>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wyplata przed 1 kwietnia

rafcamora 0

rafcamora

Użytkownik
Witam, jak to jest z wypłatą na konto bankowe(gdyż tylko taką mam możliwość). Mam do wypłaty 1000zł +/- czy mogą być problemy zlecając taką kwotę do banku z buka? Byłbym wdzięczny za jakieś porady.
 
rafcamora 0

rafcamora

Użytkownik
Nie wiem panowie dlatego pytam, kiedyś wypłacałem już około 3 tysie, ale było to jakiś rok temu, a teraz moje pytanie z uwagi, że ustawa hazardowa tuż tuż a nie chcę żeby się ktoś przyczepił i wolę spytać was bardziej doświadczonych jak jest najbezpieczniej to zrobić przez bank. Jeżeli ktoś może się jeszcze wypowiedzieć to będzie spoko i dzięki panowie za odpowiedzi ;)
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
naprawdę uważasz, że ktoś zwróci uwagę na kwotę 1.000 złotych? bez jaj, wypłacaj całość
Jak wyżej.

Ludzie, kiedyś opisałem jak to działa na przykładzie innego banku, sam system nie weryfikuje tego tylko człowiek co zajmuję się tak jakby przelewami przychodzącymi i kwoty rzędu polskich niższych wypłat 2-3 tysiące jest mnóstwo więc taki bank by musiał mieć z 100x więcej pracowników aby sprawdzać takie coś.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Do GIIF zglaszane sa przelewy powyzej 60 tysiecy. W zeszlym roku takich przelewow bylo prawie 30 000 000 wiec sorry, ale czy tysiak czy 10 tysiecy to nikt na to nie patrzy
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Wypłacaj normalnie całość. Bet365 wysyła przelewy przez pośrednika, nigdzie nic nie ma, że to od buka.
 
rafcamora 0

rafcamora

Użytkownik
Spoko fajnie, że troche mnie uspokoiliście. Jeszcze jedno głupie pytanie zadam, czy jeśli mam konto w banku spółdzielczym to jest większa szansa że to wyłapią czy raczej luz i nie ma po prostu się czego obawiać? Chodzi mi, ze takie banki mogą mieć mniej klientów.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ostatnio złapali jakiegoś handlarza dopalaczami po przelewach, ale gościu ni ni stąd, ni zowąd dostał na konto przelew bodajże 500.000 (pół miliona), gdybyś tyle wygrał to bym odradzał, ale przelewów w kwocie tysiąca złotych są dziesiątki milionów, nikogo one nie interesują
 
H 32

hortex

Użytkownik
Witam, jak to jest z wypłatą na konto bankowe(gdyż tylko taką mam możliwość). Mam do wypłaty 1000zł +/- czy mogą być problemy zlecając taką kwotę do banku z buka? Byłbym wdzięczny za jakieś porady.
Proponuję nie słuchać amatorów.

Od niedawno funkcjonuje wzmożona współpraca banków z KNF w kwestii przepływu środków z/do bukmacherów. Jeśli przelew posiada w nazwie/tytule coś co wskazuje, że może pochodzić z przestępstwa (tak jak było w moim przypadku), to bank może zgodnie z prawem bankowym taki przelew zablokować na 72h i przekazać go ze zwolnioną tajemnicą bankową do prokuratury celem dalszych działań. Jeśli wypłacasz terminalem POS mogą odrzucić, jeśli przelewem elixir - mogą zrobić jw. Chyba, że w przelewie będzie tylko adnotacja &quot;wygrana&quot; czy coś takiego, bez nazwy buka. Wtedy może przejść. W bankach są działy AML, które mają filtry wyczulone na nazwy &quot;bet&quot; itp.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
prawie każdy buk (no chyba, że wypłaca naprawdę z jakiegoś krzaka - ale takie buki robią problemy z wypłatami), korzysta z pośredników i nie uświadczysz tam w nazwie niczego ze słowem BET
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Jest jakiś kod czy seria numeru w przelewie od buka, co prawda dla bankowców widzący ten przelew, ale który to kod to ja sam dokładnie nie pamiętam...
 
rafcamora 0

rafcamora

Użytkownik
Czyli jak w końcu dzielić jakoś tą kwotę? Słyszałem też że lepiej zaokrąglić do np 1200 niż wypłacać 1233. Ktoś się może jeszcze wypowiedzieć? Byłbym wdzięczny bo nie wiem co robić.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Przecież Ci napisałem, że w przelewie od Bet365 nie ma żadnych adnotacji, że to od buka. Wysyłają przez pośrednika. Wypłacaj normalnie i nie panikuj.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
prawie każdy buk (no chyba, że wypłaca naprawdę z jakiegoś krzaka - ale takie buki robią problemy z wypłatami), korzysta z pośredników i nie uświadczysz tam w nazwie niczego ze słowem BET
moze nei slowa bet ale wyplacajac z bet365 na karte normalnie mam napisane przychodzace srodki b365
 
Do góry Bottom