładając tam konto ładny czas temu nie miałem pojęcia, że jest to nielegalne :grin:
Wiem, że nie rozchodzi tu się o sumę, która mogłaby siać wątpliwości ze strony banku ale wole być spokojny.

Z góry dzięki za odpowiedzi!
 
blum 70

blum

Użytkownik
Póki co grając u tego buka, w żaden sposób spraw z fiskusem nie uregulujesz, bo granie u niego w PL jest nielegalne.
Jak chcesz być w zgodzie z prawem graj w jednym z czterech zarejestrowanych ziemniaków (STS, Fortuna, Totomix, Millenium).
 
A 0

acarter

Użytkownik
Hmm, to jeśli się nie da uregulować sprawy w ten sposób to najlepiej zamknąć tam konto? Co z pieniędzmi? Po zamknięciu konta przepadają? (dla mnie mogą i przepaść, byle nie mieć problemów)
Samo założenie konta i wpłata pieniędzy to już przestępstwo, jeśli w ogóle można to tak nazwać?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
w tym buku chyba była opcja zrobić sobie bona z pieniędzy czy coś pomyliłem?jak się boisz wypłacić zrób bona i komuś sprzedaj za np 250 (albo zrób kilka mniejszych) i potraktuj to jako potrącony podatek.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
wiekszej bzdury i obaw o podatki nie slyszalem. moze i jest to nielegalne za sprawa ustawy hazardowej w teorii ale w praktyce jest ona calkowicie martwa i impotentna dlatego nic ci nie grozi. Wg prawa Unijnego ta ustawa jest kompletnie sprzeczna z zasadami panujacymi na terenie calej wspolnoty a jak wiadomo prawo Unijne &gt; prawo polskie. pzdr i graj bez obaw a juz tym bardziej jesli chodzi o tak niewielka kwote.
 
A 0

acarter

Użytkownik
Ok, w takim razie dopytam sie jeszcze o sts. Wiem, ze jest calkowicie legalne granie online ale ciekawi mnie czy np. osoba, ktora grala na sts nie bedzie miala problemow, zeby zostac hmm ministrem? ????
 
Do góry Bottom