>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyspy Owcze (Formuladeildin) - 2011/2012

Status
Zamknięty.
J 0

jaras09

Użytkownik
KI Klaksvik - B68 Toftir

Spotkanie ligi Wysp Owczych. Tak przedstawia się tabela tej ligi:

1 HB Tórshavn 15 10 4 1 39:22 34
2 Vikingur 15 8 3 4 29:19 27
3 B68 Toftir 14 7 4 3 28:23 25
4 NSI Runavik 15 7 3 5 31:25 24
5 EB/Streymur 14 6 4 4 25:19 22
6 B36 Torshavn 14 4 5 5 20:25 17
7 AB Argir 15 4 4 7 12:21 16
8 Fuglafjørdur 14 3 3 8 17:23 12
9 Klaksvik 14 2 5 7 15:24 11
10 07 Vestur 14 1 5 8 21:36 8

Drużyna gospodarzy Klasksvik jest to drużyna złożona z samych piłkarzy tego kraju. Są jedną ze słabszych teamów tej ligi. Główny problem Klasvika jest brak rasowego napastnika.W tej drużynie nie ma kto strzelać . Mają 3 napastników w drużynie jednak żaden nie trafił jeszcze ani razu w 14 dotychczasowych meczów. Najwięcej bramek obecnie ma na swoim koncie Kristoffur Jakobsen (6 G). Kolejnym słabym punktem jest defensywa - Harley Bertholdsen to zawodnik mający 40 l. , reszta defensywy to młodzi i niedoświadczeni zawodnicy mający 20 -22 lat , z wyjątkiem może 2 zawodników nie grającym w podstawowym składzie. Dzisiejsi goście drużyna B68 Toftir nie ma takich problemów. jeśli chodzi o atak to jest Ameth Keita (9 G) najlepszy strzelec tej drużyny i jeden z najlepszych w lidze oraz młodziutki 17 - letni Jóan Símun Edmundsson (6 G). Po moich statystycznych analizach oraz wynikach tych drużyn stawiam na gości.

Tak przedstawia się historia spotkań:

B68 Toftir 2 - 0 KI Klaksvik
B68 Toftir 1 - 0 KI Klaksvik
KI Klaksvik 0 - 1 B68 Toftir
B68 Toftir 1 - 1 KI Klaksvik
B68 Toftir 2 - 3 KI Klaksvik
KI Klaksvik 1 - 3 B68 Toftir

Mój Typ: 2
1,90 Bwin

2 Typ: Under 3.5 bramek
1,65 Sportingbet
 
columba 14

columba

Użytkownik
Dzisiaj jeszcze miałem na moim blogu ***columba66*blogabet*com napisać o meczu Dynama z Rubinem, ale kiedy sprawdziłem z kim ten Rubin wygrywał w lidze Rosyjskiej to mi przeszło.
Chcąc wyładować frustrację związana z tym faktem, przeglądając ofertę wpadłem na to coś !!!!
Obie drużyny uwielbiają tracić bramki. Już 41 w trzynastu kolejkach, co daje średnią 1.57 na głowę.
Obie drużyny również lubią strzelać bramki. 37 goli co daje średnią 1.42 na łep w 13-stu kolejkach.
Matematycznie rzecz ujmując to :
1.57+1.42 = 2.99
Wniosek?
Over 2,5 bramki !!!!
To trochę humorystyczne podejście do rzeczy ale liga Wysp Owczych to po prostu piłka amatorska, gdzie nie za bardzo liczą się założenia taktyczne czy ustalenia przed meczowe. Najważniejsze strzelić gola...
I takie podejście mi się podoba. mam nadzieję, ze nagle dzisiaj się nic nie zmieni w tym temacie.
over 2,5 @ 1.60 sportin 6/10
Powodzenia i jak zwykle zapraszam do lektury bloga. Tam dużo więcej o dzisiejszych meczach w europejskich pucharach ale i nie tylko.
Powodzenia
 
