>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wypłata ze starames.

C 0

cepeksnk

Użytkownik
Witam wszystkich użytkowników forum.
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z wypłatami ze stargames. Szukałem po forum jak i po całym internecie i nigdzie nie znalazłem szukanego przeze mnie zapytania, a więc sam chciałem poruszyć temat, może komuś nie tylko mi się przyda. Przejdźmy do rzeczy.
Wczoraj zleciłem wypłatę ze stargames 200zł sposobem przelewu, czytałem że moneybookers jest lepszy, założyłem tam konto i wszystko, ale nie mogłem wybrać tej opcji wypłaty ponieważ przymusowo każą wybrać tą samą opcje przez którą się dokonywało wpłaty, poczułem więc lekki zawód ale ok to tylko tak dla podania informacji. Po zleceniu wypłaty, został mi bonus, zgrywając udało mi się wygrać jeszcze kolejne 100zł. Zleciłem więc drugą wypłatę. Teraz pytanie bo wiem że na statusie bronze można wykonać 2 wypłaty miesięcznie. Czy nic się nie dzieje że wykonałem 2 wypłaty jedna po drugiej w odstępie parunastu minut, czy jest to dozwolone?
Mam jeszcze jedno pytanie. Po zleceniu wypłat dostałem oczywiście automatyczne maile że moje zlecenie wypłaty jest opracowywane. Czy teraz już tylko pozostaje czekać na przelew (do 10 dni roboczych?), czy dostane jeszcze od nich jakąś wiadomość że wypłata jest zaakceptowana i będzie realizowana czy coś w ten deseń?
Konto mam już zweryfikowane (wysłałem skan dowodu bo prosili wcześniej).
Nie wiem też czy napewno dobrze uzupełniłem dane potrzebne do przelewu czyli numer banku , IBAN i SWIFT.
Czy numer banku jest to inaczej numer rozliczeniowy banku?
IBAN jest to mój numer konta poprzedzony oznakowaniem PL?
kod SWIFT znalazłem przez google na stronie konto.uwaga. info a więc chyba dobry mi wyświetliło po podaniu numeru konta.
To wszystko o co chciałem zapytać. Proszę o poradę dla początkującego użytkownika w tych sprawach.
Pozdrawiam. ????
 
B 0

bukmacherka68

Użytkownik
Siemka, podłączam się, dostałem bonus 10e ugralem z tego ponad 2 stówki, zleciłem na skrilla tak jak wpłacalem, weryfikacja zawsze u nich obowiązuje? ile trwa wypłata ? pisałem do ich supportu ale cisza od dwóch dni, Pozdro
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy numer banku jest to inaczej numer rozliczeniowy banku?
Tak
IBAN jest to mój numer konta poprzedzony oznakowaniem PL?
Tak
kod SWIFT znalazłem przez google na stronie konto.uwaga. info a więc chyba dobry mi wyświetliło po podaniu numeru konta.
SWIFT łatwo znajdziesz w google, jest to kod banku.
Czy nic się nie dzieje że wykonałem 2 wypłaty jedna po drugiej w odstępie parunastu minut, czy jest to dozwolone?
Nie gram w kasynach, ale ogólnie takie praktyki w zakładach nie są niedozwolone.
Czy teraz już tylko pozostaje czekać na przelew (do 10 dni roboczych?), czy dostane jeszcze od nich jakąś wiadomość że wypłata jest zaakceptowana i będzie realizowana czy coś w ten deseń?
Myślę, że spokojnie możesz już czekać na chajs.
 
K 2

k4rolex

Użytkownik
Nie chce robić bałaganu i zaśmiecać forum nowymi tematami dlatego zapytam tutaj.
Ile zazwyczaj idzie wypłata na skrill (już kiedyś dawno wypłacałem i przesyłałem skan dowodu) przy statusie złoty ?
 
Do góry Bottom