>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyplata - sytuacja patowa

V 0

vasyl1

Użytkownik
Witam,
założyłem sobie konto na BAH, grając sobie szczęśliwe, wygodnie i bez potrzeby chodzenia do &quot;stacjonarek&quot; przyszła pierwsza wygrana, wszystko fajnie, aż do dziś kiedy chciałem wypłacić pieniądze, a wiec tak:
Pieniądze na konto w BAH wpłacałem poprzez konto żony, ja nie posiadam konta z rożnych powodów, dziś jednak się dowiedziałem że nie mogę zrobić przelewu mojej gotówki którą uczciwie wygrałem na konto żony, bo konto na które chce przelać nie pokrywa się danymi z moim kontem w BAH. Zapoznałem się z innymi możliwościami wypłaty tej gotówki. Przeczytałem o MoneyBookers, teoretycznie mógłbym założyć konto, zweryfikować je tym listem ( o ile nie dochodzi 2 lat, lub też zdjęciem dowodu/rachunku) i przelać pieniążki na MB jednak co mi to da, bo żeby wypłacić z BAH do MB muszę przelać pieniążki MB =&gt; BAH, co nie byłoby problemem, jednak problem widzę w przelaniu pieniędzy na MB, bo nie posiadam swojego konta, a inaczej grozi mi zablokowanie konta. Ręce mi opadły i powoli dochodzę do wniosku, że brak rachunku bankowego = nie wypłacisz pieniędzy. Co mogę w tym przypadku zrobić, bo 600zł na ziemi nie leży

ED. Wpadłem na pomysł, żeby moja żona założyła konto MB, wpłaciłaby sobie tam załóżmy 10 zł, przelała by mi na moje konto, ja na BAH, później wypłaciłbym z BAH pieniążki, przelał na moje MB, później przelew na żony MB i pieniążki na konto żony, przejdzie?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Kolego jezeli mozesz to zaloz konto chociazby na mbanku, ktore w kazdym calu jest darmowe. I zalozenie to kwestia 2-3 dni (dawno zakladalem to nie sugeruj sie tym czasem, moge klamac).
Jezeli chcesz sie bawic w bukmacherke przez neta to bez konta ani rusz.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Kolego jezeli mozesz to zaloz konto chociazby na mbanku, ktore w kazdym calu jest darmowe.
W mbanku masz tak, że jak w miesiącu nie zrobisz zakupów za łączną kwotę 100 zł. to opłata za konto wynosi 2 zł. w danym miesiącu.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
W mbanku masz tak, że jak w miesiącu nie zrobisz zakupów za łączną kwotę 100 zł. to opłata za konto wynosi 2 zł. w danym miesiącu.
Mówisz o karcie, a nie koncie, a nikt mu karty nie każe zamawiać.
 
T 3

tom91ek

Użytkownik
Nawet jeśli i karte chciałby mieć ( nagły przypływ dobrodziejstw - konto karta...) to w Alior Sync i za karte nic się nie płaci ;) wiem bo zakładałem nie dawno ;) wszystko darmo.
Dodatkowo uważam że na &#39;chłopski rozum&#39; pomysł Josefa zda egzamin, ale ja sie na tym nie znam ;)
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Konto bah jest na ciebie a MB bedzie na żone eh ... z tego co wiem i z doświadczenia dane wypłaty musza byc identycznie z buka jak i na konto które wypłacasz . Jest jeszcze pytanie przez co wpłacałes bo najczesciej trzeba przez tę sama metodą wypłacić.
 
Do góry Bottom