columba 14

columba

Użytkownik
Dzisiaj jeszcze miałem na moim blogu ***columba66*blogabet*com napisać o meczu Dynama z Rubinem, ale kiedy sprawdziłem z kim ten Rubin wygrywał w lidze Rosyjskiej to mi przeszło.
Chcąc wyładować frustrację związana z tym faktem, przeglądając ofertę wpadłem na to coś !!!!
Obie drużyny uwielbiają tracić bramki. Już 41 w trzynastu kolejkach, co daje średnią 1.57 na głowę.
Obie drużyny również lubią strzelać bramki. 37 goli co daje średnią 1.42 na łep w 13-stu kolejkach.
Matematycznie rzecz ujmując to :
1.57+1.42 = 2.99
Wniosek?
Over 2,5 bramki !!!!
To trochę humorystyczne podejście do rzeczy ale liga Wysp Owczych to po prostu piłka amatorska, gdzie nie za bardzo liczą się założenia taktyczne czy ustalenia przed meczowe. Najważniejsze strzelić gola...
I takie podejście mi się podoba. mam nadzieję, ze nagle dzisiaj się nic nie zmieni w tym temacie.
over 2,5 @ 1.60 sportin 6/10✅✅✅
Powodzenia i jak zwykle zapraszam do lektury bloga. Tam dużo więcej o dzisiejszych meczach w europejskich pucharach ale i nie tylko.
Powodzenia
;) Heh... czasem matematyka pomaga również w typowaniu. Oczywiście to żart, ale już na poważnie mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3-1
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
NSI Runavik - B36 Torshavn - Niedziela (16.10) - godzina 16:00
W przedostatniej kolejce Formuladeildind, spotkają się zajmujący 4 pozycję NSI Runavik z liderującym B36 Torshavn. Obie drużyny dzieli przepaść. Gospodarz w 25 meczach uzbierali 38 pkt, natomiast drużyna przyjezdna 61. Gospodarze nie mają już o co walczyć, szans na 3 pozycję nie mają, spadek z 4 miejsca też im nie grozi. Natomiast drużyna gości musi wygrać, jeśli chce być pewna zdobycia 9 mistrzostwa ligi (nadal zagrożeniem jest drużyna zajmująca 2 lokatę EB / Streymur). Jeśli zremisują, lub przegrają to spotkanie, o tym kto zdobędzie mistrzostwo zadecyduje m.in spotkanie, w następnej kolejce: B36 Torshavn z HB Tórshavn. Goście bronią się przed spadkiem, dodatkowo, są oni 21 krotnymi mistrzami ligi, więc spadek będzie dla nich i ich kibiców ogromnym upokorzeniem, dlatego za wszelką cenę będą starali się wygrać to spotkanie. Goście dzisiejszego spotkania na pewno dobrze sobie zdają z tego sprawę, że następny mecz będzie o wiele trudniejszy od dzisiejszego i postarają się już w tej kolejce zdobyć mistrzostwo ligi.
Typ: 2
Kurs: 1,91
Buk: Bwin

✅ 1:2

HB Tórshavn - Klaksvik - Niedziela (16.10) - godzina 16:00
Gospodarze, o których już wspomniałem w analizie powyżej, nadal nie są pewni utrzymania w lidze. Na ich boisko przyjedzie Klaksvik, który zajmuje 5 lokatę i podobnie jak NSI Runavik niema szans na wyższą lokatę, ale może stracić tą pozycję, jednak w najgorszym przypadku spadną na 8 miejsce, które i tak daje im utrzymanie się w lidze. W tym meczu widzę szansę na 2 typy.
Pierwszy to zwycięstwo gospodarzy, drugi bardziej odważny to -2,5. Czemu -2,5? Ostatnie mecze raczej świadczyły by o postawieniu na kurs +2,5, w ostatnich 5 meczach padały co najmniej 3 bramki, ale wydaje mi się, że mecz ten po padnięciu pierwszej bramki, zamknie się, a drużyna, która pierwsza strzeli gola, będzie chciała utrzymać wynik do końca i zamknie się w skorupie, ewentualnie wyprowadzając co jakiś czas kontry.
Typ: 1
Kurs: 1,75
Buk: Unibet

⛔ 1:3

lub dla bardziej odważnych
Typ: -2,5
Kurs: 3,10
Buk: Bwin

⛔ 1:3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom