>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyplata z Unibet duzej kwoty. Mam problem

Status
Zamknięty.
B 0

bladek

Użytkownik
Witam.
Chcialbym zebyscie poradzili mi jak wyplacic duza kwote gotowki, zeby bylo dosc bezpiecznie. Cofnalem przelew na konto bankowe gdyz poczytalem co nie co na forum i ogolnie banki sie czepiaja. Z gory dziekuje za wawsza pomoc!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak boisz się przelewu na konto, to wypłać najpierw na moneybookers/skrill. A potem z moneybookers albo przelew na konto, albo jak masz kartę moneybookers wypłacaj sobie stopniowo z bankomatu (limit wypłaty z bankomatu 250 euro w przeliczeniu na pln na 24h).
 
B 0

bladek

Użytkownik
no wiec tak, przelalem cala kwote na konto i zobacze jak to bedzie. Mysle zeby pojechac do kilku oddzialow banku i pobierac po 5 tys np. Rozmawialem rowniez z pracownikiem banku Pekao i powiedzial ze kwota ok 20 tys nie bedzie sprawdzana poniewaz taka kwota nie jest objeta jakims tam prawem tzn jest za mala kwota cos takiego sie dowiedzialem. Zobacze jak to bedzie i napisze, jesli ktos bedzie ciekawy na przyszlosc
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
no wiec tak, przelalem cala kwote na konto i zobacze jak to bedzie. Mysle zeby pojechac do kilku oddzialow banku i pobierac po 5 tys np. Rozmawialem rowniez z pracownikiem banku Pekao i powiedzial ze kwota ok 20 tys nie bedzie sprawdzana poniewaz taka kwota nie jest objeta jakims tam prawem tzn jest za mala kwota cos takiego sie dowiedzialem. Zobacze jak to bedzie i napisze, jesli ktos bedzie ciekawy na przyszlosc
1. Po co masz jeździć i wypłacać kasę w 4 oddziałach? ????
W czym to ma pomóc? Nagle nikt nie zauważy, że dostałeś przelew 20 tysięcy?
2. Rozmawiałeś z pracownikiem banku? No to trzeba było jeszcze zadzwonić na policję a najlepiej do urzedu skarbowego. Chyba, że kontaktowałeś się incognito/z pracownikiem innego banku - to spoko.
3. Wystarczyło się zapoznać z tematem:
Wygrałem sporą kasę, wezwał mnie bank...
Tam podobnych postów była już cała masa...

Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom