>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata z PokerStars

tomislawking 0

tomislawking

Użytkownik
Wie ktoś może, czy można wypłacić pieniądze z konta pokerstars, jeśli nigdy nie wpłacałem tam pieniędzy, a cały mój bankroll zbudowałem zaczynając od freerolli.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Oczywiście że będziesz mógł wypłacić. To są Twoje pieniądze. Jednak mogą Cię poprosić o depozyt, by odblokować możliwość wypłaty daną drogą. Minimalny depozyt tam jest bodajże 5$ więc niewiele. Po zrobieniu depozytu będziesz od razu mógł zlecić do wypłaty cały swój bankroll.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
musisz zrobic depo bo inaczej nie wypłacisz kaski ( po depozycie trzeba 48h żeby móc wypłacic) a 2 wypłata jest na koncie MB od razu po naciśnięciu przycisku wypłac ????
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
w sekunde to chyba jedynie jak jestes na minusie z wplat tzn jak wplacisz 20, a chcesz wyplacic 50 to 20 w sekunde a kolejne 30 kilka h, chociaz ostatnio wlasnie szlo w sekunde wiec sam nie wiem:p
 
tomislawking 0

tomislawking

Użytkownik
Napisałem w tej sprawie maila do supportu i odpowiedzieli mi, że mogę wypłacić, ale stracę prawo do bonusu od pierwszej wpłaty
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
w sekunde to chyba jedynie jak jestes na minusie z wplat tzn jak wplacisz 20, a chcesz wyplacic 50 to 20 w sekunde a kolejne 30 kilka h, chociaz ostatnio wlasnie szlo w sekunde wiec sam nie wiem:p
dindek uwierz mi że nie jestem u nich na minusie z wpłat. Wpłacałem ostatnio jakoś 50$ wygrałem w turnieju 1.5K$ i pograłem stoliki i inne turnieje i miałem jakieś 3K$ i po odczekaniu 48h od wpłaty wypłaciłem i kasa po kilku sekundach jest na koncie moneybookers
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
to jest temat o pokerstars wiec mam takie pytanko, czy istnieje mozliwosc zamiany zetonow wirtualnych na prawdziwa kase ??
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
to jest temat o pokerstars wiec mam takie pytanko, czy istnieje mozliwosc zamiany zetonow wirtualnych na prawdziwa kase ??
Niestety nie jest to mozliwe.
Jak ich nie chcesz to mozesz mi je wysłac:]
Pozdrawiam
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
wczoraj wypłacałem na mb , depo wcześniej robiłem , po zleceniu automatycznie zwrócili mój depozyt na mb, a reszte kasy miałem zaledwie po 1 godzinie, a wczoraj była niedziela także duży plus dla pokerstars, do tego nawet skanów nie chciceli ✅
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
A ja mam takie pytanie wie ktoś po ile w pokerstars liczą kurs dolara ?
Oficjalny kurs dnia, do tego pobieraja jakas swoja prowizje od przewalutowania, norma. Wiec sobie sprawdz oficjalny kurs i sadze +/- 3gr max
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
zaraz ci powiem wczoraj zlecałem i dziś

wczoraj liczyli po 2,70 zl jak wypłacałem na mb , a dziś wypłacili po 2,71 zł
 
J 0

jusz500

Użytkownik
wypłata za pomocą czeku
witam. mam pytanko czy ktoś już wypłacał z pokerstars za pomocą czeku w euro?
ile to trwa i z jaką trzeba liczyć się prowizją?
 
rts 55

rts

Użytkownik
Jaka jest minimalna wypłata z Pokerstars? Wiem, że 10$ to wpłata minimalna, ale wypłaty nie mogę znaleźć.
 
Do góry Bottom