>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

X Factor

noobcior 77

noobcior

Użytkownik
A ja mam wrażenie, że organizatorzy programu specjalnie wstawili Szpaka z panią Małgosią do dogrywki, aby było mniejsze prawdopodobieństwo odpadnięcia kogoś z &quot;wymarzonej finałowej trójki&quot; Wojewódzkiego. Maja dziś nie była zachwycona występami Ady i zapewne już chciała się odgryźć i ją wyeliminować, a Szpaka wyrzucić byłoby jej trudno i by zapewne tego nie zrobiła. Twórcy X-factor nie chcieli ryzykować, a w związku z tym nie chce mi się wierzyć, że Ada miała więcej głosów od Michała. Kolejnym argumentem potwierdzającym moją teorię spiskową jest po prostu chęć przyciągnięcia większej liczby SMSów wysłanych przez fanów Szpaka, którzy mogą pomyśleć, że ich &quot;niewysłane&quot; półfinałowe głosy mogły przynieść porażkę. Takie moje zdanie w związku z dzisiejszym odcinkiem. Możecie się nie zgadzać, negować, ale nie chce mi się wierzyć w czystość programu. Co do finału to liczę na Gienka. Tu już nawet nie chodzi o jego najlepszy wokal, a także o zachowanie. Nieco mnie irytuje Szpak, śmiejący się notorycznie z każdych wypowiedzianych przez siebie słów. A zwycięstwo Ady to będzie po prostu wpychanie na siłę kasy komuś młodemu. No ale zobaczymy wszystko za tydzień.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie doszukuj się na siłę teorii spiskowej. Ktokolwiek by nie znalazł się na pozycji zagrożonej to i tak by przeszedł, Czesiek tutaj pokazał klasę więc szkoda głębszych rozkmin na ten temat.


Ada wygra ten program zobaczycie ;)
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Do noobcior:
Chłopie sam sobie przeczysz. Doszukujesz się teorii spiskowych, a później piszesz
&quot; Nieco mnie irytuje Szpak, śmiejący się notorycznie z każdych wypowiedzianych przez siebie słów&quot;
No właśnie możliwe, że wiele ludzi irytuje jego zachowanie, za pewne i wygląd itp. talent on ma, ale robi z siebie trochę Lady Gage, która według mnie się przejadła wielu ludziom już i po prostu nie wszyscy chcemy mieć odpowiednika polskiego. Stąd też nie dziwi mnie w ogóle, że Szpak dostał mniej głosów od Genka który jest zdecydowanym faworytem oraz Ady.
Także twoje teorie spiskowe są bezpodstawne i śmieszne.
Co do finału pewnie jeszcze dyskusja będzie: ale dla mnie też Ada jakoś nie pasują na zwycięzce, sprawiedliwie byłoby: Młodzi mają czas to kurde Genek Loska ich to powinien wygrać.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Jaja sobie robicie ? Przecież te programy są ustawione od samego początku ... Te smsy to lipa .
Taa , a Genka z ulicy porwali i kazali śpiewać co odcinek. A jeżeli tak to kto wygra, panie wszystko wiedzący ?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
coolmen7, gwiazda ma racje, smsy to lipa i generalnie w większości tego typu festiwali czy showów tak jest. Jako przykład masz ostatnią Eska Music Awards w Bydgoszczy. Już pare dni przed festiwalem był wyciek że wygra Volver bo ich wytwórnia coś tam Esce zasponsorowała.

Nie oglądam X-factora ale czasem słysze przez ściane bo rodzice lubią to oglądać. Osobiście nakopałbym Szpakowi do d**y za to co zrobił wczoraj &quot;Californication&quot;.
Moim zdaniem wygra Gienek Loska i będe za niego trzymać kciuki.
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Taa , a Genka z ulicy porwali i kazali śpiewać co odcinek. A jeżeli tak to kto wygra, panie wszystko wiedzący ?

Myślałem, że odpowiadając na mój post po prostu chcesz mieć nadzieję, że tak nie jest, więc już nie odpisywałem. Jednak nie, przepuszczą do kolejnego odcinka tego, kto zarobi dla nich(twórców, TVN, itd.) najwięcej pieniędzy. Niestety taka jest prawda.

Liczę na Gienka, dlaczego? Po prostu ma fajne rockowe brzmienie. Nie wyróżnia się bardzo od innych tego typu wykonawców, jednak to nadal jest &quot;to coś&quot;. Michał zrobił z siebie zbyt wielkiego pozera, jest zbyt pewny i podane przez coolmena porównanie z Lady Gagą jest według mnie trafne(wracając do tego - to że mi się to nie podoba to nie znaczy, że reszcie również nie) Jak Gaga mogła się tak wybić to on zapewne też...niestety. Kiedyś wystarczyło, że ktoś stoi i śpiewa, a nie musi robić coś &quot;crazy&quot; - i tu spory plus dla Gienka. No i Ada...nie chcę jej wygranej, gdyż uważam, że to będzie wokalistka, która pójdzie w stronę najłatwiej zarobionych pieniędzy. Kolejnej gwiazdy pop już chyba nam nie trzeba.

