>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wysokie stawki niskie kursy LIVE

S 0

szydlos1988

Użytkownik
Też tak raz sie przejechałem i bolało bardzo_Ostatni mecz Juventus-Bologna w 88 minucie 1:0 i przewaga juve.Kurs 1.08 na wygrana juve,głupi postawiłem 800zł które wcześniej żmudnie robiłem z 50zł.Pokusiłem sie na 64zł i co w 90 jest 1;1 i 800zł w plecy!!!!
Także odradzam w sporcie wszystko możliwe
 
quba95 3

quba95

Użytkownik
A to moje poczynania z live 3 min do końca 90&quot; gry aż do dzisiaj
no nie wiem czy źle przeczytałem regulamin czy coś ale postawiłem swoje zycie na szali stawiłem w 87 min na under 3,5 japonia meksyk strzelili w 94 min i nie zaliczyło mi kuponu


sry że w tym temacie ale to jest powiązane co mam zrobić ?? jak postawiłem w 87 min czyli zostało 3 min do końca regulaminowego czasu gry. gol padł w 94 min gry a buk nie zaliczył mi kuponu czy mogę sie jakoś odwołać ?
 
P 0

pauluz

Użytkownik
wracając do początku tematu

też tak próbuje. 1.01 do 1.10 dodatkowo dzielenie kwoty głównej na części. Zajmuje to kupę czasu, ale czasem dziennie jest 50-70% zwrotu.

Nie gram na pingpongu, koszykówce i piłce nożnej - już wiem są zbyt nieprzewidywalne. Obstawia się oczywiście pod koniec spotkania.

Niestety czynnik ludzki jest największym błędem - im więcej gram tym bardziej ryzykuje a oprócz zakładanych 1-10% czasem i wychodzi 20-40%.
Najgorsze jest to że trzeba wyrobić w sobie żelazną konsekwencję realizowania zakładanych celów. Dodatkowo dochodzą emocje - przydałby się jakiś kontroler który mówił by stop!
 
quba95 3

quba95

Użytkownik
dobry jak by to nazwać systemdla osób które nie chcą wygrać od razu wielką kase ale dla osób które lubią powoli piać się w góre a straty da radę odrobić, potrzeba cierpliwości i żelaznej ręki samokontroli aby mądrze rozdysponować swój budżet
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Na tym proponuję byś zakończył wypowiedź
niestety ja się zgadzam. Ale kto chce - niech próbuje... trzeba sie przekonać na własnym portfelu ;)
Moje akcje - ku przestrodze !


jeszcze pare takich genialnych typów bym znalazł, ale nie bede szukać. trzeba sie tego oduczyć i to radzę wszystkim.
 
D 77

dalik

Użytkownik
Piękna nauczka.
Live to największa ZMORA jaka może być.
Czujesz impuls ---&gt; bach za 100zł ---&gt; no i płacz bo &quot;coś poszło nie tak&quot;.
Ja trochę mniejsze kwoty ale już też kilkadziesiąt euro poszło przez takie typowanie.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
też przez pewien czas bawiłem się w live na dość wysokich stawkach, przez jakieś 20-30 zakładów wszystko wchodziło, udało osiągnąć się ~250% początkowej stawki grając all-in po każdym kuponie, dopóki nie padło kilka bonusów... Dodam, że zakłady obstawiałem z piłki nożnej, mniej więcej 82-85min meczu na under x+1.5, bądź x+2.5 - gdzie x to suma goli danego meczu (np jest wynik 2:1- zostało kilka min gry i obstawiam po kursie 1.03 że w meczu będzie mniej niż 4.5gole przy x+1.5 lub mniej niż 5.5 goli przy x+2.5) Dało radę popłynąć przez takie granie. Miałem też gdzieś kupon gdzie zostały przy 91min i obstawieniu under x+1.5 w ciagu tych 2 ostatnich minut meczu padły 2 bramki. No ciężko tu się nie wkur***ć.
Oto taki przykład:
 
B 0

b0n0v0x

Użytkownik
ja tez tak gralem, idzie na tym co nie co zarobic, jesli sie obstawia odpowiednie dyscypliny
jest tylko jeden minus, po miesiacu bycia na + 2000zł konto zlimitowane na gre na LIVE do minimum
i tak granie sie skonczylo ???? ))
 
masakrowicz 0

masakrowicz

Użytkownik
i47.tinypic.com/2vng9x0.jpg
Zaczelem sie tak bawić, ale kubot przy prowadzeniu 3:0 w gemach doprowadzil do remisu 5:5 mocny stres ale siadło wiec chyba lepiej podzielic tą sume i bić na live pod koniec kiedy widać ze druzyna przegrywa, taki manu mial mnostwo comebacków, trafiłem na MU po kursie 7.0 jak przegrywał z villans 2:0 :p
 
Do góry Bottom