>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyplata z betsafe a dokumenty?

P 0

panwacus

Użytkownik
Witam wszystkich!

Dopiero zaczynam swoją przygodę z kasynami online.
Skorzystałem dzisiaj z promocji Betsafe 50 free spins na Mega Fortune. Udało mi się obrócić i zostało jeszcze 900 zł!!! do wypłaty.
Czytałem na ich stronie że potrzebują skan dowodu, jakiegoś rachunku na mnie i karty kredytowej. Niestety mieszkam z rodzicami i nie mam żadnego rachunku na mnie, karty kredytowej też ????
Co mogę zrobić w takim wypadku? Czy sam dowód wystarczy? Prosiłbym o odpowiedź jakie macie doświadczenia w tym temacie.
 
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
wyślij im jakiś inny rachunek na swoje nazwisko, np. za telefon, albo weź kupując cos rachunek ze sklepu
co do karty kredytowej to nie musisz wysyłac skanów jesli nie robiles w ten sposob depozytu
dobrym sposobem jest wysłanie skanu wyciagu bankowego z twoim imieniem i nazwiskiem oraz adresem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ja do nich wpłaciłem, wypłaciłem po kilku dniach bez żadnych skanów etc, ale w tym wypadku widzę, że coś będzie potrzebne. Dowód powinien wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
esiok5121 313

esiok5121

Użytkownik
ja wyslalem do nich prawko, powiedzialem ze nie mam zadnyc rachunkow na siebie, to mi kazali wyslac dowod i bylo gites. Pogadaj z supportem, nie bedzie zadnych problemow
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom