>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyplata- List

C 0

cheateu

Użytkownik
Witam , chcialem wyplacic pieniadze ze skrilla i poproszono mnie o weryfikacje tozsamosci , z 3 ukazanych opcji wybralem trzecia czyli list z kodem weryfikujacym . Moje pytanie brzmi : jak juz ten kod mi przyjdzie gdzie mam go wpisac bo widzialem ze tam w profil-konto/bezpieczenstwo i poproszono mnie o...... mozna wpisac kod + wyslac skan dowodu czy to tam mam wpisac kod ktory przyjdzie mi w liscie? Z gory dziekuje za odpowiedzi
 
C 1

colokolo

Użytkownik
a propos tego problemu, zlecilem wyslanie listu 31 grudnia, teraz jest 11 stycznai i nadal nie ma zadnego listu, wiecie moze ile w ile on dochodzi? bo n.p. z bet365 z Anglii tez dlugo szedl
 
C 0

cheateu

Użytkownik
Ja jak poczytalem ze ten list nie dochodzi to napisalem do nich od razu i zrobilem recznie weryfikacje wysylajac im dokumenty tam w konto/bezpieczenstwo a List przyszedl po 5 dniach i lezy w szafce :p
 
C 1

colokolo

Użytkownik
Jesli by kogos to interesowało, to dzisiaj (21 styczen) dotarl do mnie list z moneybookers, czyli po 20 dniach. Dlatego jesli ktos ma czas i mu sie nie spieszy to neich czeka na ten list, a jak komus sie spieszy neich robi tak jak napisali poprzednicy ???? a list szedl z Anglii albo Bosni i Hercegowiny (koperta z Bosni, firma z Anglii)
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Powiem szczerze ze naczytalem sie wiele o tym ze list idzie dlugo,albo nie przychodzi wcale i tak bez wiekszego entuzjazmu poprosilem o jego wyslanie.I ku mojemu zdziwieniu list dotarl do mnie doslownie w 5 dni.Jak widac ciezko odgadnac co i jak.No ale jak nie przychodzi okolo miesiaca to chyba samemu warto wziasc sprawy w swoje rece i wyslac im te skany
 
favago 69

favago

Użytkownik
Jesli by kogos to interesowało, to dzisiaj (21 styczen) dotarl do mnie list z moneybookers, czyli po 20 dniach. Dlatego jesli ktos ma czas i mu sie nie spieszy to neich czeka na ten list, a jak komus sie spieszy neich robi tak jak napisali poprzednicy ???? a list szedl z Anglii albo Bosni i Hercegowiny (koperta z Bosni, firma z Anglii)
Po pieczęci pocztowej poznasz, skąd szedł list.

Swoją droga, bo mnie to zaciekawiło: MB ma jakąś siedzibę w Bośni?
 
Do góry Bottom