>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

wyplaty na konto bezpieczne?

P 0

pavel92

Użytkownik
W dobie tych czasow, jesli buk zmusza nas do wyplaty na konto, czy to jest bezpieczne po 1 kwietnia? stanowi wedlug Was jakies ryzyko? mam na mysli wyplate 2-4k ?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
W dobie tych czasow, jesli buk zmusza nas do wyplaty na konto, czy to jest bezpieczne po 1 kwietnia? stanowi wedlug Was jakies ryzyko? mam na mysli wyplate 2-4k ?
To jest najczęściej powtarzane pytanie w Kąciku ogólnobukmacherskim. Wystarczy przejrzeć chociażby temat z ustawą. Żadna wypłata taka nie jest do końca bezpieczna. Ta na konto również, jednak jest niewielkie prawdopodobieństwo &quot;przyczepienia&quot; się, jednak jak już się przyczepią to zdecydowanie gra nie warta świeczki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 0

pavel92

Użytkownik
tak domyslam sie, niestety nie sledze tego temu na biezaco,
Bo jesli chodzi o blokowanie wyplat na konto przez polskie banki to byly jakies incydenty z ktorymis?
 
W 13

wsl90

Użytkownik
To jest najczęściej powtarzane pytanie w Kąciku ogólnobukmacherskim. Wystarczy przejrzeć chociażby temat z ustawą. Żadna wypłata taka nie jest do końca bezpieczna. Ta na konto również, jednak jest niewielkie prawdopodobieństwo &quot;przyczepienia&quot; się, jednak jak już się przyczepią to zdecydowanie gra nie warta świeczki.
A czy wyplacanie gotówki poprzez Karty Skrill (pomijając konta bankowe) z bankomatu zwiększa nasze bezpieczeństwo?
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
A czy wyplacanie gotówki poprzez Karty Skrill (pomijając konta bankowe) z bankomatu zwiększa nasze bezpieczeństwo?
W pewnym stopniu na pewno. Moim zdaniem jest to jedna z najbezpieczniejszych metod teraz, najlepiej w dodatku wypłacać za granicą z bankomatu z panstwie gdzie jest to legalne, ale i tak nie pozostajemy anonimowi. Ale takim czymś można się zainteresować przy graniu naprawdę wysokich kwot. Należy pamietac ze karta skrill obsługuje wszystkie bankomaty które akceptują karty MasterCard, nie tylko na terenie Polski
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Z tego co się zorientowałem to działa to tak: Polskie banki muszą blokować przelewy od/do bukmacherów, a zagraniczne działające za granicą, nie mają takiego obowiązku. Banki ogólnie, zarówno w PL jak i zagraniczne, są zobowiązane poinformować odpowiednie organy dopiero od przelewów na duże kwoty, rzędu 15 tyś zł i powyżej, dlatego robiąc przelewy przez zagraniczne banki, nie wydadzą oni twoich danych i historii, jeżeli nie zostaną o to poproszeni na piśmie przez odpowiednie organy ściagania. Drugą sprawą jest to, że z reguły musisz być zameldowany poza PL żeby korzystać z zagranicznego banku.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Z tego co się zorientowałem to działa to tak: Polskie banki muszą blokować przelewy od/do bukmacherów, a zagraniczne działające za granicą, nie mają takiego obowiązku. Banki ogólnie, zarówno w PL jak i zagraniczne, są zobowiązane poinformować odpowiednie organy dopiero od przelewów na duże kwoty, rzędu 15 tyś zł i powyżej, dlatego robiąc przelewy przez zagraniczne banki, nie wydadzą oni twoich danych i historii, jeżeli nie zostaną o to poproszeni na piśmie przez odpowiednie organy ściagania. Drugą sprawą jest to, że z reguły musisz być zameldowany poza PL żeby korzystać z zagranicznego banku.
Co do zameldowania to błąd. W Holandii otwierałem normalnie konto mieszkając w hotelu pracowniczym , nie miałem meldunku tylko podawałem adres i tyle żadnego potwierdzenia tego adresu , w Anglii tak samo nie ma czegoś takiego jak meldunek po prostu podaje się adres tam gdzie się aktualnie przebywa a to że między czasie zmieniałem mieszkanie z 5 razy to musiałem poinformować bank o nowym adresie zamieszkania żeby mi nowa karta bankomatowa doszła tam gdzie przebywam nie na jakiś stary adres , to samo jest w pl ze nie podajesz adresu zameldowania tylko tam gdzie mieszkasz bo możesz być zameldowany u rodziców ale mieszkasz zupełnie gdzie indziej . W UK nie zamykałem konta bo lloyds bank mam konto za darmo więc zmieniłem tylko adres na adres szwagra żeby mi tam karta przyszła nowa jak stara będzie po terminie a nigdy nie mieszkałem u niego .
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale też działający jeszcze bukmacherzy i kasyna, też już w bezpieczniejszy sposób wypłacają. Unibet z zagranicznego konta. Tylko z bet at home miałem &quot;gewinnen&quot; w tytule przelewu to już jest &quot;przypał&quot; na pewno. Ale np. działające jeszcze kasyna betsson/betsafe wysyłają już przelewy poprzez &quot;trustly&quot;. A to już jest coś podobnego jak przelew od skrill. Więc nie zawsze trzeba się bać takiego przelewu na konto.
 
Do góry Bottom