>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wysoki Poziom Inwestycji - Wysoki Poziom Zysku

koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Zaznaczam odrazu na początku, że nie jestem zainteresowany żadna współpracą, abonamentami i Waszymi drobnymi. Mój temat i typy na tym forum sa w pełni darmowe. Jednak mam tez złą wiadomość. Moje typy nie są przeznaczone dla tkzw &quot;goło dupcow&quot;. W inwestycji w zakładach sportowych jest jedna główna zasada, nie masz wolnych środków do gry (budżetu tylko na grę i który możesz stracić bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji) to nie grasz. Za ostatnie pieniądze grając zawsze wszystko i tak przegracie i zapewne każdy z Was popełniania ten błąd. Dzień Świstaka nie ma końca gdy uprawiamy hazard. Takim ludziom odradzam jakiejkolwiek gry i śledzenia mego tematu. Ja hazardowi mówię stanowczo NIE !
Jeżeli dysponujesz kwotą minimum 10 tys pln i interesuję Cię przyszlosciowa, inteligentna gra to zachęcam tego typu inwestorów do korzystania z moich wskazówek, stylu gry i żelaznych zasad, których zastosowanie będzie tu na bieżąco prezentowane
Najbliższe typy będą dostępne już za chwilę
Nie Życzę nikomu powodzenia, bo w tym temacie jest to nie potrzebne
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
Nie zdążyłem zagrać Niemców @ 3.50 z Francuzami dziś w kosza o których pisałem w dziale tematycznym, a to mialo byc na kuponie za 100 pln. German wygrali 84-81
Zagrałem za 500 pln i za 100 pln w sts. W niedalekiej przyszłości będę prezentował głównie kursy dostępne w Pinnacle za pośrednictwem brokera
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 17,5K

zen69

Użytkownik
Witam przepraszam za śmiecenie w temacie ale mam pytanie czemu podajesz kupony ze grasz je jesli nie jesteś zalogowany wiem bo gram w tym samym buku.Pozdrawiam
 
Do góry Bottom