Takie moje zdanie, być może z sentymentu do starej muzyki. Na końcu zaznaczę, że moja wypowiedź nie miała ciągnąć jakiejś kłótni. To jest dyskusja i wypada szanować zdanie każdego - jakiekolwiek ono by nie było. Pozdro.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Myślałem, że odpowiadając na mój post po prostu chcesz mieć nadzieję, że tak nie jest, więc już nie odpisywałem. Jednak nie, przepuszczą do kolejnego odcinka tego, kto zarobi dla nich(twórców, TVN, itd.) najwięcej pieniędzy. Niestety taka jest prawda.

Liczę na Gienka, dlaczego? Po prostu ma fajne rockowe brzmienie. Nie wyróżnia się bardzo od innych tego typu wykonawców, jednak to nadal jest &quot;to coś&quot;. Michał zrobił z siebie zbyt wielkiego pozera, jest zbyt pewny i podane przez coolmena porównanie z Lady Gagą jest według mnie trafne(wracając do tego - to że mi się to nie podoba to nie znaczy, że reszcie również nie) Jak Gaga mogła się tak wybić to on zapewne też...niestety. Kiedyś wystarczyło, że ktoś stoi i śpiewa, a nie musi robić coś &quot;crazy&quot; - i tu spory plus dla Gienka. No i Ada...nie chcę jej wygranej, gdyż uważam, że to będzie wokalistka, która pójdzie w stronę najłatwiej zarobionych pieniędzy. Kolejnej gwiazdy pop już chyba nam nie trzeba.

Takie moje zdanie, być może z sentymentu do starej muzyki. Na końcu zaznaczę, że moja wypowiedź nie miała ciągnąć jakiejś kłótni. To jest dyskusja i wypada szanować zdanie każdego - jakiekolwiek ono by nie było. Pozdro.
Zgodzę się, też chce Genka bo zasługuje na pewno bardziej od młodzieży, która za pewne i bez wygranej sobie poradzi... Za Adą też nie przepadam, Szpak swoje potrafi ale jednak polskiej Lady Gagi ja póki co jeszcze nie chcę oglądać. A Loska ja osobiście nie przepadam za tym jakie utwory on wykonuje ale jeżeli miałbym już kogoś wybierać to na pewno Genka Loske ???? ale czekamy na kursy.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Jutro Finał a tutaj cisza? Podawajcie swoje typy ;]
W Toto-mixie sytuacja przedstawia się tak:
9101 G.Loska (wygra 05.06.2011)
1.60


05/06
15:00 9102 M.Szpak (wygra 05.06.2011)
2.60


05/06
15:00 9103 A.Szulc (wygra 05.06.2011)
3.00
Mimo, iż nie ogladałem programu od początku, wszystko nadrobilem w internecie w ciągu ostatnich dni. Najlepsze pierwsze wrażenie zrobił na mnie Gienek. Z kolei Michał mnie strasznie irytował. Po przesłuchaniu jednak wszystkich jego wykonań z programu jestem pod ogromnym wrażeniem. Ten gość to ewenement. No ale nikogo nie bede przekonywał, nie o to chodzi. Trzeba zwyczajnie się zastanowić kto wygra. Uważam, że Ada nie ma najmniejszych szans (jest nijaka, nie rozumiem dlaczego w finale nie ma np. Marty Podulki albo Ani Kłys, były o niebo lepsze) i walka rozegra się między Szpakiem a Loską. No i teraz tak... Gienek pomio, iż jest starszy, to i tak ma zwolenników wśród młodszego pokolenia, więc nie ma się co sugerować w tej kwestii tym, iż będą na niego głosować tylko starsi... Co do Szpaka, to wydaje się, że ma swój określony elektorat, jednak czy jest on liczniejszy niż Gienka? Chciałbym, ale zaczynam w to wątpić trochę. Może być sytuacja taka, iż część ludzi zagłosuje nie na Gienka, a zwyczajnie przeciw Szpakowi kierująć się nie jego talentem a tym, w jaki sposób siebie kreuje... czyli zwyczajnie z zawiści bądź nietolerancji. Jakiś czas temu przeczytałem na jakiejś stronie, że faworytem reżysera programu jest Szpak... Skoro rezyser i Wojewódzki są za Szpakiem to trudno sobie wyobrazić jego porażkę, tymbardziej, że być może TVN już od dawna ma swojego zwycięzcę i smsy tak naprawdę niewiele tutaj zdziałają ;]
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Oczywiście że smsy nic nie znaczą, wygra ten kto przyniesie najwięcej zysku. Każdy uczestnik ma powody dla których mógłby wygrać.

Genek Loska​
✅
Za: Dojrzały muzyk &quot;z ulicy&quot; z charakterem.
Przeciw: Przeciwnik komercji, słyszałem plotkę że nie awansował dalej w Mam Talent bo nie chciał czegoś podpisać ale osobiście nie wierze w to zbytnio.
Michał Szpak​
⛔ ????
Za: Program oglądają głównie młode kobiety, zatem myślę że zdobędzie ich poparcie swoim stylem bycia. Ponadto TVN może chcieć zrobić ze Szpaka symbol tolerancji dla &quot;odmieńców&quot;, poparcie szefów programu
Przeciw: Swój styl bycia, wygląd itd.
Ada Szulc​
⛔
Za: Ładna, wystepuje w zespole, młody wiek
Przeciw: Kolejna Ala Janosz?, nie wyróżnia się niczym szczególnym

Jeśli zależałoby to ode mnie to wygrałby Genek. Jednak upatruje jako zwycięzcę Adę. Kurs fajny, można zagrać jakimiś drobniakami ????
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Może być tak jak z pierwszą edycją IDOLA. Janosz też się niczym nie wyróżniała, była po prostu uniwersalna i wygrała. Nie była wtedy faworytką. Dziewięć lat temu buki jeszcze nie dawały kursów na takie zdarzenia rozrywkowe w Polsce, ale chodziły opinie, że to Flinta była faworytką w finałowej trójce, ale wygrała Janosz. Teraz też może wygrać ktoś taki nie wyróżniający się, ale powiedzmy uniwersalny. Kurs na jedyną kobietę w finałowej trójce jest bardzo przyjemny i myślę, że można spróbować to zagrać.
 
M 0

master21

Użytkownik
Moim zdaniem wygra Ada. Gienek raczej nie będzie pasował do TVNu i jego promocji a poza tym z nim nigdy nic nie wiadomo. Może olać sobie wszystko a TVN zostanie na lodzie bez niczego, zero profitu z jego wygranej. Szpak natomiast ma bardzo dużą liczbę &quot;negatywnych fanów&quot;. Jeśli on wygra wiele osób może, także odwrócić się od stacji. Ada wydaje się najbardziej neutralna i zwykła,dzięki czemu TVN nie ryzykuje wiele, a zyski z tego tytułu powinny być.
Mój typ:Ada Szulc @3.00
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Trochę mnie rozwalają komentarze że Ada jest nijaka, no ale każdy ma swoje zdanie. Więc tak, moim zdaniem wygra Ada albo Genek, Szpak ostatnio był w dogrywce i pokazał jak śpiewa przy Californication, a po drugie nie wydaje mi się żeby tylu ludzi nabrało się na to że ma taki styl, a nie jest transwestytą który śmieje się ze wszystkiego co powie.

www.plejada.lajt.pl/48830,aktualnosci_detal.html
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
No argument, że może wygrać ten kto później będzie robił dla TVN jest trochę przekonywujący i w takim wypadku to Ada byłaby faworytką. Ja jednak upieram się przy Gienku, co jak co ale jemu się przyda kasa ????
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Może nie to, że Ada jest nijaka, tylko według mnie nie od dziś wiadomo, że męski wokal jest o wiele lepszy, a kobieta jest o wiele bardziej komercyjna, co nie powinno dziwić(chce się patrzeć). I tu CHYBA pozostają dwie opcje: TVN idzie drogą komercji i pieniędzy - wygrywa Ada, albo wybiera zgodnie z głosami widzów - Gienek, bo nie wierzę, że Michał tym co prezentuje teraz zyskał poważniejsze głosy. Co do typu to ja idę drogą głosu i dalej się upieram za Gienkiem.
Gienek Loska @ 1.50 tobet ✅
 
kazz12 864

kazz12

Użytkownik
No argument, że może wygrać ten kto później będzie robił dla TVN jest trochę przekonywujący i w takim wypadku to Ada byłaby faworytką.
A czy myślicie, że Magda Welc przyniesie wiecej pieniędzy TVN-owi niż przyniósłby Kamil Bednarek? Myślę jednak, że zwycięzca zostanie wyłoniony sprawiedliwie, a nim, mam nadzieję, będzie Gienek.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Kamil chciał odciąć się od komercji, widzisz że nie podoba mu się to że jest Justinem Bieberem polskiego reggae. Sam mówił że chciałby aby ludzie przychodzili na jego koncerty z powodu muzyki a nie dla zobaczenia tego Bednarka.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Buki upatrują Gienke jako faworyta i myślę, że mają racje, mimo wszystko Gienek budzi emocje i wystarczy żeby umiejętnie to wykorzystał i ma zwycięstwo w kieszenie. Szpak ostatnio był zagrożony wiec nie sądzę, że dziś wygra. Ada stoi tak jakby obok i wydaje mi się, że nie sprawi niespodzianki.

Swoja drogą w pewnym sensie decydujemy my, na forum jest 70 tysi użytkowników, wiec jakby każdy wysłał sms, moglibyśmy ustawić zwycięzce, oczywiście każdy by sobie zagrał wcześniej u buka typ i wszyscy byli byśmy bogaci......???? - taki mały żarcik :jezora:
 
Do góry Bottom